Şimdi Ara

Sedat Peker'e hakaret eden şahsı kaçırıp, öldüresiye dövüp sosyal medyada yayınladılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
5.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sedat Peker'e hakaret eden bir şahsın henüz kimliği bilinmeyen birkaç kişi tarafından kaçırılarak araba içinde öldüresiye dövüldüğü görüntüleri sosyal medyaya bomba gibi düştü. Video Sedat Peker tarafından da Twitter'da retweet edilerek paylaşıldı. Araç içinde çekilen görüntülerde mermiyi namluya alırken çıkan silah sesi de duyuluyor.

https://www.sondakikaturk.com.tr/sedat-peker-e-hakaret-eden-sahsi-kacirip-olduresiye-dovup-sosyal-medyada-yayinladilar-video,3273.html

• Ülkücü ayağına yatıp, devleti koruyalım ayağına yatıp, devleti hiçe sayarak kendi adaletlerini sağlamaya çalışarak devlete en çok zarar veren insan bunlar. Peygamberimiz ne işkenceler görmüş döneminde de kimseyi incitmemeyi çalışmış ama sizde onu örnek almak nerede tabii. Anca sağa sola ahkam kesersiniz.

Ha, böyle insanlar ayrıca ülke savaş durumuna girdiğinde varını yoğunu satıp dışarı kapak atmaya bakarlar. O yüzden kimleri savunduğunun farkına var, ondan sonra kendini Müslüman göster.

Başka bir ekleme, bu küfür eden şahsı elbette haklı bulmuyorum. Ama devletin olduğu yerde bu adamı dava edersin hapse attırırsın veya para cezası falan neyse çeker. Böyle yapmakla anca kendileri haklıyken haksız duruma düşüyor. Tabii kılına dokunulmayacağını bildiği için yapıyor.
    Rezil herif iyi ki uçurulmuş aynı şeyi ekşide de yazmış aklınca muhaliflere ayağınızı denk alın mesajı veriyor alttan alttan.
    Küfür edildiyse ver mahkemeye ama hukuk sistemi o kadar iyi ki tutuklanmıyor bile değil mi ?
    Hukuk sistemi kimin elinde kılışdarın mı ?
    Ne basiretsiz insanlarsınız siz ya rant uğruna kişiliklerinizi satmışşınız inek gibi önünüze ne konursa onu çiğniyorsunuz.
    O değilde erken bunamadıysam benim bu konuda mesajım vardı, nedensiz yere silinmiş :) Ülkenin haline bak. Çakma mafya adam dövüyor, suç işliyor, onu eleştiren mesajlar siliniyor.

Neyse biz yazmaya devam edelim. Sedat Peker'in mafya olduğunu zannedenler var sanırım. Kendisi aileden zengin, parasıyla "bir yerlere" gelebilmiş, onu bile doğru düzgün yapamamış, yıllarca uyuşturucu kullanmış, anti sosyal bir insandır. Telefonları dinlenirken, eski şarkıcı, çocuk yiğeni ile telefonda kadın pazarlığı falan yapıyordu.
  • böyle ülkemi olur ya.gerçekten yaşanmaz yani, böyle bişeye nasıl müsade edilebiliyor
  • Çakma ülkücü amerikan traşlı yandaş mafya, beni de dövdürtmeye gücü yetmemiş olacakki twitter'dan engellediğinden görememişim ne yazıkki..
  • Artık mafyalar ortalıkta kol geziyor. güpegündüz twitter da paylaşarak eşkiyalık yapıyorlar. Ülkenin bittiğinin resmiyetidir.

Bu görüntüler karşısında ne bir savcı ne de bir yetkili işlem yapmıyor. yazıklar olsun.
  • YAZIK LAN bir küfürün bedeli İslam Şeriatına göre bu mudur? bugün bunu yapanlar sorsan Yüzde 99 Müslümanım der yarın hesap günü Allah c.c. ün huzurunda o adamdan beter bir hale gelirse bunu yapanlar gitsin sedat pekerden yardım dilesinler Allahın adaletini hiçe sayıp kendi adaletini uygulayanların Rabbi bilin ki kendi nefsleri olmuştur. kim haksız ise Allah c.c. bin türlü belasını versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MagmaMaker

quote:

Orijinalden alıntı: ileri iade

böyle ülkemi olur ya.gerçekten yaşanmaz yani, böyle bişeye nasıl müsade edilebiliyor

Herkes haddini bilmeli.Sanaldan insanlara küfürler ediliyor,canımı feda edebileceğim peygamberime kaç kere küfür edildi burada,hakaretler bitmedi.Ben Sedat Peker'i bu anlamda desteklemekteyim.Batı hukukunun yetersiz kaldığı yerlerde ümmetin eli olmasını destekliyorum,darısı din düşmanlarına,Allah ve peygambere sürekli hakaret edenlere.

Kes sesini medeniyet düşmani vahşi. Free speech kültürü olmayan böyle bi ülkede konuşana saldırılmasını onaylamak normal tabi.

• İnternet üzerinden herkes bu kadar rahat konuşmamalı dediğimizde kızıyordunuz.İşte böyle olur bu işlerin sonu.Buradan da devlet büyüklerine,peygambere hakaret edenler bir gün benzer bir reaksiyon ile karşılaşırsa şaşırmamaları gerekir.
  • Küfür edeni nasıl bulup kaçırmışlar peki?Hackerlık gibi bir iş filan mı yapmışlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geasloan

İnternet üzerinden herkes bu kadar rahat konuşmamalı dediğimizde kızıyordunuz.İşte böyle olur bu işlerin sonu.Buradan da devlet büyüklerine,peygambere hakaret edenler bir gün benzer bir reaksiyon ile karşılaşırsa şaşırmamaları gerekir.

Hukuk diye birsey var. Herkes kendi hukukunu uygularsa kaos olur. Oraya da devlet denmez. Kabile denir. Yakaladogin adamin suclu oldugunu nereden bileceksin? Yillar once umraniye sapigi diye yakalayip teshir ettikleri adam masum cikti. Adamin crkmedigi eziyet kalmadi. Yuzlerce örnek den biridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkenin gta vice city den geri kalır yanı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

İnternet üzerinden herkes bu kadar rahat konuşmamalı dediğimizde kızıyordunuz.İşte böyle olur bu işlerin sonu.Buradan da devlet büyüklerine,peygambere hakaret edenler bir gün benzer bir reaksiyon ile karşılaşırsa şaşırmamaları gerekir.

Hukuk diye birsey var. Herkes kendi hukukunu uygularsa kaos olur. Oraya da devlet denmez. Kabile denir. Yakaladogin adamin suclu oldugunu nereden bileceksin? Yillar once umraniye sapigi diye yakalayip teshir ettikleri adam masum cikti. Adamin crkmedigi eziyet kalmadi. Yuzlerce örnek den biridir.

Güzel diyorsun da hocam sen adamın cinselliği ile ilgili konuş,onu aşağıla sonra da ondan hukuk mu beklersin?Ve de bu insan mafya lideri olarak bilinen tehlikeli bir şahıs ise.Zaten olay da bu,ifade özgürlüğü gibi olaylarda sınırlar çok belli olmalı.Hakaretin cezası da yok denecek kadar az ama bu da bazı insanları zıvanadan çıkarıyor işte.Zaten siz tehlikeli olarak bilinen birine bunu yapıyorsunuz.Daha önce bir karikatür milyonları zıvandan çıkardı.Ben internet üzerinden birbirine hakaret eden insanlara hep dedim,işin sonucunda numara verme,adres verme vs yaşanıyor ve Allah korusun taraflardan biri saçma bir kavgadan ölüp gidebiliyor.Daha önce de Konya'da 2 kız,başka kızların evini basıp onları dövmedi mi?İnternet üzerinden insanlar kendini bulunmaz zannediyor ama parmak iziniz internette kalıyor.Böyle adamların da parası vardır,tutmuştur birini buldurmuştur adresine kadar.Ağır bir ders olmuş katılıyorum ama birilerinin kulağına küpe olur umarım.Ben fikirlerin hakaret edilmeden,saygı çerçevesinde iletilmesinden yanayım.

• quote:

quote:

quote:

Güzel diyorsun da hocam sen adamın cinselliği ile ilgili konuş,onu aşağıla sonra da ondan hukuk mu beklersin?Ve de bu insan mafya lideri olarak bilinen tehlikeli bir şahıs ise.Zaten olay da bu,ifade özgürlüğü gibi olaylarda sınırlar çok belli olmalı.Hakaretin cezası da yok denecek kadar az ama bu da bazı insanları zıvanadan çıkarıyor işte.Zaten siz tehlikeli olarak bilinen birine bunu yapıyorsunuz.Daha önce bir karikatür milyonları zıvandan çıkardı.Ben internet üzerinden birbirine hakaret eden insanlara hep dedim,işin sonucunda numara verme,adres verme vs yaşanıyor ve Allah korusun taraflardan biri saçma bir kavgadan ölüp gidebiliyor.Daha önce de Konya'da 2 kız,başka kızların evini basıp onları dövmedi mi?İnternet üzerinden insanlar kendini bulunmaz zannediyor ama parmak iziniz internette kalıyor.Böyle adamların da parası vardır,tutmuştur birini buldurmuştur adresine kadar.Ağır bir ders olmuş katılıyorum ama birilerinin kulağına küpe olur umarım.Ben fikirlerin hakaret edilmeden,saygı çerçevesinde iletilmesinden yanayım.

Hakaretin cezasi yetersizse Tbmm bunun icin var. Kanunlari duzenleyip daha caydirici cezalar koymalilar. Herkes kendi cezasini verirse devlet olmaktan cikariz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hakaretin cezasi yetersizse Tbmm bunun icin var. Kanunlari duzenleyip daha caydirici cezalar koymalilar. Herkes kendi cezasini verirse devlet olmaktan cikariz.

Olması gerekenler ile gerçeği birbirinden ayırmak gerekir.Cezalar ağırlaştırılırsa zaten kimse bence kolayca hakaret edemez.Sen kalkıp bir mafya liderine böyle pembe falan dersen,orada zaten sıkıntı olacağını düşünmek zorundasındır.Ben burada gerçekleri anlatıyorum yoksa burada bu olayı kınamak,gerçekleri değiştirmez.Ben hep diyorum,kimseye hakaret etmeden düzgünce konuşmak gerekir.Konu ne olursa olsun.Bu adam da o videoyu çekerken ne düşünüyordu bilmiyorum ama sonu ne yazık ki böyle bitmiş.

• klasik karadenizli

ama bu konuda şehircilik yapmazlar kürt değil çünkü
  • Bu eşkiyaların hakkından devlet gelir ve gelmeli. Devlet mafyalaşırsa sonuçları da bu şekilde olur. Bu tür mafyalar hukuk karşısında terör örgütü muamelesi görmeli.

• malum videoyu izledim ve kafama birşeyler takıldı. videodaki adam kendi şivesiyle "reis(sedat peker) sana ne etti" felan diyor ve adama girişiyorlar, özür felan diletiyorlar. bu "reis" dedikleri adam bu ülke için ne yapmış acaba? tehditle, şantajla ve zorbalıkla kan emmemiş mi, gücünün yettiğinin cebine el atmamış mı, yıllarca...?

bu tipler çok milliyetçi ve delikanlılar ya hani; misal hendekler kazılırken nerdelermiş, hadi ülke yönetimi "hendekler kazılırken de kandırılmış" ama siz delikanlısınız ya siz nerdeydiniz o ara, engel olaydınız bari. hadi bunu da geçelim terör örgütü yandaşları bölücübaşı posterleriyle teröristleri karşılarken nerdeydiniz? ülkede "kürt açılımı" ayağına "Türk Olmak" ayaklar altına alınırken neredeydiniz? öyle ya siz delikanlısınız ve milliyetçisiniz. ilkokulda "Andımız" yasaklanırken mesela nerdeydiniz? içerisinde "Varlığım, Türk varlığına armağan olsun" diye bir cümle geçiyordu, hatırlıyorsanız. ülkenin kurucusu ve "Türklüğün koruyucusu" olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ismi ülkeden yavaş yavaş silinirken, ailesine ve şahsına küfürler edilirken nerdeydiniz?

hepiniz işte böyle aciz insanlarsınız. gücünüz böyle ezik tiplere yetiyor ancak. adam zaten ezik, bir şekilde aklınca ayar vermeye çalışıyor video veya başka bir şekilde. raconu olan adam zaten ayar verecekse "racon adabıyla" verir.

bu fedailer tek başına hayatta hiç bir işe yaramayan eskilerden tabirle "nato kafa, nato mermer" olan, "ülke için okuyayım adam olayım veya ülkeme birşeyler kazandırayım, bişey üreteyim de ülkeme faydalı olayım..." diye düşünceden yoksun tiplerdir.

bu ülke için az biraz emek sarf eden bu tiplerin teki çakıcı'dır, çatlı ile beraber "asala terör örgütü"nü bitirmiştir ancak bu da onun farklı olmadığı gerçeğini değiştirmez. hepsi aynı hava.

tekrar gelelim malum konuya, soruşturma açılmalı ve eğer halen "adalet" kaldıysa sorumluların hepsi cezalandırılmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seglopsi -- 20 Eylül 2017; 0:23:56 >

• Her ne olursa olsun görüntüler biraz vahşetvari.

Bu görüntüleri savunanda en az onlar kadar suçludur.

Buna göz yuman devlet yetkilileri de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CumhurReis6 -- 20 Eylül 2017; 0:18:9 >
  • Gorsen o adamı karşında bu cümleyi kurabilir misin ?

• Arkadaslar ulkenin sonuna dogru geliyoruz. Internette yazdiklariniza dikkat edin maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

O adam da yürek yemiş mafyaya yok pempe reis yok teke teke gel bilmem ne dersen olacağı bu xd

Bu dayak yiyen adam ne demiş ki ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.