Şimdi Ara

Segate barracuda 7200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • segate barracuda 40 gb 7200 rpm ata İV cok yavas calısıyor sebebi ne olabilir dma işaretli

• neye dayanarak yavaş diyorsun

GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE
  • Anakartın nedir, UDMA-66 veya ATA-100 veya ATA-133 uyumlu bir anakartın var mı eğer öyle ise HD'yi uygun IDE portuna taktın mı ?
    Bios ayarlarında ATA-100 vb ayarların ne durumda , CD-ROM ile aynı IDE portuna mı bağladın , ayrıca işletim sisteminin chipset driverların yüklü mü vs vs sorulara cevap verirsen ayrıca ComandantE arkadaşımızın sorduğu gibi neye kıyasla söylüyorsun bir örnek verebilir misin ? ondan sonra düşünelim hep beraber...
  • arkadaşlar 2 tane bar4 ile yapılan raid sıfır işinde tek diske göre daha kötü performans veriyormuş seagate bar4'ler bunu bir arkadaş söyledi..bildiğiniz bir test var mı? emin olmak istiyorum eğer öyleyse maxtor alıcam..

Fatih'in Yeri
    http://www.fatihin.forumu.com
  • giga 6 bxc anakrt 440 bx chip seti var kıyalslama olayı benım eskı hdd dem 6,4 quantum cx 6 sistem kaynakları yuzde 69 kadar dusuyor dıerınde 80 lerde geziyordu beni sinir ediyor ıde primery master bios ayalarları nerden yapılır bu arada zannerdersem benım hdd ata 66 anakartım desteklıyor raıd almak ıstemıyorum anakartla aynı fıyata gelıyor
  • sistem kaynaklarını düşüren senin hdd değil. Hdd sadece hızlı yükleme filan sağlar sana yoksa tüm sistemin HDD ile işi olmadığı zaman hızlanmasını filan değil.
    Sen sistem kaynakarlından şikayetçi isen ya biraz daha ram al yada bence sistemi 0'dan tekrar kur.
  • ben de o yüzden sordum zaten neye dayanarak sabir diskin yavaş olduğunu söylüyorsun diye sistem kaynağının hard diskle alakası yok. ona bakarak karar verme yani.

GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.