Şimdi Ara

SEG 32' (82 ekran) TV Genel Konu (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
1
Favori
119.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://img169.yukle.tc/image.php?id=184616052008223.jpg
    fiyatı gene inmiş şu ürünü 700ytlden piyasa sürseler çok satar.bence klasmanındaki lcdlerden geri kalır bir tarafı yok.Piyasanın en iyi F/p lcd tv olmuş
  • carrfourdaki telefondaki yetkili bilgiyi yanlış vermiş carrfour fiyatı 1.050 ytl. migrosta 895 miş heralde migros kartla bir indirim var mı acaba...
  • Bu lcd çok uzun zamandır aynı fiyattan satılıyor, ya bir üst modelini çıkarıp aynı fiyattan satmalılar yada ciddi fiyat indirimine gitmeliler ama hiç sanmıyorum böyle bişeyler yapacaklarını.
  • fiyatı düşürmeliler bence markalı lcdler bu fiyata yaklaştılar.
  • Toshiba 32" Teknosa(Van) 999 YTL.Gözlerime inanamadım!
  • hangi model

quote:

Orjinalden alıntı: furkito

Toshiba 32" Teknosa(Van) 999 YTL.Gözlerime inanamadım!
  • quote:

Orjinalden alıntı: unpop

hangi model

Toshiba 32C3005
  • teşhir ürünüdür buyuk ihtimal, çünkü teknosanin sitesinde bu alet daha pahalı gozukuyor

quote:

Orjinalden alıntı: furkito

quote:

hangi model

Toshiba 32C3005
  • quote:

teşhir ürünüdür buyuk ihtimal, çünkü teknosanin sitesinde bu alet daha pahalı gozukuyor

Geçen hafta baktığımda böyleydi.Çarşıya çıkınca fiyata bir daha bakarım.Büyük ihtimalle dediğiniz gibidir.
  • ben de bu tv den almayı düşünüyorum..acaba adı geçen yerlerde hala mevcut mu?
  • seg migrosda gordum gecen gun 890 kusur ytl

quote:

Orjinalden alıntı: devilkid

ben de bu tv den almayı düşünüyorum..acaba adı geçen yerlerde hala mevcut mu?
  • eywallah cok sağolasın...bide hangi migrosta gordun hocam..birde migros her karta taksit yapıyormu..

quote:

seg migrosda gordum gecen gun 890 kusur ytl

quote:

Orjinalden alıntı: devilkid

ben de bu tv den almayı düşünüyorum..acaba adı geçen yerlerde hala mevcut mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.olcay -- 25 Mayıs 2008; 15:01:16 >
  • arkadasalr hangi migrosta var birde hangi karta taksit yapıyolar...
  • ya ne oldu kimse yazmıyo artık buraya bi sorum var benim bu acihaza digitürk plus bağlasak olur mu seyredebilirmiyiz yani ?
    Cevaplarınız için teşekkürler ...
  • tabiki seyredebilirsin..
  • SEG 24 inç LCD TV şu anda Kipa'da 1250 ytl.
    Ben bugün aldım, perşembe günü getirecekler. Cuma günü de herhalde servis gelir.
    Bütçem bu fiyata müsaitti. 32 inç Vestel, samsung ve philips arasında tercih yapacaktım.
    Ancak aynı fiyata 42 inçi bulunca onlarden vazgeçtim. Doğru mu yaptım bilemiyorum.

Umarım SEG bizi mahçup etmez. Kullanmaya başladıktan sonra izlenimlerimi ve resimleri size aktarırım.

Gerekirse bizlerde burada bir ""Seg Lcd Kulübü açarız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: said1

ya ne oldu kimse yazmıyo artık buraya bi sorum var benim bu acihaza digitürk plus bağlasak olur mu seyredebilirmiyiz yani ?
    Cevaplarınız için teşekkürler ...

Seg LCD üstünde zaten HD ready logosu var.Hd yayınlarını destekliyor.Ayrıca Digitürk plus masraflı bu kadar para vereceksen 106 LCDlerden al.Yada Seg 106 Plazma al.

Bu arada ben Seg 32" LCD kullanıyorum.Normal Digitürk SD kullanıyorum.Gayet memmunum.
  • Arkadaşlar uzun süer oldu ama bu tv ile ilgili bir sorum olacak ben bunu bilgisayar monitörü olarak kullanıyorum aynı zaman da herkes gibi ancak bilgisayarın biosunda görüntü vermiyor sadaece bununla yetinmiyor bilgisayarı dos kipinde açınca 98 açılış cd ise ile ghost yüklüme yapacağım zamanda görüntü vermiyor desteklenmeyen çözünürlük diyor bu sorunu nasıl aşabilirim LCD monitörü kutusundan çıkartıp ghost yükleyip tekrar kutuya koymak biraz zahmetli oluyor da cevaplar için şimdiden teşekkürler
  • yaw benim lcd geçen sene aldıktan bir ay sonra birden sanki parlaklığı azaldı gibime geldi

ama üşenmekten servis vs çağırmadım

,şuna kontrast vs en sona yaklaşık olamsına rağmen gündüz pek seçilemiyor ekran net olarak
    ,
    sizede nasıl bu ayarlar
  • bende suan 2 olu pixel var sizce servis cagırsam degişim yaparlar mı?
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.