Şimdi Ara

SEG 32' (82 ekran) TV Genel Konu (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
1
Favori
119.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Carefoursa Denizli'den 40" Full HD SEG 1350TL/12 ay taksitle aldım. Kutusunda duruyor, akşama bir bakacağım.
  • yorumlarını bekliyoruz
  • rahat kullanabılırsın sorun olmaz hatta dvı-hdmi kablo kullanırsan dahada guzel goruntu alırsın pcden ben ps3tede kullanıyorum sorunsuz goruntu guzel bı sorunu yok hatta wd oynatıcıda baglı sorunsuz kullanıyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: MoosacheR

Bu tv yi alacağım pc monitörü olarak kullanacağım fakat rahat kullanabilirmiyim bide ekran kartımın özellikleriyle alakalı bi sorun olurmu ? ve ps3 te kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarsa sevinirim....
  • akşamüzeri 32" almaya gittim ama eve getiremeyeceğim için almadım. yarın arabyla gidecektim. şu durumda 40 " almak dahamı mantıklı?
  • butce meselesi bırde bırı hd ready bırı full hd tabiki full hd almak daha mantıklı ama butce meselesi gerci aralarında 600 tl gıbı bır rakam farkı var yanı 2tane hdreay alabılıyorsun ama dedıgım gıbı zevk ısı sana kalmıs yanı
    quote:

Orjinalden alıntı: gwznr

akşamüzeri 32" almaya gittim ama eve getiremeyeceğim için almadım. yarın arabyla gidecektim. şu durumda 40 " almak dahamı mantıklı?
  • Benim oda 35m2 olduğu için 40" aldım. Odanız büyükse 32" küçük gelebilir. Bir kaç saate 40" Seg incelemem olacak.
  • ben 15 m2 lik bir oda için alacağım...
  • 15m2 için 32" yeterli ama yine de para durumunuz müsaitse sinema zevki için 40" alabilirsiniz.
  • Seg 40" Full HD LCD incelemesi
    http://forum.donanimhaber.com/m_33065050/tm.htm
  • Arkadaşlar Dün migrosta 32" lcd gördüm o lcd den alıp kullanan varmı aranızda.
    Fiyatı 699 tl idi.
  • bu konuyu okursanız bırkac sayfa gerıden bır fıkır edınırsınız genel olarak kullanıcılar bende dahıl f/p olarak memnun hatta iş yerim için 1 tane daha alacagım yada evdekını ıs yerıne getırıp 40'' olanını alacagım ev için

quote:

Orijinalden alıntı: desing

Arkadaşlar Dün migrosta 32" lcd gördüm o lcd den alıp kullanan varmı aranızda.
    Fiyatı 699 tl idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haylaz74 -- 22 Temmuz 2009; 9:53:29 >
  • F /p oranı cidden iyi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: haylaz74

bu konuyu okursanız bırkac sayfa gerıden bır fıkır edınırsınız genel olarak kullanıcılar bende dahıl f/p olarak memnun hatta iş yerim için 1 tane daha alacagım yada evdekını ıs yerıne getırıp 40'' olanını alacagım ev için

quote:

Orijinalden alıntı: desing

Arkadaşlar Dün migrosta 32" lcd gördüm o lcd den alıp kullanan varmı aranızda.
    Fiyatı 699 tl idi.

Ben kardeşiyim,

Diğer sayfaları okudum da , bir kaç ay kullandıktan sonra kontrast, parlaklığı vs düşüyormuş, ve çoğu kişi de ayrıyeten ölü pixel sorunu yaşanmış.abim bakalım alalım diyor ama bilmiyorum artık, bir şekilde karar vericez,

• arkadaşlar laptopu vga kablosuyla lcdye bağlayacağım. kablonun 3metre ya da 4.5 mt olması kalite farkına yol açar mı?
  • Ne kadar kısa, o kadar iyi:)

quote:

Orijinalden alıntı: TERSun

arkadaşlar laptopu vga kablosuyla lcdye bağlayacağım. kablonun 3metre ya da 4.5 mt olması kalite farkına yol açar mı?
  • Seg 40 inç FullHD.
    Carrefoursa'da gördüm. Fiyat aklımda kaldığına göre 1300 TL civarı.
    Daha önce 32, 42 ve 19 inç olarak çıkan modellerin hepsi HDReady idi.
    Bu FullHD.
    İlgilenen arkadaşların dikkatine.
  • ben hdmı kablosu ile bilgasayardan bağlandım,görüntü çok güzel ama sesi tv den alamadım..?
  • arkadaşlar bu ürün migrosda 699 yalnız toshiba av500 1.199 indirimli 999 su an bu iki ürünü inceleyen arkadaş kıyas yapabilir mi

toshiba çook kaliteli daha önceki deneyimlerimdn biliyorum ama 300tl fazla vermeyi hak edermi
  • Bence etmez.300 tl iyi para sayılır.Farklı elektronik cihaz alarak,2 tv arasındaki kalite farkını kapatabilirsin:)

quote:

Orijinalden alıntı: catik

arkadaşlar bu ürün migrosda 699 yalnız toshiba av500 1.199 indirimli 999 su an bu iki ürünü inceleyen arkadaş kıyas yapabilir mi

toshiba çook kaliteli daha önceki deneyimlerimdn biliyorum ama 300tl fazla vermeyi hak edermi
  • Toshiba değil de 999 TL ye 32LG2100 alırsan MKV filmleri de usb ile seyredebilirsin , o zaman 300 tl değebilir.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.