Şimdi Ara

SEG 32' (82 ekran) TV Genel Konu (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
1
Favori
119.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • demek internet sitesinde yok direk mağazalarda vardır hayırlı olsun arkadaş güle güle kulanın
  • 2 gün önce aldım.Hala vardı kampanyada.Ama küçük mağazalarında yokmuş ben Ankara'da Antares AVM'deki mağazasından aldım.
  • Kipa da 699 tl satışta.
  • memleketimizde kipa mağazası yok arkadaşlar.o şansımızıda kaybettik.
  • carrefoursa da bu haftasonu SEG 32' LCD TV 689 TL 12 taksit
  • quote:

Orjinalden alıntı: shockfiyat

carrefoursa da bu haftasonu SEG 32' LCD TV 689 TL 12 taksit

dün babalar günü vasıtasıyla babam bana almış dün akşam kurdum çok güzel.
    biz babamıza hediye alamadık ama yeni baba oldum diye o bana aldı büyüksün baba
    incelemelerime göre çogu kişi olumlu yanıt vermiş bende WD hd media player var bugun denicem bakalım performans nasıl olcak
  • hayırlı olsun arkadaş incelemelerini bekliyoruz.
  • Wd Hd media player incelemeleri çok makbule geçer. Bu arada baba oluşunu tebrik ederim, darısı bizlerin başına
  • ben daha once pc ye baglı seyredıyordum fakat suan wd ıle seyredıyorum ılk cıkan seglerden buyuk kasalardan yanı wd performansı bence guzel yalnız hd ready olmasından kaynaklı sanırım bazı 1080p lerde hafif kumlu seyrediyorum tabı baska lcd de denıyemedıgım ıcın ya fılmın rıpınde sorun var yada hd ready tvlerde bu bole

quote:

Orjinalden alıntı: unpop

Wd Hd media player incelemeleri çok makbule geçer. Bu arada baba oluşunu tebrik ederim, darısı bizlerin başına
  • quote:

Orjinalden alıntı: haylaz74

ben daha once pc ye baglı seyredıyordum fakat suan wd ıle seyredıyorum ılk cıkan seglerden buyuk kasalardan yanı wd performansı bence guzel yalnız hd ready olmasından kaynaklı sanırım bazı 1080p lerde hafif kumlu seyrediyorum tabı baska lcd de denıyemedıgım ıcın ya fılmın rıpınde sorun var yada hd ready tvlerde bu bole

PC bağlantısında ekran çok temiz ve net.
    Ama film gösterimi esnasında belli belirsiz çok hafifi dalgalanma oluyor.
    Dikkatinizi filme verirseniz farketmiyorsunuz ama ekranı incelemeye çalışırsanız görebilirsiniz.

Son haftalarda LCD fiyatlarında bir yükselme var, sanırım bu yükseliş devam edecek.
    Alma kararında hızlı davranmakta yarar var bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sensia

quote:

ben daha once pc ye baglı seyredıyordum fakat suan wd ıle seyredıyorum ılk cıkan seglerden buyuk kasalardan yanı wd performansı bence guzel yalnız hd ready olmasından kaynaklı sanırım bazı 1080p lerde hafif kumlu seyrediyorum tabı baska lcd de denıyemedıgım ıcın ya fılmın rıpınde sorun var yada hd ready tvlerde bu bole

Dikkatinizi filme verirseniz farketmiyorsunuz ama ekranı incelemeye çalışırsanız görebilirsiniz.

Son haftalarda LCD fiyatlarında bir yükselme var, sanırım bu yükseliş devam edecek.

selam bende birkaç gün önce kipadan aynı üründen aldım, açıkçası performansı beklentilerimin üzerinde. Sadece yukarıdaki arkadaşta bahsetmiş bilgisayara ilk bağladığımda piyasada satılan ince vga kablolarından kullandım ve belli belirsiz dalgalanmalar oluyordu bu film izlerken dahada belirginleşiyordu daha sonra eski moniteümden söktüğüm orjinal kalın vga kablosuyla bağladım ve görüntü normal bir lcd monitörden ayırt edilemeyecek kadar netti..yani sorun tvden değil kullanılan kablodan hatta bu dandik kabloların monitörlerdede görüntüde titreme yarattığına sahit oldum..

• Netice itibariyle tavsiye ediyormusunuz arkadaşlar ? 1000 TL lk samsung, lglerden cok farkı yoksa bunu alacagım..
  • bence hiçbir farkı yok hatta 1000tl ye toshiba almıştık arkadaşa pc (vga) girişi yoktu.
  • pc nızde ekran kartınız varsa dvı cıkıslı dvı-hdmi kablo ıle cok guzel goruntu alabılırsınız hos gercı bende vga kablo ılede sorun yoktu ama suan wd alınca pcden cıkardım ben sahsen goruntusunden memnunum hd performansıda gayet guzel ve tatmın edici 1 sene yı devırdı masallahı var :) ben ps3-ps2 ve wd ye baglı olarak kullanıyorum uydu olarakta next 2000hd var hd kanal seyredımı mukemmel hdmi baglı .alacak arkadaşlara tavsiye ederim

quote:

Orjinalden alıntı: IdontKnoWw

quote:

Orjinalden alıntı: sensia

quote:

selam bende birkaç gün önce kipadan aynı üründen aldım, açıkçası performansı beklentilerimin üzerinde. Sadece yukarıdaki arkadaşta bahsetmiş bilgisayara ilk bağladığımda piyasada satılan ince vga kablolarından kullandım ve belli belirsiz dalgalanmalar oluyordu bu film izlerken dahada belirginleşiyordu daha sonra eski moniteümden söktüğüm orjinal kalın vga kablosuyla bağladım ve görüntü normal bir lcd monitörden ayırt edilemeyecek kadar netti..yani sorun tvden değil kullanılan kablodan hatta bu dandik kabloların monitörlerdede görüntüde titreme yarattığına sahit oldum..

• Dvd/divx playerlardan divx ve dvd performansları nasıl ? Ozellikle 700 mblık divx riplerde performans nasıl ?
  • Arkadaşlar, kasa SEG olarak orjinal olabilir ama içi LG-PHILIPS
    TV'nin arka ızgaralarından bakınca sitemim LG_PHILIPS logosu olduğu görülüyor. Bazı arkadaşlarda sadece LG var.
    Bilgisayardan aktarma yaparken kablo kalitesini de yukarda bir arkadaş yazmış, bugün bir bilgisayar teknisyeni de aynı şeyi söyledi bana.
    Neyse, şimdi bir dvd seyredeceğim, yine yazarım.
  • Eski kasa Seg'lerin boardı Samsung...
  • arkadaşlar geçen perşembe migros 2 m den 699 tl ye 12 taksitle aldım.ben sadece dvb ile tv izledim .şunu söylemek isterimki ben diğer markalarıda çok yakından inceledim ama yeni kasa seg ile bir fark yok ,dalgalanma falan yok, ses kaliteli ,görüntü çok iyi ve fiyat performansı çok yüksek ,alacaklara hayırlı olsun derim...
  • Bu tv yi alacağım pc monitörü olarak kullanacağım fakat rahat kullanabilirmiyim bide ekran kartımın özellikleriyle alakalı bi sorun olurmu ? ve ps3 te kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarsa sevinirim....
  • arkadaşalar ben de aldım sonunda İlçemizden Kayseri büyük şehre giden bir almancı akrabanın arabası ile gittik ve Kayseri 5 m migrostan aldım seg 32830 modelinden 699 tl 12 taksit 58,25 tl taksitleri var.tüm arkadaşların tv leri hayırlı olsun ben uydudan sd yayın izliyorum dün getirip taktım tv yi görüntüsü bana güzel geldi çok tatmin edici arkadaşlar idare eder değil bence çok tatmin edici görüntüsü var.Alacak arkadaşlara tavsiye ediyorum.fiyatı çok uygun
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.