Şimdi Ara

SEG 32' (82 ekran) TV Genel Konu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
766
Cevap
1
Favori
115.748
Tıklama
Giriş
    705 Mesaj
    şubatta a101 den 1 tane aldım..ancak şöyle sorunlar var.. tvyi kapatınca stan by kırmızı ışık yanmıyor..ilk bir kaç gün yandı .. sonrasında hiç yanmıyor.. birde 3 uydu bağladım..hotbitd turksat ve eutalsat.. hotbird kanalı açtığımda uydu bilgisini eutalsat yapıyor. ve hotbird kanallarını göstermiyor..
    |
    |
    Arkadaslar Bende Seg 32 inc led Tv aldım yanlız su ekran uzerindeki reklam bandı gibi seyi tüm denemelerime ragmen yok edemedim varmı bir yolu asagıya resmi yukluyorum.[album]

• Albümde Görüntüle

• [/album]

• Yüzbaşı
    860 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Themser

Arkadaslar Bende Seg 32 inc led Tv aldım yanlız su ekran uzerindeki reklam bandı gibi seyi tüm denemelerime ragmen yok edemedim varmı bir yolu asagıya resmi yukluyorum.[album]

• Albümde Görüntüle

• [/album]

kurulum sırasında çıkan seçeneklerde (mağaza modunu değil ev modunu) seçmelisin. bu ekran mağaza tanıtım logolu kurulum yapılmasından kaynaklanıyor.
    |
    |

• Onbaşı
    21 Mesaj
    kontras ayarını ve ışık ayarını sıfıra alıyorum ekran tam olarak kararmıyor resimler yine tam olmasada görünüyor.bu ayarları tam olarak nasıl kapatırım servis menüsünden hangi ayardan tam karartabilirim ekranı. sevis menüsü 4725.girdikten sonra hangi menüden ayar yapabilirim? teşekkürler
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: rabitelli

pelican carrefourdan 599'a 12 taksitle aldım. bousdu kıldı tüydü indirimdi derken 550ye geldi. etikette çözünürlük özelliklerinde 1280x720 yazıyordu ancak gelen kasa ve özellikler yine değişmiş. Çok da incelemedim açıkçası (işlerim yüzünden izlemeye-kurcalamaya fırsatım olmadı ) ama bir de fullHD falan çıkarsa çok gülerim. sonuçta yerini aldığı selefi 17 yaşındaki 51 ekran crt vestelden (ki sonunda bozulduğu için aldım) iyidir. Fiyat ve donanım ikilisini dengeli bir çizgide götürebilirlerse, bu teknoloji tarih olana kadar satacakları bir mal yapmışlar.
    Keranacıda görüntü var ses yok.
    8 sene geçmiş alalı... Halen çalışıyor, sesi başka hoparlörden alıyorum ama ortalık kalabalıklaşıyor, hanımla papaz oluyoz.
    Açıp kurcalasam mı? Var mı bu sorunu yaşayıp bi şekilde çözenler.
    an itibariyle 200TL etmeyecek TV için 250-300 tamir parası vermeyek
    |
    |

profeyşınıl re(n)klam fotografikçisi...

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,325
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.