Şimdi Ara

SEG 48 inç Tv Ekranda Beyaz Leke Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar.Geçen yıl A101'den 48 inç seg marka tv almıştım.
    Birkaç ay sonra ekranın orta üst kısmında fındık büyüklüğünde beyaz ve açık tonlu renklerde göze çarpan bir beyazlık fark ettim.Birkaç ay sonra yanına bir tane daha eklendi ve sonra bu leke yatay olarak olarak parmak uzunluğunda oldu.Ve bu leke sadece.açık tonlu beyaza yakın renklerde yada gökyüzü falan çıkınca parlak beyaz renk Olarak görünüyor.
    2 hafta önce vestel servisi aradım eve servis elemanı gelip baktı.Sorunu anlaması açısından Beyaz tonlu resimleri flash belleğe atıp açtım ve kendiside lekeleri fark edip kabul etti.
    Rapor tutup ana birime ileteceğini onay verilirse onarım yada ne gerekiyorsa yapılacağını söyleyip gitti.
    Aradan 15 gün geçti arayan soran olmayınca bugün servisi arayıp sordum görüştüğüm kişi bana bu durumun normal olduğunu hareketli sahnelerde görünmediğini yapacakları birşey olmadığını söyledi.
    Müdürleriylede görüştüm aynı şeyleri söyleyip durdu..
    Halbuki bahsettiğim beyaz leke sorunu açık tonlu sahnelerde bariz bir şekilde belli oluyor.Sadece çok renkli sahnelerde görünmüyor.
    Şimdi bu durum gerçekten normalmi ? Bu konuda acaba ne yapabilirim,ben tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum.Acaba bir sonuç elde edebilirmiyim.Cihazın daha 6.8 ay kadar garantisi var sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoTuTuRK -- 2 Haziran 2016; 16:20:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bana ürünün seri numarasını ulaştırabilir misiniz rica etsem.
    Ayrıca buraya bahsettiğiniz görseli de paylaşırsanız daha iyi fikir yürütebiliriz.
  • Ado kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yanıt yazdığınız için çok teşekkür ederim.
    Şuan işyerindeyim akşam eve gider gitmez seri numarasını ve sorun ile ilgili resim çekip buraya eklerim Hocam.

• Benim tvdede bu sorun var siz cozebildinizmi sorunu ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.