Şimdi Ara

Şehir kurma oyunu Townscaper, bu yıl içinde mobil cihazlar için çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şehir kurma oyunu Townscaper, bu yıl içinde mobil cihazlar için çıkacak

Yayıncılığını Raw Fury'nin yaptığı, geliştiriciliğini Oskar Stålberg'in yaptığı şehir inşa etme oyunu Townscaper, mobil cihazlar için bu yıl içerisinde çıkış yapacak.

Ayrıca Bkz.Aksiyon macera oyunu Shadow of Death 2, mobil cihazlar için çıkışını yaptı

Geçtiğimiz saatlerde şehir inşa etme oyunu Townscaper'ın PC ve Switch için çıkış tarihi açıklandı. Oyun, Ağustos 2021'de PC ve Switch için çıkış yapacak. Ancak ne yazık ki mobil cihaza sahip olanların biraz daha beklemesi gerekecek. Oyunun mobil cihazlar için 2021'in son çeyreğinde çıkış yapacak. Mağaza sayfaları açılmadığı için detaylar ne yazık ki bilinmiyor.

Oyunun tanıtım yazısını ve videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Townscaper Hakkında

Kıvrımlı sokakları olan şirin ada şehirleri inşa edin. Küçük kasabalar, yükselen katedraller, kanal ağları veya kolonlar üzerinde gökyüzü şehirleri...

Amaç yok. Gerçek bir oyun da yok. Sadece bol bol inşa etme ve güzel görüntüler. Bu kadar.

Townscaper deneysel bir tutku projesidir. Bir oyundan daha çok bir oyuncak denilebilir. Paletten renkler seçin, düzensiz bir ızgara kılavuz üzerinde renkli ev blokları yerleştirin ve Townscaper'ın temel algoritmasının bu blokları otomatik olarak sevimli küçük evlere, kemerlere, merdivenlere, köprülere ve yemyeşil arka bahçelere dönüştürmesini izleyin.

Kaynak:https://www.pocketgamer.com/articles/087050/townscaper-the-toy-like-town-builder-is-launching-in-august/

• Çok güzel görünüyor.

• Vay çok şeker duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tip oyunları çok seviyorum. Çocukken pc de simcity oynardım, keşke ona benzer mobil oyunlar olsa.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    simcity nin mobili mevcut. Bir ara oynamıştım 3-4 ay güzel oynanıyor sonra rütine bağlıyor.

• Çıkmamış oyun hakkında niye haber yaparsınız?
    Gidip indiremiyoruz para verip alacak olsak alamıyoruz

dün yayınladığın oyunun adını bile unuttum
    böyle haber sitesi mi olur?

• _köle_ _ kullanıcısına yanıt

Onu sevmedim hocam. Bilgisayardaki gibi detaylı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: cosef

Çıkmamış oyun hakkında niye haber yaparsınız?
    Gidip indiremiyoruz para verip alacak olsak alamıyoruz

dün yayınladığın oyunun adını bile unuttum
    böyle haber sitesi mi olur?

sırf haber olsun diye yapıyorlar artık okumuyorum bile. daha oyun uygulama çıkmamış doğmamış çocuğa don biçiyorlar boş boş haberler. çıkacak gelecek bilmemne sıktılar artık

• Oyun ilk başta güzel geliyor ama ortalama ilk 1 saatin sonunda sıkılıyorsunuz. Çünkü ruh yok yani sadece bitişik şekilde binalar düzenliyorsunuz ve bir süre sonra çok sığ bir hal amaya başlıyor. Sadece dip dibe şekil verdiğiniz bir adacık binaları gibi düşünün ve başka hiç bir amaç yok.

• Cok guzel Minas Tirith yapiliyor bu oyunda:

Şehir kurma oyunu Townscaper, bu yıl içinde mobil cihazlar için çıkacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.