Şimdi Ara

Şehir hastaneleri pandemide destan yazdı sigorta da para da aramadı. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-1C9B63C59

gss borcundan dolayı hastanenin önünden dahi geçemiyoruz ne sağlığı ne sisteminden bahsediyorsunuz anlamıyorum.

Seni keklemiş olabilirler. 31 Aralık 2021 tarihine kadar kamu sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsin.

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt

0zkanK. / Kerimcem / Hepsinerede hemen hemen aynı lafları kullanıyorlar. Hedefleri odatv

Bunların hepsi aynı cemaatin müritleri galiba Şehir hastaneleri pandemide destan yazdı sigorta da para da aramadı. 

• kabataş yalanına, tuik verilerine, Ruhsar pekcanın ucuza mal sattığına,

sen hatta şirinlerede inanıyorsundur.

inanmaya da devam et

• Parasizlara sigortasizlara turk vatandasi olmayanlara giden tum vergjm haram zikkim olsun dogamamis bebeklerinden dahi ciksin yokolsunlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Suriyeliye 36 bin lira fatura yazmışlardır. Devlet de o faturayı Avrupa Birliğine yansıtacak.

Resmen avrupaya çakmak için pavyon hesabı yapmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İl teber İ kullanıcısına yanıt
    Hee keklemişler, 2021 den sonra ne yapacağız peki onuda söyleseydin? Senin o söylediğin şey sonradan kararnameyle felan uygulanmaya başladı sanırım ki ben birkaç sene önce gittiğimde ozaman bakmıyordu hastaneler.Çok kötü bir rahatsızlığım vardı, az kalsın geberiyordum.Hastane hastane gezdim kimse sallamadı, ilaç bile alamadım.

Elli yaşında emekli babamın sigortasından faydalanmak durumunda kaldım, sanki hasta olan kendisiymiş gibi onun sigortasından giriş yaptılar vs. ancak öyle tedavi olup ilaç alabildim.Peki babam olmasa ne yapacaktım?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ya nasıl ısmarlama boş haber, İstanbulda en çok covid hastası bakan hastaneler sultangazi Haseki eah, cerrahpaşa tıp fakültesi. Bunlar şehir hastanesi mi?
    Bu haberlere inanan kaldı mı çok merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne demek sigorta ya da para aramadı?
    Ben niye sigorta ödüyorum her ay?

• Şehir hastaneleri pandemide destan yazdı sigorta da para da aramadı. Şehir hastaneleri pandemide destan yazdı sigorta da para da aramadı. 

Şehir hastaneleri pandemide destan yazdı sigorta da para da aramadı.
  • Sigortasız git bakalım hastaneye bakıyorlar mı? Sadece bir dene

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.