Şimdi Ara

Şehir İçinde Selektor Atanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun bir gelis bir gidis hiz siniri 50 olan cadde de 50 ile ilerliyordum.Arkadan bir tane palio son hiz gelip yol istedi onumde kasis vardi yol vermedim.Son hiz yanimdan gecti gozlerimin onunde arabanin altini vurdu   .Bu son gunler de millet kafayi yedi.Artik sanzimani mi vurdu kartel mi delindi sanayide oder..Bana korna caliyordu en son durmadim bastim gittim.Su pandemi doneninde millet kafayi yedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wanpo -- 25 Şubat 2021; 9:43:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• palio son hız nasıl geliyo yav?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-57554940B

palio son hız nasıl geliyo yav?

İçinden geçicekmiş gibi geliyomuş işte. Milletin ulaşım için kullandığı icat edilmiş şeye binip arabacılık oynayanların sayısı arttı ama rusya da olmadıkları için şanslılar. Burda tekme tokat girmiyo kimse :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • taksici esnafi ve sirket arabasina binen beyaz yakalar ve 0-100u 15sn uzun dizel ticariler, GTI logolu 75hp 1.4 polo gibi sozde cok guclu bitirim araclar ekseriyetle bu tip hareketler yapar ortaligi gerer. Bunlar hizdan bagimsiz yapar cunku surekli aceleleri vardir. Uzun yolda da, ara sokakta da yapar.

Ama 50 hiz limiti olan yolda yanyana gidip yolu kapatan uyuz 20-30 arasi gidenlere korna bile basilir onlar hakeder. 80le tem otoyolunun en son seridinden aynalara bakmadan giden yaslilar ve kadinlar da dusman seridine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her isteyene yol versek şu İstanbulda, evin yolunu bulamayız be..

Adam sağ şeritteki adama bile selektör yapıp korna çalıyor, öküz gitsene soldan işte!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.