Şimdi Ara

SEG 140 ekran 55scu9600 TRT 4k destekli tv 1.799 TL Kipa Korupark Bursa (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
4
Favori
3.719
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • seg'den ağzı yanmış biri olarak, sorun çıkarsa servisi başınızı ağrıtır. sorun çıkmazsa ne ala, f/p olarak iyi gibi
  • Almak isteyen varsa 100tl pay ile alır kargolarım

Bugün bursa zorlu outlet e gittim ordada tv fiyatları iyiydi 50inç seg 1400 tl felandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi version53 -- 24 Ağustos 2016; 19:57:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Çiğli Kipa'dan aldım bir tane kapalı kutu.
    Fiyat aynı..
    Cihaz görüntü olarak iyi.
    Ancak Ses ve kumanda çok hoşuma gitmedi..

Televizyonda bir usb 3 bi tane de usb 2 var..
    HDMI 2.0 var.
    WİFİ yok. Ethernet var.
    Bluetooth yok.
    HEVC destekli tuner var (TRT 4K sorunsuz)
    HEVC kodlu videolar sorunsuz (Benim içi çok önemli boyut cidden düşüyor bu cedecle)
    Askı aparatı geliyor ama ben kaliteli bir aparatla astım.
    Kumanda biraz kalitesiz ve zor alıyor. Bunu üniversal kumanda ile çözeceğim.
    HD kanal performansı HD panelden daha kötü değil..

Bu paraya çok iyi televizyon.
    Almak isteyenler için belirteyim Çiğli KİPA'da kapalı kutu hala vardı..
    Kendisi eve götürmek isteyenler için benim jettanın koltuklarını yatırınca sorunsuz taşıdım..
    KİPA ücretsiz gönderiyor ancak Çiğli mağazası 10 gün civarı randevu veriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dec_chaos -- 25 Ağustos 2016; 9:16:52 >

• Bursa Anatolium Carrefour'da da fiyat 1899 TL olmuş 100 TL de puan veriliyor

SEG 140 ekran 55scu9600 TRT 4k destekli tv 1.799 TL Kipa Korupark Bursa
  • quote:

Orijinalden alıntı: version53

Almak isteyen varsa 100tl pay ile alır kargolarım

Bugün bursa zorlu outlet e gittim ordada tv fiyatları iyiydi 50inç seg 1400 tl felandı.

100tl pay demek :) isteyen olursa iletişime geçsin. Evimin altı zaten. Alır kargolarım. Pay istemez duanıza razıyım

• arkadaşlar biri usb 3.0 var demiş biri yok demiş. gerçek anlamda kullanan yada kesin bilenler şunu bi netleştirebilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anıl72 -- 26 Ağustos 2016; 20:16:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakinAdam16

quote:

Orijinalden alıntı: version53

Almak isteyen varsa 100tl pay ile alır kargolarım

100tl pay demek :) isteyen olursa iletişime geçsin. Evimin altı zaten. Alır kargolarım. Pay istemez duanıza razıyım

100 tl yapılan hizmet için normal. Kargoya goturecek bi de . İcabında kargokara ver dese bi dünya yol gidecek . Riski de var bu işin.

asıl bedava yapandan korkacan : D

• Bu indirimler her mağazada yok gibi sadece bursa mağazasında yada mağazalarında geçerli gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dec_chaos D kullanıcısına yanıt
    Hocam usb 3.0 var degilmi.başka bir bu tv nin konusunda usb 3.0 olmamasi konuşulmuş.kafamiz karisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: anıl72

Hocam usb 3.0 var degilmi.başka bir bu tv nin konusunda usb 3.0 olmamasi konuşulmuş.kafamiz karisti.

Anıl usb 2 de yeter. Saniyede 20Mb dkda 1.2gb saattede 80 gb yapar. 150dk filmin 200gb ı geçerse usb 3 gerekir. O da 4k film bulacaksın anca öyle. Donma şöyle olur dandik usb bellek alırsın 3mb okuyan ozaman donar

• Haklisin hocam yinede almışken olsun isterim tabiki ilerde lazim olabilir.

• Herkese merhabalar
    Keşke bursaya yakın bir konumda olsaydım. böyle bir tv ye sahip olmak isteyen bir yada bir kaç arkadaşa BEDELSİZ yardımcı olurdum.İÇinde bulunduğumuz forumuda amacına uygun şekilde kullanmış olurdum.
    Cihazı alan arkadaşlara iyi günlerde kullanmasını dilerim.
    Sevgi ve Saygıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

Herkese merhabalar
    Keşke bursaya yakın bir konumda olsaydım. böyle bir tv ye sahip olmak isteyen bir yada bir kaç arkadaşa BEDELSİZ yardımcı olurdum.İÇinde bulunduğumuz forumuda amacına uygun şekilde kullanmış olurdum.
    Sevgi ve Saygıyla

Biraz inceleme şansım oldu internetden ve yorumlarda,55 seg 9600 modeli yerine aynı paraya 1799 tl ye 48 hilevel 4k alınmalı kesinlikle,aynı paraya sadece 7 ınc ufak olcak ama,hı level tam dolu bir tv iken,seg çok kısıntılı bir ürün,
    Yada 200 tl fazla verip hi level eşdeğeri vestel alınmalı ,
    Seg ucuz gibi gözüksede bence ucuz falan değil.

• segden uzan durun
    vestel teknik servis berbat ve pahalı

2 sene önce alıdğımız a101den verilen rekor kıran tvler
    çoğunda şuan bozuk

yada tamirli
  • Ben adapazarı kipadan aldim.önce biraz diğer tvlerle test ettim görüntüsü 43inc 1700 tl olan philips den baya iyiydi bende aldım 1800e.hayırlısı bakalım haftaya kurdurturum burayada deneyimlerimi yazmaya calisirim.1 adet teshir kaldı adapazarı kipada

• quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

quote:

Herkese merhabalar
    Sevgi ve Saygıyla

Biraz inceleme şansım oldu internetden ve yorumlarda,55 seg 9600 modeli yerine aynı paraya 1799 tl ye 48 hilevel 4k alınmalı kesinlikle,aynı paraya sadece 7 ınc ufak olcak ama,hı level tam dolu bir tv iken,seg çok kısıntılı bir ürün,

Dolu TV derken SEG de eksik olan nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: anıl72

Nasıl emin olaibliriz ki?
    Kitapçıkta var yazıyor.. SEG 140 ekran 55scu9600 TRT 4k destekli tv 1.799 TL Kipa Korupark Bursa

• quote:

Orijinalden alıntı: dec_chaos

quote:

Orijinalden alıntı: leventsr

quote:

Herkese merhabalar
    Sevgi ve Saygıyla

Dolu TV derken SEG de eksik olan nedir?

İnternet üzerinden karşılaştırın ürünleri,birçok şey eksik,kipada bugün ürünü inceledim,benim bildiğim usb 3.0 mavi oluyor diye biliyorum bildiğim doğru ise bu üründe usb 3.0 falan yok ,hepsi 2.0 mesela,malzeme kalitesi en alt seviye,ayaklar plastik,
    Vestel de ürünü servis kurmakta ücretsiz,bunlarda muhtemel bedel istiyorlar,forumları araştırırken,hı level alan arkadaş kendi açmış tv yi ekran yada kasa kırık çıkmış,
    Özellikleri detaylı inceleyin,çok eksiği olan bir ürün örnek verdiğim hi level ve vestele göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventsr -- 27 Ağustos 2016; 21:30:06 >

• Hocam usb 3.0 mavi olması lazim ama yok tvde.gerçi okuma hızı tvnin saniyede 5mb olsa 1saatlik film 17.5 gb a kadar kasmaz teoride.deneyip görücez.tv kurulunca içindeki kullanma kılavuzunu detaylı incelicem.

• carrefoursa izmir yoludaki mağazada en 2399 lira idi haftasonu indirime girdiyse 1899a düşürülmüş olabilir. eğer gidersem konu ahalisine bildiririm
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.