Şimdi Ara

Sedo Tıklama Ekibi - Para Kazanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle bu yazacağım şey daha önceden denenmiş olabilir yada etik olmadığı için kabul görmeyebilir. Bunları bilmediğim için maruz görmenizi rica ederim.

Forumun bu kısımını ziyaret eden birçok arkadaşımın alan adı var ve alan adlarını çeşitli yerlerde satışını yapıyor yada siteyi park ediyor. Park sitelerinin en bilinenlerden birisi de Sedo (en azından ben öyle biliyorum). Bir çoğunuz biliyorsunuz alan adınızı park ettikten sonra sitenizde çıkan reklamlar tıklandıkça para kazanıyorsunuz. Özelikle yabancı sitelerin reklamlarına tıklandığında bir tıka 0.30 euro gibi paralar kazanabiliyorsunuz. Buda diğer ptc sitelerinde ki reklamı tıkla 0.01 dolar kazan mantığından çok daha karlı olduğu gerçek. Benim düşüncem şudur, burada sedoya alan adı park eden arkadaşlarla bir ekip kuralım ve her gün bir birimizin sitesindeki reklamlara tıklayalım. Ekibimiz ne kadar büyürse o kadar çok para kazabiliriz ayrıca sitelerimizin hitlerini karşılıklı arttırabiliriz.

Basit bir matematik ile; 10 kişilik bir ekip olsak ve her tıklanan yabancı reklama 0.30 euro verse günde 3 euro ayda 90 euro yapar.

Fikir kafasına yatan kişiler bana pm atarsa burada kuracağımız grupla sitelerimizi paylaşabiliriz.

• Merhaba arkadaşlar,
    Epeydir bu konu ile ilgileniyorum. Bahsettiğiniz sistem çok mantıklı. Eğer bu şekilde bir ekip kurabilirsek, başarılı olacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aklınız la bin yaşayın çok güzel bir sistem ancak güvenilir olur mu bilmem adam tıkladım der tiklamaz buna da care bulmak lazım

• KalifiyesizEleman kullanıcısına yanıt
    Bu dediğinizi bende düşündüm ancak bir birimize güvenmekten başka çare yok. Aşırı kalabalık olmayan sadık bir ekip kurarsak olur bence.

Ancak konu başlığı pek kimsenin dikkatini çekmedi sanırım.
  • Kardeş benide yazın gruba
  • Hocam bu işlem daha önce denenmiş ve google tarafından banlanmışlar tabsiye etmiyorum o yüzden evde ki bulgur dan da olmayın

• Dogrudur ama biz buyuk bir olusumdan bahsatmiyoruz ayrica mantikli bir caprazlama yapilirsa banlanmayiz. Tabi karar size ait.

• mycafem kullanıcısına yanıt
    Hocam benim sitem yok o yüzden bebi saf dışı birakibilirsiniz eğer ücretsiz yollarla kurabilirsem sisteme dahil olurum

• KalifiyesizEleman kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeş.

Konu hala güncel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bi çozum bulabilirim aslında bildiğiniz gibi video çekme programları ve google dogrulama gibi bir cok sistem var.ben bilgisayardan falan anlarım.demek istediğim şey ekipteki arkadaşlar reklamlara tıkladıktan sonra bizim kurduğumuz siteden video atıp gönderebilirler böylece herkez güvenliği sağlamı oluruz.ekibe benide alırsanız sevinirim. LÜTFEN PM ATIN

• Video falan cok abarti seyler eger cok guvenilmiyorsa ekran goruntusu eklenir yada watsapp grubu kurulur. Sizide gruba ekliyorum.

• hocam bnide whatsapp grubuna eklermisiniz teli atarim ozelden

• Kusura bakmayin şuan yurtdışındayım. Bir whatsapp grubu kurmadik. Ama özel mesaj grubumuz var oraya eklerim.

• Konu hala aktiftir.
  • merhaba grup hala aktif mi ? Katılabiliyor muyuz ?

• Maalesef aktif değil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.