Şimdi Ara

Segmentini aşan F/P kulaklığı 'Corsair HS60' incelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • iyi günler incelemeden 1 sene geçti biliyorum geç gelen sualim için özür dilerim. kulaklığı bir kaç gün içinde almayı dusunuyorum hs50 modelını. ancak kafama takılan tek soru var kulaklık yalıtımı nasıl? kulaklık maximum ses seviyesinde iken, cs go veya overwatch oynarken aynı anda oyun içi konuşmalarda, oyun içi / kulaklık sesi mikrafona yankı yapıyor mu acaba? çok kulaklık kullandım 300-500 tl bandında çoğunda bu sorunla karsılastım o yuzden aynı sorunla gene karşılaşmak ıstemıyorum iyi forumlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChiefMeister -- 1 Temmuz 2019; 11:49:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChiefMeister

iyi günler incelemeden 1 sene geçti biliyorum geç gelen sualim için özür dilerim. kulaklığı bir kaç gün içinde almayı dusunuyorum hs50 modelını. ancak kafama takılan tek soru var kulaklık yalıtımı nasıl? kulaklık maximum ses seviyesinde iken, cs go veya overwatch oynarken aynı anda oyun içi konuşmalarda, oyun içi / kulaklık sesi mikrafona yankı yapıyor mu acaba? çok kulaklık kullandım 300-500 tl bandında çoğunda bu sorunla karsılastım o yuzden aynı sorunla gene karşılaşmak ıstemıyorum iyi forumlar dilerim.
    Merhabalar,

estağfurullah, biz sorularınıza her zaman açığız.

suni deri yastıklı olduğu için segmentindeki mikro fiber yastıklı kulaklıklara göre ses yalıtı daha iyi, deneyimlerim çerçevesinde ses yalıtımı olması gerektiği kadar iyi. Ben de sıkı bir Overwatch oyuncusu olarak sorun yaşamadım.

Yankı meselesinin bir önemli sebebi de input/giriş seviyesinin doğru ayarlanmamış olmasıdır, çoğu zaman kulaklıkla alakalı bir sorun değil bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakesan

Merhabalar,

estağfurullah, biz sorularınıza her zaman açığız.

suni deri yastıklı olduğu için segmentindeki mikro fiber yastıklı kulaklıklara göre ses yalıtı daha iyi, deneyimlerim çerçevesinde ses yalıtımı olması gerektiği kadar iyi. Ben de sıkı bir Overwatch oyuncusu olarak sorun yaşamadım.

Yankı meselesinin bir önemli sebebi de input/giriş seviyesinin doğru ayarlanmamış olmasıdır, çoğu zaman kulaklıkla alakalı bir sorun değil bu.

Alıntıları Göster
    detaylı açıklamanız ve geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. iyi günler dilerim.

• burakesan kullanıcısına yanıt
    Merhabalae o kadar kulaklık incelemişsiniz aralarında 300-400 bandında alınabilcek en iyi kulaklık hangisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. inceleme üzerinden bayağı bir zaman geçmiş ancak inşallah soruma cevap alabilirim. Şu an elimde corsair H60 kulaklık var, ancak sennhesier game one kulaklığa geçme düşüncem var. Kulaklık yalnız cs:go da bana lazım oluyor. H60'dan game one a geçmeye değer mi? Öyle profesyonel anlamda bir oyuncu değilim, sadece eğlencesine günlük girip 1-2 saat cs oynuyorum o kadar. Performans anlamında kulaklığı değiştirmeye değer mi?
    Valla buradan rahatsız edeceğim ancak kusura bakmayın. H60 kullanıcısıyım, cs:go için sennheiser game one a geçmeye değer mi? cevap verirseniz memnun olurum :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: uysaloguz

Valla buradan rahatsız edeceğim ancak kusura bakmayın. H60 kullanıcısıyım, cs:go için sennheiser game one a geçmeye değer mi? cevap verirseniz memnun olurum :)))
    Merhabalar,

denediğim, kullandığım bir kulaklık değil Sennheiser Game One.
    Teşekkürler cevap için...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.