Şimdi Ara

SEG 48'' 48SNB6240 FHD Smart Slim Led Televizyon Hk. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
123
Cevap
16
Favori
27.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teknosa'nın gittigidiyor mağazasından 1.397,00 TL'ye aldım. 100,00 TL 'de world puanı sayarsak 1.297,00 TL'ye geldi sayılır. teşekkür ederim.

edit: televizyon 48SNB8500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdempal -- 9 Kasım 2016; 13:50:38 >
  • 2 Senedir kullanıyorum hiçbir sorun yok çok şükür.

Bu arada en güncel yazılım bu.

MB95M V366l 27160591
    https://drive.google.com/file/d/0B42h3EyOkoiWRjQ1SGpOTElsZnc/view?usp=drive_web
  • Buradan devam edeyim
    Buradahttps://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=122469871 modifiye konusunda "core yazılım yüklemişsin" demiştim ama verdiğin linkten yazılımı indirip baktığımda ,yazılım full yazılım,core değil yani,şimdi merak ettim,sen bu yazılımı nasıl yükledin sevgili se(dd)at ,ister buradan istersen modifiye konusundan bu konuda cevap verebilirsin

EK:
    Link ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teraspy -- 11 Aralık 2016; 23:20:37 >
  • Arkadaşlar seg 48snb6240 tv kullanıyorum, tv nin son sürüm yazılımı yükleme niyetiyle flash belleği taktım, daha herhangi bir işleme bile başlamamıştım, ki malesef televizyon bozuldu, öncesinde birazda servis menüsünde gezindim Ama bilmediğim hiçbir şeye dokunmadım.

Oluşan arıza şu şekilde; Prize takınca tv nin led bildirim ışığı yanmıyor, lakin usb'lerinden telefon vs. Şarj alıyor..

Sorum şu : yukarıdaki anlattığım durumda arıza, benim müdahalemdenmi? yoksa kendiliğindenmi oluşmuştur ne dersiniz?

İkincisi bu arıza yazılımsal mı? Yoksa anakart vs. mi bozuldu sizce?..

Yani yazılım komple çökmüş olsa bile en azından LED ışığı yanması gerekmiyor mu? Yani yazılımı çökerten arkadaşlar nasıl bir sonuçla karşılaşmışlardı onu merak ediyorum..

bilen arkadaşlar yorumları esirgemesin rica ediyorum.. Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu cihazda usb 'ye kayıt yaptım, yazılıma müdahale etmeden... buyurun izleyin. https://youtu.be/6x2FCQENQBI

• quote:

Orijinalden alıntı: fetihtime

Bu cihazda usb 'ye kayıt yaptım, yazılıma müdahale etmeden... buyurun izleyin. https://youtu.be/6x2FCQENQBI

Güncel yazılım yükledinizmi

• quote:

Orijinalden alıntı: fetihtime

Arkadaşlar seg 48snb6240 tv kullanıyorum, tv nin son sürüm yazılımı yükleme niyetiyle flash belleği taktım, daha herhangi bir işleme bile başlamamıştım, ki malesef televizyon bozuldu, öncesinde birazda servis menüsünde gezindim Ama bilmediğim hiçbir şeye dokunmadım.

Oluşan arıza şu şekilde; Prize takınca tv nin led bildirim ışığı yanmıyor, lakin usb'lerinden telefon vs. Şarj alıyor..

Sorum şu : yukarıdaki anlattığım durumda arıza, benim müdahalemdenmi? yoksa kendiliğindenmi oluşmuştur ne dersiniz?

İkincisi bu arıza yazılımsal mı? Yoksa anakart vs. mi bozuldu sizce?..

Yani yazılım komple çökmüş olsa bile en azından LED ışığı yanması gerekmiyor mu? Yani yazılımı çökerten arkadaşlar nasıl bir sonuçla karşılaşmışlardı onu merak ediyorum..

bilen arkadaşlar yorumları esirgemesin rica ediyorum.. Şimdiden teşekkürler

Hocam ne yaptınız sorununuz çözüldümü.Uzun zaman geçmiş.

Bende şimdi tv yi açayım dedim elektrik yok.Fişi taktım çıkardım hiç hareket yok ışığıda yanmıyor.Yazılım vs.hiçbirşey yapmadım.Ne olmuş olabilir ki?

• garcy kullanıcısına yanıt
    3 olasılık

1- Yazılım
    2- Besleme kartı
    3- Anakart

Yukarıdaki sıralama olasılık sırasına göre yazılmıştır.

öncelikle vesteldriver sitesinden cihazın full yazılımını indirin, daha sonra boş bir bellek içerisine bu yazılımı klasörsüz olarak aktarın ve tv ye takın.

TV fişi çekin, Uzaktan kumandanın OK butonuna basılı tutarak fişi takın, 5 dakika içerisinde tv açılmıyorsa servisi arayın gerisi sizin yapacağınız bir şey değildir.
  • Ürünü gayet güzel kullanıyorduk, görüntü kendi kendine aniden gitti bir daha gelmedi

Şuan televizyonda ses var, çalışıyor ama hiçbir şekilde görüntü gelmiyor ! bu sorunu yaşayan oldu mu ? İnternetten okuduğum kadarı ile kronik bir problem gibi, bir çok kişi yaşamış ve servis ücreti olarak 700 - 800 lira istiyorlarmış, eğer böyle ise direk çöpe atacağım ne yazık ki

• Reobig kullanıcısına yanıt
    Bende görüntü komple gitti.Elektrik gelmiyordu ışık yanmıyordu.Servis çağırdım onların yanında fişi taktım çıkardım başka fişte deneyin dedi yaptım ışık yanmadı.Götürücez dediler.Sorun nedir dedim besleme kartıdır büyük ihtimal 100-200 tl tutar dediler.Yapması Ne kadar sürer dedim 2-3 güne parça gelir hemen getiririz dediler.Aldılar götürdüler.Ertesi gün baktım arıyorlar evdemisiniz tv getiricez dediler.Şaşırdım.Servis geldi hayırdır ne oldu dedim.Hiçbirşey yapmadık fişe taktık çalıştı canı sıkılmış gezmek istemiş olabilir dediler40 tl servis ücreti ödedim.Şimdilik sorun yok o günden beri 1 ay oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcy

Bende görüntü komple gitti.Elektrik gelmiyordu ışık yanmıyordu.Servis çağırdım onların yanında fişi taktım çıkardım başka fişte deneyin dedi yaptım ışık yanmadı.Götürücez dediler.Sorun nedir dedim besleme kartıdır büyük ihtimal 100-200 tl tutar dediler.Yapması Ne kadar sürer dedim 2-3 güne parça gelir hemen getiririz dediler.Aldılar götürdüler.Ertesi gün baktım arıyorlar evdemisiniz tv getiricez dediler.Şaşırdım.Servis geldi hayırdır ne oldu dedim.Hiçbirşey yapmadık fişe taktık çalıştı canı sıkılmış gezmek istemiş olabilir dediler40 tl servis ücreti ödedim.Şimdilik sorun yok o günden beri 1 ay oldu...

Demek bunalmış ha

Ucuz kurtardın

• quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Ürünü gayet güzel kullanıyorduk, görüntü kendi kendine aniden gitti bir daha gelmedi

Şuan televizyonda ses var, çalışıyor ama hiçbir şekilde görüntü gelmiyor ! bu sorunu yaşayan oldu mu ? İnternetten okuduğum kadarı ile kronik bir problem gibi, bir çok kişi yaşamış ve servis ücreti olarak 700 - 800 lira istiyorlarmış, eğer böyle ise direk çöpe atacağım ne yazık ki

Son durum nedir

• WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    Şuan beklemedeyim hocam, zaten son sıralar pek izlemiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 10 Temmuz 2017; 2:46:20 >
  • Benim tv de ölü pikseller çıkmaya başladı.Kontrol eden varmı...
  • BU TV DEN BENDE DE VAR LEPTOP TAN HDMI KABLOSUYLA TV YE BAĞLANMIYO YANİ GÖRÜNTÜ VERMİYO YARDIMCI OLACAK ARKADAŞ VARMI
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOZOK6

BU TV DEN BENDE DE VAR LEPTOP TAN HDMI KABLOSUYLA TV YE BAĞLANMIYO YANİ GÖRÜNTÜ VERMİYO YARDIMCI OLACAK ARKADAŞ VARMI

Laptop tan ekran ayarlarını değiştirin

• Arkadaşlar yazılım çöktü orjinal yazılım atabilirmisiniz

• Arkadaşlar yazılım çöktü orjinal yazılım atabilirmisiniz

• İlk günkü gibi

• Yazılım güncellemek ne gibi avantaj sağlıyor arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.