Şimdi Ara

Şehirlerarası Otobüs Kiralama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Düğünümüz için Ankara'dan İzmir'e ve 1 gün sonra İzmir'den yine Ankara'ya bir otobüs kiralamaya kalksak, tüm masraflarıyla kaça patlar bize? Var mıdır bu konu hakkında bilgisi olan ya da yakın zamanda bu tarz bir olaya kalkışan?

• Geçenlerde de başka bir konuda yazmıştım ama sağlıklı cevap bulamadım. Benimde aynı mesafeye otobüs ihtiyacım var çok firmayla görüştüm ve bir çoğu da bana güven vermedi açıkçası. Ama şuan yoğunlaştığım ve internetten araştırırken tesadüfen bulduğum Meva Turizm firması var. Kendilerine
    https://www.mevaturizm.com.tr/sehirlerarasi-kiralik-otobus.html bu konu vesileyle ulaştım Ali bey isimli birisiyle görüştük fiyat olarakta 2.100,00TL aldım ama aynı kalite de daha iyi fiyat verebilecek şirket vardır umuduyla hala araştırmaya devam ediyorum. Önerisi olan varsa çok makbul geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xploods -- 20 Ocak 2019; 22:14:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: xploods

Geçenlerde de başka bir konuda yazmıştım ama sağlıklı cevap bulamadım. Benimde aynı mesafeye otobüs ihtiyacım var çok firmayla görüştüm ve bir çoğu da bana güven vermedi açıkçası. Ama şuan yoğunlaştığım ve internetten araştırırken tesadüfen bulduğum Meva Turizm firması var. Kendilerine
    https://www.mevaturizm.com.tr/sehirlerarasi-kiralik-otobus.html bu konu vesileyle ulaştım Ali bey isimli birisiyle görüştük fiyat olarakta 2.100,00TL aldım ama aynı kalite de daha iyi fiyat verebilecek şirket vardır umuduyla hala araştırmaya devam ediyorum. Önerisi olan varsa çok makbul geçer.
    Reklamın iyisi kötüsü olmaz tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.