Şimdi Ara

SEG 48'' 48SNB6240 FHD Smart Slim Led Televizyon Hk. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
16
Favori
27.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efebatur

servis ücret istiyor ben kendim kurdum

Ben de kendim kurdum. Çekince kutudan eksik gedik ya da hasarlı ürün çıkmasıydı. Allaha şükür öyle bir mesele olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

quote:

Ben de kendim kurdum. Çekince kutudan eksik gedik ya da hasarlı ürün çıkmasıydı. Allaha şükür öyle bir mesele olmadı.

Bende kendim kurdum yanliz kutudan duvara asmak icin verilen aparattan sadece 2 tane cikti tvyi ust koselerden duvara monte ettim ama alttaki 2 ayak bosta kaldi
    Sizin kutudan kac tane aparat cikti acaba ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KoTuTuRK

quote:

quote:

Bende kendim kurdum yanliz kutudan duvara asmak icin verilen aparattan sadece 2 tane cikti tvyi ust koselerden duvara monte ettim ama alttaki 2 ayak bosta kaldi

Bende de 2 tane çıktı ve güven vermedi. Baya büyük ağır TV. O kadar para verdik iki plastiğe emanet etmek istemedim. Ben çeyizlik almıştım. Güzel ve dekoratif bir TV ünitesi ile birleştirmek istediğimden çok takılmadım. TEKZEN de güzel TV üniteleri var oturma odası kesinlesince renk uyumu olanlardan bir adet alacağım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende de 2 tane çıktı ve güven vermedi. Baya büyük ağır TV. O kadar para verdik iki plastiğe emanet etmek istemedim. Ben çeyizlik almıştım. Güzel ve dekoratif bir TV ünitesi ile birleştirmek istediğimden çok takılmadım. TEKZEN de güzel TV üniteleri var oturma odası kesinlesince renk uyumu olanlardan bir adet alacağım

Anladim hocam ama cok sacma degilmi,kutuya ya 4 tane koysunlar yada hic koymasinlar,2 tane aparat var ama 4 tane.yuva,tvnin alti boşta kaldi..boş bir.zamanda adam akilli bir aski almak fa4z oldu

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Anladim hocam ama cok sacma degilmi,kutuya ya 4 tane koysunlar yada hic koymasinlar,2 tane aparat var ama 4 tane.yuva,tvnin alti boşta kaldi..boş bir.zamanda adam akilli bir aski almak fa4z oldu

Doğru. Vatan'da 30 TL bandında güzel duvar askıları var onlara bakın hocam hafta sonları indirime giriyor

• Weisanstein kullanıcısına yanıt
    Evim ümraniye reale ve vatana yakin haftaya bi göz atacam artik

• quote:

Orijinalden alıntı: emocan44

quote:

Orijinalden alıntı: maliclay

Servis çağırmazsam ne gibi sorun olur. Çağırmam gerekirm?

anneme bu tv den aldım dün ilk montaj için vestel mh ni aradım.. kurulum ücretli diyorlar.. eğer kutuyu ilk siz acarsanız ve kutu içerisinde kırık dökük parça çıkarsa garanti dışı kalır dediler.. bende şikayet var a yazdım bakalım ne sonuç çıkacak... nerede görülmüş llk montajın ücretli olduğu.. şeytan olmadan müşteri çarpmaya çalışıyor çakallar..

Herkese tekrar mrrblar.. Dun seg mh aramistim.. Montaj amaciyla..servis kaydı açtılar.. Bugün yetkili servis aradı geliyoruz diye ayrıca kurulumun ücretli olduğunu ayrıca belirttiler.. Ben de ok gelin dedim evdeyim.. Geldiklerinde güzel bir sürprizle karsilastim.. Gelen eleman servisi aradi tekrar TV nin model nosunu vererek ve de bu model için kurulumun ÜCRETSİZ olduğunu söyledi şaşırdım açıkçası.. Takdilar ayagini Usb den kanal kurulumu ve ayarini da yaptilar..10 dk bile sürmedi kurulumu.. Yer:malatya

• emocan44 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun..Zaten kurulumun ücretsiz olması gerekirdi..sanirim siz ilk servisi aradiginizda size ezbere cevap verip kurulum ücretli demiş..

• Tskler.. Alan tüm arkadaşlara Allah hayırlı uğurlu etsin...

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    ben duvara montaj yapmadım kendi ayağının üzerine masa üstünde duruyor. tüm aparatları malzemeleri kutusuna koyup çatıya attım
  • Weisanstein kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bende duvara askı aparatı almak istiyorum bu verdikleri biraz dandik geldi bana, tv'nin alt kısmındaki vida yerlerinin altında hemen çıkıntılar başlıyor aparat demirleri alt kısımdan biraz dipten olacak gibi, bu tv'ye uyumlu askı aparatı hangisi olabilir alan varsa veya tavsiye edecek olan varsa bilgilendirirse iyi olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bame -- 5 Kasım 2014; 11:53:38 >
  • bame B kullanıcısına yanıt
    Dostum üzerine verilen askılar dışında hangisini alırsan al bundan kat kat daha sağlamdır..üstte yazmıstık zaten nerede bulunacağını..herhangi bir teknoloji magazasında gitsende rahatca bulabilirsin..

• efebatur kullanıcısına yanıt
    Eyvallah dsotum sanirim herkeste 2 adet cikiyor..ben,benim kutudan eksik çıktı sanmıştım..

• quote:

Orijinalden alıntı: bame

arkadaşlar bende duvara askı aparatı almak istiyorum bu verdikleri biraz dandik geldi bana, tv'nin alt kısmındaki vida yerlerinin altında hemen çıkıntılar başlıyor aparat demirleri alt kısımdan biraz dipten olacak gibi, bu tv'ye uyumlu askı aparatı hangisi olabilir alan varsa veya tavsiye edecek olan varsa bilgilendirirse iyi olur...

TV nin alt kısmının resmini çıkıp teknoloji marketlere giderseniz yardımcı olurlar hocam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bame

TV nin alt kısmının resmini çıkıp teknoloji marketlere giderseniz yardımcı olurlar hocam

Resimle beraber marka ve modelide söylese daha sağlıklı olur

• Hızlıaldan birkaç modele baktım uyacak bir tane buldum gibi alıyım bakayım hemde indirime girmiş olursa şansa bakalım uydurmaya çalışırım...

http://www.hizlial.com/plusaparat-eco-4060-40-60-su-terazili-televizyon-sabit-aski-aparati/10161695?pid=10161695
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bame -- 6 Kasım 2014; 21:35:47 >
  • Bu. Tv den almak istiyorum ama a101 de ki kampanya bitmiş sanırım o fiyatlara alabileceğim bir yer bilen var mı arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bora_akar

Bu. Tv den almak istiyorum ama a101 de ki kampanya bitmiş sanırım o fiyatlara alabileceğim bir yer bilen var mı arkadaşlar ?

Metroda 50" seg en son 1350 liraydi..Yada biraz daha bekle ayni tv beklki tekrar satişa girer.cünkü a101 bu tvyi 1 ay arayla 2 kez sattı.

• KoTuTuRK kullanıcısına yanıt
    Bakalım bekleyelim olmazsa biraz. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.