Şimdi Ara

SEG tv alınırmı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
148
Cevap
0
Favori
205.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tv lerde üretimden hatalı olma oranı çok önemli. mesela bildiğim kadarıyla üretimden hata oranı en düşük tv sony. yani istatistiklerle belirlenen bir şey bu mesela 100 tv den 3 ünün üretimden hatalı çıkması gibi. üstteki yorumlara bakıyorum da bir kaç arkadaşın ses çalışmama ve kumanda ile ilgili sorunları var. bence bunda üretimden hata oranı yüksek ama şansınıza sorunsuzu da çıkabilir.
  • 70 ekran seg kullanan biri olarak
    ARTILARI
    1- bekar evi için enucuzF/eniyiP olarak mükemmel bir seçim
    2- çıkış sayısı
    3- teletex (gülmeyin valla)
    4-kablo tv perf. ortalamdan iyi
    5-vestel teknik servis desteği
    6-2 yıl garanti (en azından muhatabınızı biliyorsunuz)
    EKSİLERİ
    1-çıkışlar bazı konsol bağlantıları ile uyumsuz olduğundan bağlantıda çözünürlük bariz bir şekilde üstelikte rahatsız edici şekilde düşüyor
    2-ağır
    3-2.bir scart çıkışı 70 ekran için standart olmalıki bu TV de de maalesef tek scart çıkışı var
    4-ses menüsü bazen matrix tadında yeşil renkte harf ve rakamlar veriyor (bazen keyif bile verebiliyor)

kesinlikle fiyatı sizi aldatıp dandik hissi uyandırmasın fiyatı için gayet makul lakin fiyatı ile orantılı olarak vasat bir TV....alınır mı? ben aldım ve de açıkçası memnum bir şekilde kullandım, bi aksilikte (ses menüsünde bazen çıkan yeşil renk ve harf dışında) yaşamadım
    Fiyat:10/10
    Performans: 10/6.5
    F/P Ortalama:10/8.5 (yaklaşık olarak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeLLaS -- 4 Mayıs 2007; 0:54:22 >

• Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeLLaS

70 ekran seg kullanan biri olarak
    ARTILARI
    1- bekar evi için enucuzF/eniyiP olarak mükemmel bir seçim
    2- çıkış sayısı
    3- teletex (gülmeyin valla)
    4-kablo tv perf. ortalamdan iyi
    5-vestel teknik servis desteği
    6-2 yıl garanti (en azından muhatabınızı biliyorsunuz)
    EKSİLERİ
    1-çıkışlar bazı konsol bağlantıları ile uyumsuz olduğundan bağlantıda çözünürlük bariz bir şekilde üstelikte rahatsız edici şekilde düşüyor
    2-ağır
    3-2.bir scart çıkışı 70 ekran için standart olmalıki bu TV de de maalesef tek scart çıkışı var
    4-ses menüsü bazen matrix tadında yeşil renkte harf ve rakamlar veriyor (bazen keyif bile verebiliyor)

kesinlikle fiyatı sizi aldatıp dandik hissi uyandırmasın fiyatı için gayet makul lakin fiyatı ile orantılı olarak vasat bir TV....alınır mı? ben aldım ve de açıkçası memnum bir şekilde kullandım, bi aksilikte (ses menüsünde bazen çıkan yeşil renk ve harf dışında) yaşamadım
    Fiyat:10/10
    Performans: 10/6.5
    F/P Ortalama:10/8.5 (yaklaşık olarak)

seg seg segerek

evet bu fiyata iyi sayılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcan1 -- 4 Mayıs 2007; 1:41:38 >

• Ben de düünüyorum bu Televizyonu satın almayı. Evimde ( sanırım 51 Ekran ) Arçelik var ve ne yazı okunuyor ne de renkleri düzgün. Ps2 oynayamıyorum doğru düzgün. Hele Teletext'e girince durum dahada vahim. Emektar Sony Trinitron vardı nerden baksan 17 senelikti. Bozulana kadar kullandım ve tek kelime ile mükemmeldi görüntü ve ses olarak. Tamir ettirmeye kalksam astarı yüzünden pahalıya malolacak. Şimdi kullanan arkadaşlardan ricam ( daha TV yi teşhirde izleyemedim ) gerek görüntü kalitesi gerekse yazıları vs. okuma konusunda durum ne alemde bu Seg 70 ekran TV de ? Çoğunlukla Ps2 oynayacağım ve ucuz olmasının yanında görüntüsünün de biraz olsun iyi olmasını tercih ederim.

Teşekkürler & Selamlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: qube26

Çoğunlukla Ps2 oynayacağım ve ucuz olmasının yanında görüntüsünün de biraz olsun iyi olmasını tercih ederim.

Teşekkürler & Selamlar

ps2 oynayacaksan alma derim..nedeni için ise, dellas yazmış bende aynı sorunu yaşadım
  • Carrefourdan bugun aldım ve suanda izliyorum .. Görüntü kalitesi çok iyi hatta beklediğimden daha iyi cıktı ve dürüstce söyleyim çok memnunum .. ses kaliteside bence yeterli .. Ayrıca fiyatıda bugun kampanyada 275 ytl ve peşin fiyatına 12 ay taksit süper oldu yaa .. ilac gibi geldi bizim salona ...
  • Güle güle kullanın. 275 liraya 70 ekran televizyon şaka gibi Valla.
  • Bende carrefourdan aldım 18 ay taksit inanın süper o fiyata tevsiye ederim
  • Arkadaşlar az önce Migros'ta gördüm SEG 72 ekran Slim Tüp var yani arkasi daha ince ve 100 Hz, 549 YTL peşin fiyatına taksit yapıyor, Vestel aynı cihazı (kasa bile aynı) 1200 küsür liraya satıyor (bu da bir gerçek..)
    Öte yandan Vestel kendi ürettiği tüm TVlerine 3 yıl garanti verirken SEG'e 2 yıl garanti veriyor (inanasım gelmedi ama müşteri hizmetlerine sordum)

Yorumlarınızı bekliyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: fotoseyhan

Arkadaşlar az önce Migros'ta gördüm SEG 72 ekran Slim Tüp var yani arkasi daha ince ve 100 Hz, 549 YTL peşin fiyatına taksit yapıyor, Vestel aynı cihazı (kasa bile aynı) 1200 küsür liraya satıyor (bu da bir gerçek..)
    Öte yandan Vestel kendi ürettiği tüm TVlerine 3 yıl garanti verirken SEG'e 2 yıl garanti veriyor (inanasım gelmedi ama müşteri hizmetlerine sordum)

Yorumlarınızı bekliyorum..

Bence Profilo alın Vestel'den daha iyi olduğunu düşünüyorum.Ama 100hz değil.661YTL
    http://www.profilo.com.tr/Urun.asp?intCategoryID=68&intProductID=939

• bende dün aldım carrefuardan seg 72 ekran 299 ytl görüntüsü ve ses kalitesi bu fiyata bence çok iyi. fiyatı düşük diye de her zaman arızalanacak bir durumda söz konusu değil bence. yüksek fiyattaki cihazlar arızalanmıyormu? elektronik cihazlar bence şans işi birazda.
  • 37 ekranini almayi dusunuyorm bende,cevap verme süresi uzunmu kanal gecislerinde?
  • güzel güzel alın ben 2 tane aldım 37 ve 55 baya iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: gael

37 ekranini almayi dusunuyorm bende,cevap verme süresi uzunmu kanal gecislerinde?

hacım ne alıyon anlamadım cevap süresi felan....normal bi tv gibi işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: HuKe

quote:

37 ekranini almayi dusunuyorm bende,cevap verme süresi uzunmu kanal gecislerinde?

hacım ne alıyon anlamadım cevap süresi felan....normal bi tv gibi işte

seg tv
    kanal gecisleri hizlimi demek istedim
    kumandaya bastigin zaman pat pat pat kanallar geciyormu hizli bir sekilde
  • quote:

seg tv
    kanal gecisleri hizlimi demek istedim
    kumandaya bastigin zaman pat pat pat kanallar geciyormu hizli bir sekilde

yeterince hızlı
  • saol,dia da kaldiysa alicam
  • Bir tane aldık eski kumandamız çalıştırdı yeni kumandayı sakladık yedek olarak görüntü güzel bu fiyata böle bişey daha önce niye almadık ki (eski televizyon bozulduda ondan):) 275 ytl tansaştan 12 ay taksit
  • 70 ekran böle bi televizyonu kalkıpta sony ile kıyaslamayalım biraz yerli üretime destek verelim kanal geçişleri hızlı ses ve renk iyi bende 70 ekran flat sony de var kanal geçişleri yavaş zamanında 2milyara almıştım şimdi bunu bu fiyata alınca gülüyorum bence vestel kalitesi var bu üründe yan ürün politikasını birçok kaliteli mal üreten firma yapıyor (Biz bile)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.