Şimdi Ara

SEG 140 ekran 55scu9600 TRT 4k destekli tv 1.799 TL Kipa Korupark Bursa (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
4
Favori
3.719
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İstanbuldaki carrefourda iki urunde vardi. 1899 olan fullhd. 2399 olansa 4k. İkisi ayni urun degil yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklisin carrefour'da 1899 liraya satilan model 55scu7600

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

quote:

Orijinalden alıntı: dec_chaos

quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Herkese merhabalar
    Keşke bursaya yakın bir konumda olsaydım. böyle bir tv ye sahip olmak isteyen bir yada bir kaç arkadaşa BEDELSİZ yardımcı olurdum.İÇinde bulunduğumuz forumuda amacına uygun şekilde kullanmış olurdum.
    Cihazı alan arkadaşlara iyi günlerde kullanmasını dilerim.
    Sevgi ve Saygıyla

Biraz inceleme şansım oldu internetden ve yorumlarda,55 seg 9600 modeli yerine aynı paraya 1799 tl ye 48 hilevel 4k alınmalı kesinlikle,aynı paraya sadece 7 ınc ufak olcak ama,hı level tam dolu bir tv iken,seg çok kısıntılı bir ürün,
    Yada 200 tl fazla verip hi level eşdeğeri vestel alınmalı ,
    Seg ucuz gibi gözüksede bence ucuz falan değil.

Dolu TV derken SEG de eksik olan nedir?

İnternet üzerinden karşılaştırın ürünleri,birçok şey eksik,kipada bugün ürünü inceledim,benim bildiğim usb 3.0 mavi oluyor diye biliyorum bildiğim doğru ise bu üründe usb 3.0 falan yok ,hepsi 2.0 mesela,malzeme kalitesi en alt seviye,ayaklar plastik,
    Vestel de ürünü servis kurmakta ücretsiz,bunlarda muhtemel bedel istiyorlar,forumları araştırırken,hı level alan arkadaş kendi açmış tv yi ekran yada kasa kırık çıkmış,
    Özellikleri detaylı inceleyin,çok eksiği olan bir ürün örnek verdiğim hi level ve vestele göre

USB 3 varlığını anlamanın bir yolu varsa söyleyin test edeyim..
    Tekrar sormak isterim nedir eksikleri..
    WİFİ ise zaten medya bağlantılı cihazları WİFİ bağlamak hep sorun çıkartıyor en mantıklı olan LAN üzerinden bağlamak..
    3D ise bahsettiğiniz eivmde 5 yıllık 3d PHİLİPS televizyon var toplamda on kez izlemedim..

Değerli arkadaşım
    BU televizyon 55 inç ve 4k desteği ile muhteşem bir fiyata satılmakta..
    Ben şahsen görüntüsünden de son derece memnunum.

Elbette 4000 -5000 TLye çooook daha iyi televizyonlar mevcut..

• ARKADAŞLAR DÜŞÜNMEDEN ALABİLİRSİNİZ..BİZ KUZENE ALDIK GAYET MEMNUN..BENDEDE 49İNCH OLANI VAR GAYET YETERLİ..ZAMANINDA PHİLİPS ALDIM ADAMLAR SATTIKLARI MALIN ARKASINDA DURMADILAR..TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ ARACILIĞI İLE İADEYİ 5 AYDA YAPTIM..ŞİMDİ SEG KULLANIYORUM YETİYORDA ARTIYOR BİLE..
  • Adem Bey,

Seg 55scu9600'de kullanılan panel ve anakart hakkında bilginiz varsa paylaşabilir misiniz? Ayrıca bu ürün Vestel'in hangi ürününe yakındır?

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

• forcsf F kullanıcısına yanıt
    Merhabalar;
    MB120 anakart ve SAMSUNG panel mevcut.

55CA 9 lar ın ikinci sürümleri iye aynı diyebiliriz ancak muhtemel yazılımsal farklılıklar olabilir kontrol etmeniz gerekir
  • Cevabınız icin cok teşekkürler.

İyi geceler.

• forcsf F kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    İyi geceler
  • kim ne derse desin fiyat çok iyi
  • Ankarada yada İstanbul'da varmıdır bilginiz var mı arkadaşlar ?
  • Ses kalitesi nasıl arkadaşar?

• Bu tvnin bir boy küçüğü yokmu 4k hesaplı ? yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dvjbpm

Bu tvnin bir boy küçüğü yokmu 4k hesaplı ? yardımcı olurmusunuz.

A101lerde 49 inç olarak Hi-Level var..
    Oda SEG gibi VESTEL üretimi ve garantisi de oradan..
    Gayet beğenilen bir cihaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: acr

Ses kalitesi nasıl arkadaşar?

SubWoofer yok bu yüden baslar eksik ancak hoparlörleri fena değil..
    Midrange hoparlörler koymuşlar yeterli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Merhabalar;
    MB120 anakart ve SAMSUNG panel mevcut.

55CA 9 lar ın ikinci sürümleri iye aynı diyebiliriz ancak muhtemel yazılımsal farklılıklar olabilir kontrol etmeniz gerekir

Merhaba,
    Vesteldriver sitesinden yazılım indirmek istedim ancak seri numarasına göre bir sonuç dönmedi..
    Başka bir yolla güncel yazılım bulma şansımız var mıdır_?
  • dec_chaos D kullanıcısına yanıt
    Özelden seri noyu ulaştırırsanız ben kontrol edeyim.
  • dec_chaos D kullanıcısına yanıt
    Eyv.

• Kampanya devam ediyor mu ?

Tüm kipalarda geçerli miydi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jorge -- 31 Ağustos 2016; 19:40:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kurulum yapıldı.kullanma kılavuzunda 1adet usb 3.0 yazıyor.trt 4k sorunsuz çalışıyor, görüntü çok güzel diye ne varsa izliyorum=) görüntü kalitesi tam istediğim gibi çok parlak değil bulanıklık falan yok.milli maçınız izledim top güzel gidiyordu.4k film test edemedim internet bağlantımız yok su an için.ara ara deneyimlerimi yazacağım.bu fiyata kesinlikle tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: anıl72

Arkadaşlar kurulum yapıldı.kullanma kılavuzunda 1adet usb 3.0 yazıyor.trt 4k sorunsuz çalışıyor, görüntü çok güzel diye ne varsa izliyorum=) görüntü kalitesi tam istediğim gibi çok parlak değil bulanıklık falan yok.milli maçınız izledim top güzel gidiyordu.4k film test edemedim internet bağlantımız yok su an için.ara ara deneyimlerimi yazacağım.bu fiyata kesinlikle tavsiye ederim

Merhaba kurulumu servise mi yaptırdınız nasıl oldu ücret alındı mı bilgi verirseniz sevinirim iyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.