Şimdi Ara

Sefes Oyucu Koltuğu Projesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
659
Cevap
113
Favori
46.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 357
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 54
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 16 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 50
  • Favoriye Eklediklerim 113
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • N0M4d (54 mesaj) kaand12@ (24 mesaj) mysterious79 (16 mesaj) Batu (13 mesaj) siyau (12 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (336 mesaj) Mobil (178 mesaj) Mini (30 mesaj) Uygulama (115 mesaj)
  • @
404 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Sefes Oyucu Koltuğu Projesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    652 Mesaj

hocam ben de almayı düşünüyorum, ancak önce ürünleri görüp, fiyat bilgisini öğrenebilirsem ona göre karar vermek istiyorum.
    183 - 75
    |
    |
    N0M4d kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    172 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

hocam merhaba;

ürünler numune olarak çıkacak kayserili arkadaşlar deneyecek, son fiyat buna göre belirlenecek - 14 gün koşulsuz iadesi olacak.
    |
    |
    LynXMaSTeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj

Hocam belden itibaren arkaya geri yatma özelliği olacakmı hani 90 derece yatacakmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    795 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: CrrystaL

Hocam belden itibaren arkaya geri yatma özelliği olacakmı hani 90 derece yatacakmı
    Valla bu arkadaşınkine ek olarak benim merak ettiğim oturduğumuz yerde sırt kısmı ile beraber eğiliyor mu? Ve bacakları koymak için yer olcak mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    0 Mesaj
    Merhabalar, koltuk talep için 1,80 boy 80 kg kilo ve yurtiçi kargo tercihimdir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    787 Mesaj
    görselleri ve deneyimleri bekleyelim bakalım
    |
    |
  • Teğmen
    172 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackSea99

Valla bu arkadaşınkine ek olarak benim merak ettiğim oturduğumuz yerde sırt kısmı ile beraber eğiliyor mu? Ve bacakları koymak için yer olcak mı

Alıntıları Göster
    tip 2 için yani spor görünüm artı aksesuar için bu mekanizmayı arıyoruz yani toplamda 180 derece yatar olanı, üstünde insan yatınca nasıl dengeleniyor- 1 adet internetten sipariş ettikten sonra bakacağız.

yani koltuğun mekanizmasının o şekilde yatabilmesi - üstüne uzanabiliniyor mu sorusunu karşılamıyor.
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: N0M4d

tip 2 için yani spor görünüm artı aksesuar için bu mekanizmayı arıyoruz yani toplamda 180 derece yatar olanı, üstünde insan yatınca nasıl dengeleniyor- 1 adet internetten sipariş ettikten sonra bakacağız.

yani koltuğun mekanizmasının o şekilde yatabilmesi - üstüne uzanabiliniyor mu sorusunu karşılamıyor.

Alıntıları Göster
    hocam yanlışım yoksa o sorunun yanıtı mekanizmayı bi tık sırt bölgesine doğru geriye çekmekte saklı. olması gereken konum nasıl hesaplanır çok bir fikrim yok fakat kullandığım kooltukta alt mekanizma sırt gölgesine yakın bir noktada idi.
    |
    |

• Yüzbaşı
    280 Mesaj
    hacım ne zaman yapıcaksın bu koltukları bi tarih verde bilelim
    |
    |
  • Teğmen
    246 Mesaj

hocam bu 180 derece olayını oylayalım bence anket açın . Kim neden istiyor masa başı koltuğunda tam geriye yatmayı? kalkın koltukta yatın yada yatakta . niye bilgisayar başında tam geriye yatalım ekranı göremeyeceğiz. Uyumayacağız da. Evet yeteri derece geriye yaslansın ama 180 neden? Ben gereksiz masraf olmasına karşıyım
    |
    |
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj

Bu seni neden ilgilendiriyorkü sanane bundan burda kaç kişi o sistemi istiyor biliyormusun beln pc başında film izlemeyi sevip yayıla yayıla oturmayı seviyorum koltuğu yatırıp ayağımı masaya uzatıp keyif yapıyorum ne cins insanlar var ya

|
    |
    picasso16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1248 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    akif15

Herhalde monitörü tavana asmışlar... 180° yatmak da ne ... ???
    |
    |
  • Yüzbaşı
    755 Mesaj
    kesinlikle 180derece yatması gereksiz masraf bencede. böyle koltuk alan kişilerinde 1kere yatırdıgını zannetmiyorum :D
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    180 derece yatması gibi özellikler gereksiz.Genellikle bu tarz özellikler yaşı küçük kitleye hitap ediyor.Eğer bu ürün f/p ürünü olacak ise insan sağlığını ön plana alan, gereksiz ayrıntılar ile fiyatı yükselmeyecek bir ürün olmalı.

• Yüzbaşı
    267 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: e_s_e_s

180 derece yatması gibi özellikler gereksiz.Genellikle bu tarz özellikler yaşı küçük kitleye hitap ediyor.Eğer bu ürün f/p ürünü olacak ise insan sağlığını ön plana alan, gereksiz ayrıntılar ile fiyatı yükselmeyecek bir ürün olmalı.
    Kesinlikle katılıyorum.

|
    |
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    180 derece yatması opsiyonel bir seçenek olarak sunulabilirse hoş olacağını düşünüyorum. Bilgisayar mühendisi olarak günümün neredeyse yarısı bilgisayar başında geçtiği için arada bi şöyle 10 15 dakika geriye maksimum düzeyde yaslanıp telefon tablet ile vakit geçirmek hoş olabiliyor. 180 derecelik yatar mekanizma olması gereken özelliklerden birisi olarak düşünüyorum.

• Teğmen
    246 Mesaj

ben de almayı düşünüyorum. Çoğunluk ne derse o olur. Herkes evet derse ben de uyarım . Kaç kişi istiyor bilmiyorum o yüzden oylayalım dedim zeki. Senin 180 dereceden haberin var mı? o pozisyonda bana monitörü gördüğünü kanıtlayabilir misin? Belli bir dereceye kadar yatsın tabi yayılalım da o pozisyonda nasıl görüyorsunuz? Hadi monitörünüz ips, süper ayağı var istediğin açıyla ayarlanıyor ama anlayamadım. Bende yayılıp ayağımı uzatıyorum da yer sofrasında monitörünüz sanırım yan yatıp görebiliyorsunuz.Yada tavana mı asılı? Üretici bey de bilmiyorum diyor işi uzattırıp masraf eklettirecek bu tam yatma. Bana lütfen sanane deme. O zaman bizene senin yayılma keyfinden derim. 180 derece bakın budur:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi picasso16 -- 2 Haziran 2020; 21:41:20 >
    |
    |
    CrrystaL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    246 Mesaj

Nazik yorumunuz için teşekkürler. Diğer arkadaş gibi mantıksız değil en azından . Fazla opsiyon sunulamayacak malesef kaldı ki üretici de bilmiyorum yapmayı öğrenmem gerekecek dedi. Çok sağlıklı sonuç çıkarabileceğini sanmıyorum. Çıksa da daha da gecikecek ve masraf eklenecek gibi duruyor. Siz peki niye koltuğa geçip yatabiliyorken koltukta sürekli kalmak da sağlıklı değil bence. Sürekli kalmak ısınma yıpranma yada terleme yapacak. Arkadaştan denediğim için biliyorum . Zaten küçücük koltuk sağa sola dönülmüyor yatakta paşalar gibi yayılırım monitör başında olmayacaksam :D He ofisteyim koltuk yok diyorsanız da ofiste milletin içinde öyle tam geriye yatırıp yatmak da garip geldi
    |
    |
    mysterious79 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    246 Mesaj

Strawpoll me den yada başka oylama sitesinden küçük bi anket oluşturup sayfanın ilk başına ve en son bi paylaşıma bu ve bunun gibi arada kalınan özellikler için oylama açar mısınız?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    516 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: picasso16

Nazik yorumunuz için teşekkürler. Diğer arkadaş gibi mantıksız değil en azından . Fazla opsiyon sunulamayacak malesef kaldı ki üretici de bilmiyorum yapmayı öğrenmem gerekecek dedi. Çok sağlıklı sonuç çıkarabileceğini sanmıyorum. Çıksa da daha da gecikecek ve masraf eklenecek gibi duruyor. Siz peki niye koltuğa geçip yatabiliyorken koltukta sürekli kalmak da sağlıklı değil bence. Sürekli kalmak ısınma yıpranma yada terleme yapacak. Arkadaştan denediğim için biliyorum . Zaten küçücük koltuk sağa sola dönülmüyor yatakta paşalar gibi yayılırım monitör başında olmayacaksam :D He ofisteyim koltuk yok diyorsanız da ofiste milletin içinde öyle tam geriye yatırıp yatmak da garip geldi
    Hocam pahalı olan model için aman aman bir terleme olacağını düşünmüyorum. terleme konusu tasarım ile alakalı bir durum. Üretici de bu konuda hassas zaten. Koltuk altında fanlı bir tasarım düşünülüyordu geçen sayfalarda. Bahsettiğim üzere çok yoğun olduğum bilgisayar başından kesintisiz 5-6 saat kalkmadığım günler oluyor. Birkaç saatte bir 5 10 dakikalık 120 130 derecelik rahat bir oturum ile beraber nefes alıp tekrar işe dönmek hoş olabilir. Elbette bu durum sağlık açısından çok çok kötü fakat yaptığım iş gereği bir süre daha yoğun bir çalışma temposuna sahip olacağım gibi görünüyorum ne yazık ki. Belki uç bir kullanım senaryosu olacak koltuğu kullanma şeklim gerek koltuk üzerinde geçirdiğim vakit gerek ihtiyaçlar olarak. 900 TL dolaylarında iyi bir tasarım ile pahalı olan model için terletmemesi, çift mekanizma ile hem beşik hareketi hem de sırt kısmının ayrı yatarlı olmasının mümkün olacağını düşünüyorum. Koltuk özellikleri net olarak opsiyonları ve fiyatları ile açıklanınca o zaman daha net şeyler söylemek mümkün olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterious79 -- 2 Haziran 2020; 21:55:38 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Ekonomi
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,859
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.