Şimdi Ara

Sedace navigasyon işi yapan cihaz tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tv, radyo v.s. hiçbir ekstra özellik istemiyorum. İşini hakkı ile yapan 200 ü geçmeyecek navigasyon cihazı ne tavsiye edersiniz?

• cevaplayan birisi olsa iyi olurdu
    yalnız ben garmin ve next kullanmış ve biraz önce next cihazını sinirlenip parçalayıp camdan fırlatmış birisi olarak kesinlikle next tavsiye etmem, muhtemelen goldmaster da next gibidir...
    garminden memnun kalmıştım
    diğer markaları tom tom veya navitech filan nasıl bilmiyorum
    pek çok cihaz kullanmış birisi yardım etse iyi olur...
  • Hocam bütceniz yetrse garmin cihazlara bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmkansız kullanıcısına yanıt
    bütçe sorun değil ama navigasyon işini görecekse şu nasıl:
    Navitech Rx-A780t 7” Ips
    http://www.hepsiburada.com/navitech-rx-a780t-7-ips-tv-li-android-navigasyon-cihazi-p-OTDELRXA780T
  • Camdan atacağınız ikinci bir cihazınız daha olur.

fiyatı iyi gelmişti halbuki
    navigasyon dışındaki özellikleri umrumda değil ekran büyük ve görüntü iyiyse ve yazılım olarak yeterliyse garmine gerek olur mu sizce?
  • Bu cihazda sanırım android işletim sistemi var sadece nabigasyon için kullanacaksanız bu fiyata pahalı. Bu ekranda donanım olarak aynı fiyatlara daha iyi kaliteli tablet cihaz alıp marketten igo yüklersiniz olur biter.

6 veya 7 inç cama yapıştıracağım bir tablet önerisi alayım ozaman
    yoksa garmin tavsiyesi alayım
  • Hocam garminlerde tavsiye ye ihtiyaç yoktur. Çünki cihazlar sadece navigasyon odaklı üretilir çoğunda multimedya da olmaz. Bütcenize uygun istediğiniz ekran boyutunda bir garmin sizi ziyadesiyle memnun edecektir.

• Samsung Android Tablet Tab4 T230 7.0 inch 380-400 arası.

Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Ekran parlaklığı-kalitesi Şarj süresi GPS bağlanma hızı baya iyidir.

Tablete Garmin de yükleyebilirsiniz.

Tek eksiği OTG desteği. Oda olsa çok daha iyi olurdu ama eksikliği pek etkilemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fehmi02 -- 7 Şubat 2016; 14:06:11 >
  • fehmi02 F kullanıcısına yanıt
    cama mı yapıştırdın peki
  • bu ürün için ne diyorsunuz arkadaşlar. 30 TL çekim de var. 267 ye gelir.

http://www.hepsiburada.com/garmin-nuvi-52lm-5-navigasyon-cihazi-omur-boyu-ucretsiz-guncelleme-p-OTGAR52LM?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.nelk.oto.urun.pla&gclid=CO2_pdjk7coCFcO4GwodIl4Bag

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fehmi02 F kullanıcısına yanıt
    Samsung 7" tablet GPS alıcısı ile Sony Xperia Z2 GPS alıcısı kıyaslandığında hangisinin GPS alıcısı kuvvetlidir?
    Umarım çok safça bir soru olmamıştır
  • hepsiburada da ürün açıklamalarında türkiye ömür boyu ücretsiz güncelleme diyor peki tüm avrupa için ömür boyu ücretsiz güncellemeli navigasyon cihazı önerini var mı?
  • Hiç sony telefon kullanmadım. O nedenle telefonla kıyaslayamam ama;

Aracımda 2.700 TL Mutimrdya Navigasyon cihazı vardı. Samsung tablet onu çok aratmıyordu.
    GPs uydularına onun kadar hızlı bağlanmasa da çok hızlıydı.

Telefonda interneti açarsanız çok çok hızlı bağlanır diye düşünüyorum. En azından samsung tablet ve telefon da öyle.

Bu arada tableti ön cama yapıştırıyorum. Araç Skoda Fabia. Ön cam araç gibi küçük olduğundan 7.0 inch büyük görünüyor olabilir. Yine de 7.0 inch fazlasıyla yeterlidir diye düşünüyorum.
    Tableti tekrar denedim 3 saat rahat navigasyon açıkken şarjı gidiyor.

ÖM attım. Bakarmısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SVSTRGMR

6 veya 7 inç cama yapıştıracağım bir tablet önerisi alayım ozaman
    yoksa garmin tavsiyesi alayım

Ben garmin kullanıyorum iade edeceğim haritası berbat tavsiye etmem.kendi oturduğum sokağı bulamıyorum garminde 221var 222yok 223 var şaka gibi.ayrıca şarj etmek için illa arabaya bağlamak lazım.çok saçma

Tomtom kullandım şerit aisistanı güzel. garminden güzel haritaları fakat 2yıl güncellemeli cihaz 175 tl 1yıl güncelleme satın almak 200 tl onu da bu yüzden iade ettim .şimdi igo kullanacağım 7 inç tablet arıyorum güneşte de rahat görünmesini istiyorum siz tablet aldınız mı var mı tavsiye niz.

Başka arkadaşlar da tavsiye yazabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x571 -- 15 Temmuz 2017; 15:45:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fehmi02

Hiç sony telefon kullanmadım. O nedenle telefonla kıyaslayamam ama;

Aracımda 2.700 TL Mutimrdya Navigasyon cihazı vardı. Samsung tablet onu çok aratmıyordu.
    GPs uydularına onun kadar hızlı bağlanmasa da çok hızlıydı.

Telefonda interneti açarsanız çok çok hızlı bağlanır diye düşünüyorum. En azından samsung tablet ve telefon da öyle.

Bu arada tableti ön cama yapıştırıyorum. Araç Skoda Fabia. Ön cam araç gibi küçük olduğundan 7.0 inch büyük görünüyor olabilir. Yine de 7.0 inch fazlasıyla yeterlidir diye düşünüyorum.
    Tableti tekrar denedim 3 saat rahat navigasyon açıkken şarjı gidiyor.

ÖM attım. Bakarmısınız.

Navigasyon için tablet kullanıyor musunuz marka model ne kullanıyorsunuz tabletlere güneş vurunca görüntü de sorun oluyor mu

• x571 X kullanıcısına yanıt
    Cevap baya baya gecikmeli olacak ama yine de yazayım.

Samsung 7 inch Tab 4 T230 modelini kullanıyorum.
    Hız, sarj. ekran kalitesi ve güneşte görünürlüğünden çok memnunum.

Bu tabletle ilgili tek sorunum var oda modele değil benim cihaza has diye düşünüyorum.

Gps driverında mı parçasında mı sorun var bilmiyorum, bazen rakım olarak çok yüksekte gösteriyor. Bulunduğum konumu yolun 10 20 metre sağında veya solunda sapmalı gösterdiği oluyor. Bir iki kez cihazı kapatıp açınca düzeliyor.

Onun dışında baya memnunum. Zamanında Teknosa dan 370 e almıştım. Sanırım şimdi 500 civarı.
    Yeni çıkan samsung un ince modelleri çok güzel. Onlar da olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.