Şimdi Ara

şehir içindeki beton elektrik direkleri kaç m. aralıklarla dikiliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
35.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar askeri mülakatlarım var 400m yi 75 sn de koşmalıyım.antreman yapıyorum bunun için kendime bir 400m mesafe belirleyp sn tutmam gerekiyor aklıma şehir içi yol boyu giden betopn elektrik direkleri geldi sanırım eşit aralıklarla belli bi mesafede dikiliyor iki direk arasındaki mesafeyi bilen varmı?

• 50m aralıklarla dikiliyomuş belki başkalarınada lazım olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektronikci_71

50m aralıklarla dikiliyomuş belki başkalarınada lazım olur...
    Saolasın bilgi için. Hadi sana iyi antremanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Riqimaru

• quote:

Orijinalden alıntı: zerzavatçı

quote:

Alıntıları Göster
    400 gergin bacak yürüme adımı at = 400

• quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Alıntıları Göster
    quote:

pc kullanarak koşmak biraz saçma olur heralde, bi reklam varya hani ona benzedi "obua çalarak koşuyo", antremanı yapalı 1 saat oluyo bacaklarım koptu bugün ilk antremandı daha çok çalışmam lazım

• quote:

quote:

pc kullanarak koşmak biraz saçma olur heralde, bi reklam varya hani ona benzedi "obua çalarak koşuyo", antremanı yapalı 1 saat oluyo bacaklarım koptu bugün ilk antremandı daha çok çalışmam lazım

Alıntıları Göster
    oha 400mtye 75 sn mi cok cok fazla bu süre rahatlıkla koşarsın baya iyi süre veriyolarmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Cliff -Lee- Burton

oha 400mtye 75 sn mi cok cok fazla bu süre rahatlıkla koşarsın baya iyi süre veriyolarmış

Alıntıları Göster
    Bencede.Süre açısından gayet rahatsın.100 Metre başına neredeyse 20 SN düşüyor.Bence boşuna kasma kendini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanunal01

Bencede.Süre açısından gayet rahatsın.100 Metre başına neredeyse 20 SN düşüyor.Bence boşuna kasma kendini.

Alıntıları Göster
    Peki ne kadar sürede koşuyorsun 400 metreyi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cefucsa

Peki ne kadar sürede koşuyorsun 400 metreyi ?

Alıntıları Göster
    işte mesafe belirlemeyi bunun için istedim bugün ilk antremanımdı mesafe belirleyemediğim için süre tutamadım
    daha doğrusu tuttum şöyle oldu bizim burada bi stad var ama çevresinin nekadar olduğu belli değil ben koşabildiğim kadar koşayım evden google erthden mesafesine bakarım dedim, kabaca bi sn tuttum 90sn de stadı iki kez turladım okadar kasmadımda normal tempoda koştum googleerth den o satadın mesafesini ölçtüm yaklaşık 340m falan geldi sanırım dediğiniz gibi rahatlıkla koşulabilecek bi süre....

• quote:

Orijinalden alıntı: ermanunal01

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ermanunal01

walla moralimi yerine getirdiniz koşamam diyodum bide yanlış hatırlamıyosam 100m de dünya rekoru 9sn falandı...

• quote:

quote:

walla moralimi yerine getirdiniz koşamam diyodum bide yanlış hatırlamıyosam 100m de dünya rekoru 9sn falandı...

Alıntıları Göster
    Çok kolay kardesim ya hiç kasma kendini
  • quote:

Orijinalden alıntı: ant_alican

Alıntıları Göster
    Eğer aşırı veya çok az kilon yoksa bacak olarakta yeterliysen rahatça koşarsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreezeTheLife

Eğer aşırı veya çok az kilon yoksa bacak olarakta yeterliysen rahatça koşarsın...

Alıntıları Göster
    boy 168 kilo 55 eh idare eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: ant_alican

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ant_alican

çok sağol inşallah dediğin gibi yaparım sen de girdn galiba mülakatlara doğrumu?
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: elektronikci_71

quote:

walla o kadar da rahat olma o 9sn'de koşanların ayakları 3 metre açılıyor bide zenciler yaniama yinede koşarsın dediğim gibi süre uzun

• quote:

Orijinalden alıntı: Cliff -Lee- Burton

quote:

Orjinalden alıntı: elektronikci_71

quote:

walla o kadar da rahat olma o 9sn'de koşanların ayakları 3 metre açılıyor bide zenciler yaniama yinede koşarsın dediğim gibi süre uzun

Alıntıları Göster
    tavsiye : ayaklarına ağırlık tak.spor mağazalarında satılıyor.kısa mesafe çalışanlar için
    ideal çalışma biçimidir.ağırlık ile koş.mesafeyi uzun tut.1-2 km koş yani.sonra ayaklarındakileri çıkar
    100 m koş.sonra artırttır tempoyu.200m sonra 300m sonra 400m koş.hızını arttırmayı çalış.zaten koşarken
    nerelerde nasıl zorlandığını hissedeceksin ve bunların üstüne gideceksin.hadi koaly gelsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: amele

tavsiye : ayaklarına ağırlık tak.spor mağazalarında satılıyor.kısa mesafe çalışanlar için
    ideal çalışma biçimidir.ağırlık ile koş.mesafeyi uzun tut.1-2 km koş yani.sonra ayaklarındakileri çıkar
    100 m koş.sonra artırttır tempoyu.200m sonra 300m sonra 400m koş.hızını arttırmayı çalış.zaten koşarken
    nerelerde nasıl zorlandığını hissedeceksin ve bunların üstüne gideceksin.hadi koaly gelsin...

Alıntıları Göster
    Ben Ankarada kurtuluş parkında koşuyodum.Koşu yolu vardı orda,metrelerde yazıyodu.400 metreyi en iyi 69 saniyede koşmuştum.Mülakata kadar,her sabah düzenli gidiyodum.Başarılar dilerim.

• Bilgilendirme : 400 metre dünya rekoru 43 saniye Hadi kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1F943E7C5

Ben Ankarada kurtuluş parkında koşuyodum.Koşu yolu vardı orda,metrelerde yazıyodu.400 metreyi en iyi 69 saniyede koşmuştum.Mülakata kadar,her sabah düzenli gidiyodum.Başarılar dilerim.

Alıntıları Göster
    elektronikci_71 ;

hava-kara/muv-sözleşmeli hangisi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.