Şimdi Ara

sehirfirsatı 40 liraya 20 tl indirim. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
4
Favori
6.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cancan_burak

ahoy arkadaşlar ne demek

Ahoy denizci narasi gibi bisidi sanirim hocam. Selam şeklinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

Tekrardan almayı denediğiniz de 20 lira düşüyor mu ? Denermisiniz.

yok düşmüyor bi kere kullanıdrtıyor.
    bu arada powerbank almak mantıklı forumda yorumlar olumlu

note 2 yi şarj edebilir mi tamamen acaba yada 1,5 göremedim bir yerde

Link verebilirmisiniz bulamadım powerbanki ...

• düşmüyor
  • eğer ürün 40 lira altındaysa indirim düşmüyor.
    ürün 20 lira ve 2 tanesi 40 lira olsa dahi indirim olmuyor.
  • Bende de herhangi bir indirim olmuyor.
  • İnsan şehir fırsatından alışverişmi yapar, sanki bedava gelmiş gibi muamele yapıyorlar insana. Zaten herkes şikayetci olduğu için batmak üzere hepsi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denedim olmadı
  • Bende de herhangi bir indirim olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: felisleox

İnsan şehir fırsatından alışverişmi yapar, sanki bedava gelmiş gibi muamele yapıyorlar insana. Zaten herkes şikayetci olduğu için batmak üzere hepsi

katılıyorum fırsat siteleri yavaş yavaş kapanmaya mahkum ve bunun sebebi sorumsuz ukala işletme sahipleri yüzünden. Fırsat kuponu ile gittiğinde sanki bedavaya veriyormuş gibi ukala tavırlar, berbat hizmet ve sürekli bahaneler ile menüdeki ürünlerin olmadığının söylenmesi.

Surat ve tavır yapıyorlar, sanki adamın kafasına zorla silah dayadılar git groupon'da yakala.co'da kupon sat diye. Madem surat yapacaksın ne diuye kupon veriyorsun. Zaten kupon veren mekanlara bakıyorsun sinek avlıyorlar, bir de üstüne kupon verip kuponla gelene surat yapıyorlar. Böyle işletmeler batsın zerre üzülmem.

• quote:

quote:

quote:

valla bi kere eder heralde. forumda incelemede bi s3 bi 5s i şarj etmiş. note 2 yi de bi kere eder diye düşünüyorum. bende note 2var ama bnunu hanıma aldım onda s3 var. ben samsungunkini kuıllanıyorum. 3 kere full ediyor note 2 yi

• bonubon dan aldıgım fırsatlarda (totalde 4-5 kere almışımdır) bu tarz ukala tavırlarla karşılaşmadım. gerçi oranında fiyatları pahalı. yada benim şansıma düzgün işletmecilere denk gelmişimdir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

valla bi kere eder heralde. forumda incelemede bi s3 bi 5s i şarj etmiş. note 2 yi de bi kere eder diye düşünüyorum. bende note 2var ama bnunu hanıma aldım onda s3 var. ben samsungunkini kuıllanıyorum. 3 kere full ediyor note 2 yi

aynen bende de samsung var ama o kadar 3 kere şarj edemez herhalde 2 anca. Bunda bir de kargo parası varmış, n11de de aynı ürün 50 lira 11 lira hoşgeldiniz indirimiyle 39a geliyor. Çok da fark yok gibi..

• Bazı hsplara tanımlamış bzlarına da %10 indirim şeklinde indirimler tanımlanmış.

• katılıyorum hocam ama bazı işletmeler var o kadar ilgi ve alakalı davranıyorlar ki sırf verdikleri hizmet üzerine bahşiş bırakasın geliyor . Mesela şehir fırsatı ile 4.levent bir köfteci vardı . Krempark alışveriş merkezinde o kadar ilgi ve alaka ile karşıladılar ki mükemmeldi herşey ama sonra orası da battı ayrı konu :S Groupon gibi fırsat sitelerine giren firmalar bir süre sonra topu atıyor . Belki yavaş yavaş yeni açılımlar gerekli bu tarz sitelere .
  • Fırsat sitelerinden gıda olarak sadece GreenPark otelden aldığım iftar menüsü için memnun kalmıştım. Geçen sene ve ondan önceki sene. Bu sene fiyatları iyice abarttılar, kupon almadım. Fakat geçen seneler bir sürü misafir götürmüştük, herkes memnun ayrılmıştı.
    Bir de bazı pizzacılar pizzayı bozmuyor onun dışında çoğu işletmeci sanki arkadaşların da dediği gibi bedavaya yiyormuşuz gibi davranıyor. Hemen ilk aklıma gelenleri de yazayım:
    Ciğerci Hulusi - Kadıköy: Fırsat kupununa verilen ciğer farklı.
    Ünlüer Et - Maltepe: Fırsatla gitmiştik, önümüze tatlı olarak şekerlenmiş baklava getirmişlerdi menüden sonra.
    Kaburgacı Mehmet - Maltepe: Hemen herkes fırsat kuponu ile geliyor bu mekana ve ciddi bir kalitesizlik söz konusu.
    Beyaz Köşk - K.yalı: Adamlar bize uzaylı muamelesi yapmışlardı.
    Bilumum Kahvaltıcılar: Çok az var adam gibi hizmet veren.

O yüzden artık fırsat sitelerinden yeme içme almıyorum. Ciddi bir azalma da var. Yeme içme kuponu veren işletmelere de iyi gözle bakmıyorum. İlk çıktığı dönemler bi gazla bunlarla çalışan veya şu an yeni açılan yerler bir de dağ başında olup reklama ihtiyaç duyan yerler hariç şehrin göbeğinde bu kuponlardan dağıtıyorsa bir restorant koşarak uzaklaşmak lazım bence.

• Şu fırsatı alacaktım ama indirim düşmüyor. İşine yarayan olabilir..

https://www.sehirfirsati.com/deals/ankara/evin-doner-1-7/45390450

(Satın al seçeneğini tıkladıktan sonra 4 kişilik 56 TL) 20 TL indirim düşerse kişi başı 9 TL ye güzel bir kahvaltı olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 30 Eylül 2014; 16:44:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Şu fırsatı alacaktım ama indirim düşmüyor. İşine yarayan olabilir..

(Satın al seçeneğini tıkladıktan sonra 4 kişilik 59 TL) 20 TL indirim düşerse kişi başı 9 TL ye güzel bir kahvaltı olur..

mekan nasıl peki hcm, tecrübenizi paylaşablrmsnz?

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Bu mekana Hiç gitmedim ama bu tarz serpme kahvaltı fırsatlarını 3-4 sene önce değerlendiriyordum. Yöresel lezzetlerle süslü kahvaltı gerçekten güzel oluyor.
  • Bende niye düşmüyor????
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

Şu fırsatı alacaktım ama indirim düşmüyor. İşine yarayan olabilir..

(Satın al seçeneğini tıkladıktan sonra 4 kişilik 59 TL) 20 TL indirim düşerse kişi başı 9 TL ye güzel bir kahvaltı olur..

mekan nasıl peki hcm, tecrübenizi paylaşablrmsnz?

bu mekan başarılı hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.