Şimdi Ara

Şehir/Tur Bisikletleri Rehberi ve Tavsiyeleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
246
Cevap
31
Favori
93.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle Türkiye deki esnaflara guvenmeyin. Müşteri memnuniyetinden ziyade kasasina giren paraya bakar satıcı, hiç bir satıcıya inanmayin!
    Mosso Legarde'ler şehir bisikletidir. Ozellikle sehirde asfaltta sürüş için idealdir ve bunun yanında da bisiklet turlarina cikabilirsiniz. Dağ, taş, çukur yollarda çok fazla kullanabilme sansiniz yok.
    Aldığınız satıcıya dikkat etmeniz gerekir ve garanti ağı Türkiye'de iyi işler. Mosso sitesinden yetkili satıcı ve servislere bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srht73

O zaman ne diye çok para verip carraro alayım?
    Mosso almak daha mantıklı
    Yalnız bisikletci çardaklar manisada üretiliyor yedek parça problemi de yok dedi .
    Peki legarde 1924 hakkında ne söylersiniz?
    Ben kırsalda kullanacam.Sorun çıkarmaması ilk öncelik
    manisada yaşıyorsan direk git "accell bisiklet" bisiklet fabrikasına ordan tanıdığın varsa bisiklet alınabiliyor diye duydum.
    öyle bir ihtimal yoksa bisikletin üzerindeki parçaların modellerinin fiyatlarına bak tek tek.
    öyle karşılaştır.
  • Baylar merhabalar herkese, şehir içi rahat kullanım sağlayan bisiklet almak istiyorum ve belirlediğim iki model var, bunlardan birincisi TREK PURE, diğeri ise ELECTRA CRUİSER 7D , sizce hangisini almalıyım, rahatlık ve konfor önceliğim, kalite olarak her ikisi de birbirini aratmaz diye umuyorum, sizlerin engin bilgilerinize ihtiyacım var, şimdiden zamanını ayıran baylara teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infinityman -- 5 Temmuz 2019; 15:53:30 >
  • Btwin riverside 500 hakkındaki düşünceleriniz neler?

• https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-kron-rf-100-654579093/detay

Bu bisikleti almak istiyorum %90 asvalt %10 kaldırım kullanımı.
    Bu yüzden amortisörsüz model seçtim. Tx 100 modeli de var amortisörlü modeli.
    Ikisi arasında yorum yapabilir mısınız. Ve 1000 tl ye kadar daha iyisi var mı?
    Son olarak sahibinden de bu ürünü teknik bisiklet çok uygun verdiği için bu ürüne yöneldim. Tanıyan var mı güvenilir mı? Çünkü havale sonra kargo olarak alacağım.

• 1 haftadır bende o fiyatlarda bisiklet bakıyorum ama 1.500 altına düzgün bir şey yok sıfır tx150 dışında. Riske girip corelli alınabilir pek kullanıcı yorumu yok
  • Rastaman77 kullanıcısına yanıt
    Görselinin yol bisikletine çok olumsuz yorum gelmiş aslında düşünüyordum onu ama bilemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 senelik mosso katlanır bisiklet orta yerinden kırıldı. Katlama mekanizmasının kaynak yerinden koptu. Ümit bisiklet garantisi bitmiş diyip hiç yardımcı olmadı. İnsan caniyla oynamak bu kadar kolay. Bir daha almam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rastaman77 kullanıcısına yanıt
    https://www.decathlon.com.tr/original-520-bisiklet-id_8353018.html

Bunun hakkında görüşünüz nedir hocam?

• yaz için şehirde gezmelik ucuz ikinci el bisiklet bakıyorum en fazla 500 tl ye kadar ne önerirsiniz ?
  • ozzo27 kullanıcısına yanıt
    Riverside serisi yada Carraro Sportive 220 daha memnun eder yakın fiyatlarda
  • Carraro Sportive 224 mü 227 mi? 227 ile arasında 800 TL fark var değer mi sizce?
  • Mrb arkadaslar bisiklet almayı planlıyorum sehir ici hem işe gidip gelmek için. İkinci el 900 en fazla 1000 TL bütçem

salcano city fun s50 28 jant birkaç aylık bu bisikleti 1000 TL dedi bir eleman. İyi midir siz ne önerirsüniz

• Mosso farkı

• Şehir/Tur Bisikletleri Rehberi ve Tavsiyeleri

• İki tekerli tabut yapmışlar

• Katlanabilir bisikletlerde menteşeden kırılmalara, "ömür boyu kadro garantisi" sloganıyla bisiklet satan Decathlon bile garanti vermiyor. Soğuk bakıyorum bu yüzden bu tip bisikletlere.
  • 2.el mosso 1521 aldım. Market bisikletlerinden sonra çok rahat geldi 10 15km yol rahat gidebilir halde 4 yıllık bakımsız bisiklet

• Arkadaşlar tx 100 ve tx 150 modelinin alternatifi olarak baska bi model önerebilir misiniz 2 gune kdr alicam bisiklet tecrübeli arkadaslardan yardim bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzo27

https://www.decathlon.com.tr/original-520-bisiklet-id_8353018.html

Bunun hakkında görüşünüz nedir hocam?
    alınmaz kardeşim 18 kg diyor kütük gibi ağır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.