Şimdi Ara

SEG 32' (82 ekran) TV Genel Konu (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
767
Cevap
1
Favori
119.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Pater_PaN

Arkadasım fiyatı ucuz diye sakın SEG marka alma .
    Nedeni ise tamamiyle türkiyede üretiliyor ve malesef 2 yılllık garanti süresi bitmeden bir arıza veriyor.
    Simdi benim komsu neden aldım ben bunu diye yana yana dövünüyor .
    Şu konuda haklısınız KARDESİM PARA VARDA BİZMİ ALMIYORUZ benim tavsiyem bekleyin birazdaha daha sonra alırsınız ..
    EEEEEEEEEEEEEEE nede olsa para kıymetlı arkadaslar zzorlansanızda üst serilere bakın yani üretici firmalardan almanız herzamn daha iyi olur
    Genede tercih sizin sonra YAAAAA KESKE ALMASAYDIM kelimesini kullanmayın ok

bendekı seg plazmanın performansını gorenler nıye bundan almadık dıye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuneSUN -- 9 Nisan 2008; 22:55:29 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Pater_PaN

Arkadasım fiyatı ucuz diye sakın SEG marka alma .
    Nedeni ise tamamiyle türkiyede üretiliyor ve malesef 2 yılllık garanti süresi bitmeden bir arıza veriyor.
    Simdi benim komsu neden aldım ben bunu diye yana yana dövünüyor .
    Şu konuda haklısınız KARDESİM PARA VARDA BİZMİ ALMIYORUZ benim tavsiyem bekleyin birazdaha daha sonra alırsınız ..
    EEEEEEEEEEEEEEE nede olsa para kıymetlı arkadaslar zzorlansanızda üst serilere bakın yani üretici firmalardan almanız herzamn daha iyi olur
    Genede tercih sizin sonra YAAAAA KESKE ALMASAYDIM kelimesini kullanmayın ok

En iyi değerlendirmeyi ürünü kullananlar yapar ; bu nedenle sağda solda gördüğün tv'ler ve başkalarının fikirleriyle insanların kafalarını bulandırmak yersiz, bende yaklaşık 3 aydır kullanıyorum , pc, ps2 ve tv için kullanıyorum şimdiye kadar herhangi bir problem ile karşılaşmadım. Diğer arkadaşlarında dediği gibi 2000ytl'lik bir lcd ile karşılaştırmak tabiki yersiz ama 1200-1500ytl arası ürünlerle rahatlıkla yarışabilir kalitede bir ürün.

• Arkadaşlar şu an online 899 ytl ye satan bir site var mı ? Varsa bende alacağım bu üründen. Ayrıca kullanan arkadaşlardan birisi kasanın boyutunu verebilir mi acaba ?
  • Anladım piyasa da kalmadı. World card a en uygun taksitler nerede onu bilen varsa o da iyi olur aslında . İnternetten bakıyorum pek bir şey çıkmıyor. Sanırım beklemek gerekiyor bir süre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orodyn -- 11 Nisan 2008; 11:52:19 >
  • arkadasım carefour migros ve teknosada 999 1099 arası 12 takside bulabilirsin world card'a
  • Sağolun. Ben biraz beklemeye karar verdim. Forumu takip edeceğim tekrar düşerse fiyatı kapacağım direkt
  • bunlar yazsaammı yazmasammı cok dusundum cunku farklı yorumlara genelde bir saldırı soz konusu şimdi ben bu topicdeki tum yazıları okudum 2 günde yorumlara baktımve seg 32 yi almak icin yola cıktım tabikide yorumlardan sonra birde kendi izlenimlerimi alışverişe katka icin istanbuldaki teknosa-pcgold-vatan comp-carefour ve evkura kadar tum magazaları bir gun icinde turladım once fiyatı dikkate laarak tabi seg32 yi carrefourda en ucuzunu 998 e buldum anca tv yi digerleri yanında gorunce ilk hayal kırıklıgına ugradıgım an oldu kasa cok cirkin tamam ben salona degil kendi odama dusunmusdum ama yinede cirkindi işte ve dakika bir gol 1 oldu daha sonra ordaki tum satış elemanlarıyla(genelde bilgili olanlarla ve bir kacıda tanıdık cıktı) seg32 yi tartısdım iclerinden bir taneside bana al cok iyi urun fiyatıda cok iyi demedi genelde cok iyi olmadıgını soylediler ozellikle evkurdaki adam tv cok geri geldi bizde geri gondermeye basladık dediki en can alıcısıda buydu ve bende baska arayıslara girdim ve en sonunda samsung 32s81b de karar kaldım durusu asil renkler canlı 7000 1 kontrast 5 ms tepkimse suresi var ve sıkı durun gecen hafta pcgoldda tv yi tam 1.200 ytlye buldum ve bonusa 10 taksit secenigi vardı bakın ucuz alıcaz okey bende cok aradım ucuzunu ama 100 ytl icinde kasasında dip ses geldigi soylenen ve bozulma riski her an olan bir urunde alamazdım aldıgım aletten cok memnunum ps2 mi ve divximi de componentden bagladım goruntuler dehset velhasıl kelam ben derim ki yorumları okuyup hemen onyargılara kapılmayın herkesi dinleyerek karar verin aydan fazladan sadece 10 ytl yada 15 ytl farkla 10 ay suresinde cok daha iyi bir lcd sahibi olabiilirsiniz karaınızı iyi verin....son bir hatırlatma ben seg in yanında 3 lcd daha vardı tumune baktım miillete sordum yanımdaki arkadasımla paylasdım oda benimle aynı fikirdeydi ve biz ikimizde samsung aldık iyidir kotudur artıları eksileri vardı ancak seg in yanında ışıl ışıl parlıyordu alet

• iyi de dostum sen Samsung ile SEG kıyaslıyorsun. Yani daha pratik bir cevap vereyim. Renault ile bmw yi kıyaslamak gibi birşey. Parası kimin neye yeterse onu alır benim bütçem şayet 1300ytl olsa idi elbette toshiba samsung lg gibi markalara bakardım. Samsungu 1200ytlye aldım dedin benim istanbulda gelip ordan birşey almak gibi bir lüksüm yok(ikametim izmit). ama SEg de istediğimi elde ettim yani gayet güzel evimde bir adet olduğundan başka bir lcd ile kıyaslama şansım yok. Ama bütçesi buna yetenlere alın derim. Sen samsung ile panasonic kıyaslama yapsaydın o zaman eyvallah derdim.

Lütfen kıyaslama yaparken aynı sınıf ürünleri kıyaslama yapalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taxonera -- 15 Nisan 2008; 12:27:53 >
  • kesinlikle bütçeyle alakalı bu iş. samsung'u 1200 ytl'ye almak şans işidir. ayrıca istanbul dışı bulmak gerçekten zor.. ben yineliyorum ürünü uzunca bir süredir kullanan biri olarak sonuna kadar arkasındayım gerçekten kaliteli bir ürün inanın dandik tv'ler gibi değil. Ben ürünü 899 YTL / 5 taksit'e aldım bi düşünün ;
    1200-899= 301 ytl / 5 ay = ayda 60 ytl fark demek ; bu rakam kimi için çok komik bi rakam iken kimisi için ciddi bir meblağ olabilir he dersinizki 10 ay taksitle al ozmnda ayda 30ytl fark var; sonuç yine aynı olay bütçede bitiyor.
  • Arkadaşlar ben ps3 oynamak için 37'' tv düşünüyorum ama bu tvde aklımı çelmiyor değil, bunu ara geçiş olarak kulllanıp 1-2 sene sonra başka bir tv almak mantıklı geliyor. Sizlere sorum şu benim arkadaşımda vestel millennium 32'' tv var ve ps3 performansını beğendim acaba bu tv vestel millennium ile aynı mı? yoksa yakın performans verebilir mi?
  • bunun en sağlıklı yolu denemekten geçiyor ama ps2 deneyimlerim gayet olumlu, henüz ps3 denemedim ama crysis , call of duty gibi oyunları hdmi ile tv-out yapıp oynadım ve süpper! ekran görüntüleri koydum hatta 8. veya 9. sayfada.
  • x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iorfa -- 21 Nisan 2008; 18:46:05 >
  • arkadaşlar bu tv yi en uygun nerde buluruz bu tarihte bilginiz varmı direk almayı düşünüyorum fiyat performans açısından benim için tamamdır olmuştur bu ürün.
  • carrefourlara ve mıgroslara bakmanı tavsıye ederım
  • 2 günde bir soruyorlar nerde buluruz diye

arkadaşlar ! bu ürünleri ; MİGROS , TANSAŞ , CARREFOUR larda bulmak mümkün lütfen artık sormayın önce araştırın bulamazsanız sorun
  • bugun carrefourda baktım seg 82'' olanı 1095 ytl - seg 42'' olanı 1990 ytl
  • arkadaşlar bende de seg 32" lcd tv var fakat biri kenarda digeri ortada olmak uzere iki ölü pixel oluştu alalı 3-4 ay kadar oldu performansından cok memnunum zamanın da 2500 kusur ytl ye aldıgımız toshiba 32wl66z modeliyle goruntusu hemen hemen eşit hatta bazı yerlerde ondan daha başarılı sizce bu olu pixwl olayı için vestel servisine baş vursam mı?
    degiştirirlermi?yoksa ugraşmaya degmez mi?

fakat kutudan cıkan onemli uyarılar bolumunde su yazıyı buldum:

tft ve plazma teknolojisi geregi ekranda aktif olmayan yada surekli parllayan beyaz,kırmızı yada mavi noktacıklar(pixeller)bulunabilir.bu urunun performansını etkilemez.bu bit arıza degildir.
    bununla ilgili detaylar kullanma kılavuzunun ilgili sayfasında belirtilmiştir.kriterler dahilindeki durumlarda vestel herhangi bir sorumluluk taşımaz.

sizce bu urunun degişimini yapmazlar anlamına mı geliyor?

yorumlarınızı bekliyorum teşşekkurler

• quote:

Orjinalden alıntı: magicool

arkadaşlar bende de seg 32" lcd tv var fakat biri kenarda digeri ortada olmak uzere iki ölü pixel oluştu alalı 3-4 ay kadar oldu performansından cok memnunum zamanın da 2500 kusur ytl ye aldıgımız toshiba 32wl66z modeliyle goruntusu hemen hemen eşit hatta bazı yerlerde ondan daha başarılı sizce bu olu pixwl olayı için vestel servisine baş vursam mı?
    degiştirirlermi?yoksa ugraşmaya degmez mi?

fakat kutudan cıkan onemli uyarılar bolumunde su yazıyı buldum:

tft ve plazma teknolojisi geregi ekranda aktif olmayan yada surekli parllayan beyaz,kırmızı yada mavi noktacıklar(pixeller)bulunabilir.bu urunun performansını etkilemez.bu bit arıza degildir.
    bununla ilgili detaylar kullanma kılavuzunun ilgili sayfasında belirtilmiştir.kriterler dahilindeki durumlarda vestel herhangi bir sorumluluk taşımaz.

sizce bu urunun degişimini yapmazlar anlamına mı geliyor?

yorumlarınızı bekliyorum teşşekkurler

Hocam denemekten zarar gelmez, sen ara sorunu belirt, bu şekilde tv'nin aşırı şekilde rahatsızlık verdiği gibi vs.vs. eklemeler de yapmayı unutma..

• dene bır sansını normalde degısmelerı lazım ama servıslerin polıtakalarına akıl sır erdırmek zor bazen degısmez dedıgını degıstırebılıyolar denemekte fayda var
  • Dvi-to-hdmi ile bağlantı yaptığım görüntü vga ile yaptığımdan daha iyi olmuyor. Yazılar çok bozuk çıkıyor. Renk geçişleride çok iyi değil. Acaba benim laptop ile ilgili bir sorunmu merak ediyorum. HDMI'den PS3 bağladığımda gayet net görüntü vardı ve tam ekran olarak gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.