Şimdi Ara

See (2019) | Apple (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
5
Favori
8.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu Jerlameral olayi patlayacak gibi duruyor. Adamin kafayi yemis olmasi muhtemel.
  • Dodge kullanıcısına yanıt
    Bence bir suru cocugu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

hocam dediginiz mantıkla, o zaman neden çıplak gezmiyorlar zaten görmüyoruz deyip ... hadi dışarda soğuk, giyiniyorlar da, içerde de giyinikler ...
    hata değil bunlar, en azından mantıksız değil, açıklaması var.
    Evet çok mantıklı bir açıklama. İçerde doğalgaz yanıyor zaten değilmi ? Misal normalde biz evde kimse yokken nasılsa kimse görmüyor diye donsuz dolaşırız öyle değilmi ? Savunacağım diye saçmalamaya gerek yok.

Bu arada dizi tutmuş gibi keyif alanlara ne mutlu. Ben ilk dua sahnesinde kapatıp izlemeyi bırakmıştım. O an'a kadar fenada gitmiyordu benim için. Favori dizim shameless olmasına rağmen sırf ''abi kadınlar kendilerini parmaklayarak dua ediyorlar'' densin ve izleyici çeksin diye gereksizce eklenmiş bir sahneydi.
  • Sanat Günesi kullanıcısına yanıt
    yav tamam, ne farkeder, kraliçe'nin öyle giyinmesinin görme ya da görmeme ile alakası yok.
    hem bi parmak sahnesi ile dizi bırakacaksan, game of, house of cards, spartacus ... bunların hepsinı çiz o zaman ??
    21. yyda, elde kumanda, sar ileri gitsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya çok övülüyor yada çok gömülüyor ortası yok mu? İzlememi tavsiye eder misiniz yoksa boşa zaman kaybı mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bakış açınıza bağlı. İlk 3 bölümden sonra anlarsınız devam edip etmeyeceğinizi. Ama Mr. Robot'tan sonra dişinizin kovuğuna yetmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • empire1530 E kullanıcısına yanıt
    Mr. Robot şuan nirvanayi yaşıyor, çoğu dizi o açlığı kapattıramaz.

Ben en iyisi pilot bölümü izleyeyim

• Yaratıcı ve merak uyandırıcı bir yapısı var, ayrıca farklı da bir konsepte sahip. Yılın en iyi dizilerinden biri kesinlikle. Ayrıca her ne kadar tadı damakta kalacak kadar az olsa da, sırf Baba'nın dövüş sahneleri için bile izlenir, hele biri efsaneler efsanesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Yaratıcı ve merak uyandırıcı bir yapısı var, ayrıca farklı da bir konsepte sahip. Yılın en iyi dizilerinden biri kesinlikle. Ayrıca her ne kadar tadı damakta kalacak kadar az olsa da, sırf Baba'nın dövüş sahneleri için bile izlenir, hele biri efsaneler efsanesi.
    40 yıldır dizi sektöründeyim, baba voss gibi muntazam kafa keseni göremedim, polat 'ın sahne dahil.

• Ben bayıldım diziye, bugün iş yerinde 3. Bölümü izledim. Çok iyi.

• baba bilmem ne deyince aklıma jonh wick nam-ı diyar baba yaga geldi.

• 8. bölüm ne zaman cıkıyor? Dizi araya mı girdi ne oldu?

Benim için mükemmel ilerliyor dizi. Üstte bazı kişiler garip garip şeylere takılıp diziye mok atmış ama gerçekten şaheser dizi.
  • Sabaha doğru çıkar.
  • Sezon finali de güzeldi, kesinlikle bu yılın en iyi bir, iki yapımından biri. Yeni sezon da potansiyelli duruyor, umarım yanıltmaz.

Her şey iyi güzel ama bir konuda anlamsız bir durum oluştu, ikinci sezonda bunu kapatacaklar mı bilemiyorum; fakat kraliçenin krallığı yok etmesinden ötürü askerler de ailelerini kaybetti. Şimdi bunun öğrenilmesinden çekindikleri için kraliçeyi öldürelim dediler, ama o kraliçe askerleri karşısında aldı, hadi yürüyün Tamacti'nin anısını yaşatalım ve yeni bir dünya kuralım dedi ve biri de çıkıp, tamam ama önce bir çoluğumuzu, çocuğumuzu alalım demedi. Madem bu kadar umursamaz haldesiniz niye Tamacti öldü, gerçi o da öldü mü ölmedi mi anlamadım. Son bir gösterdiler, birkaç kere dikkatlice dikkatlice bakındım oynayan bir yeri yoktu.

• konuyu biraz batırdılar bence, sezon finalinin gidişini beğenmedim

konu zor bir konuydu, yönetmen kotaramadı bence. jarlamarel neden kızı onlara verdi, 17 yılda yapa yapa jeneratör yapmış, ee bunun için mi o kadar sağa sola işaretler bırakıp da terketti ?

• burada ki yorumlara katılmakla beraber bende senaryonun sarpa sardığını düşünüyorum. genel olarak sezon ve son bölüm yorumum.

geçtiğimiz sayfalarda bahsetmiştim. 5. bölümün sonunda diziye yükselişim acayip düşmüştü.
    Tamacti Jun ve Maghra buluşması sonrası gelişen olaylar bahsettiğim gibi çıktı ve bana halen aşırı saçma geliyor.

diziye ilk başladığımda aklıma Horizon Zero Dawn gelmişti ve acayip yükselmiştim diziye. aslında bu oyundan bir çok anlamda kaynak materyal alınabileceğini düşünüyorum. hatta bu oyun yüksek teknolojiye ulaşmış insan ırkının yok oluşu ve sonrasındaki insan ırkı farkını çok güzel yansıtmıştı. bu dizinin bunu başarabildiğini halen düşünmüyorum.

Jerlamarel gibi bilge görünen bir adamı bile çok amaçsız harcadılar 16 - 17 yıldaki gelişimi bence de yetersiz. Edo Voss'dan bu kadar korkmasının sebebini güzel bağlamalılar yoksa bir diğer fiyasko da bu olacak benim için. umarım 10-20 kişilik bir ordusu var diye korkmamıştır Jerlamarel.

diziyi götüren kesinlikle Baba Voss performansı. bölümler geçtikçe sadece yaratmaya çalıştığı dünyayı merak ettiğimi ve seyretmek istediğim oyuncuların performansını merak ettiğim için seyrettiğimi fark ettim.

senaryo anlamında ciddi toparlanması lazım.

• Baba voss kütüphane sahnesi güzeldi.

Batman Dark Knight Rises sahnesi gibiydi.
  • İlk bölümü izledim değişik bir yapım hoşuma gitti.

Jason Momoa ya her rol yakışıyor ama bu diziye baya oturmuş.
  • Evet arkadaşlar 8. Bölüm sezon finaliydi sanirim. Yeni sezon ne Zaman bilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.