Şimdi Ara

Seda Sayandan 550.000TL'ye 60km hız yapan Audi R8 =D (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
0
Favori
21.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesajımın özellikle sayın drahte tarafından anlaşılmadığını görünce yatmadan önce açıklama yapmak istedim.

Ben demek istedim ki, eleman zengin. Altındaki araba belli. Okulda da burslu okumuyordur büyük olasılıkla.

Ben ise tam tersi. Ama mutluyum. Hayatta paradan da önemli şeyler var. Sağlık gibi. Huzur gibi. Mutlu olmayı bilmek gibi. Ben mutlu olmayı bildiğimi iddia ettim. Herkes için de en önemlisinin bu olduğunu söyledim. Mesajlarımda da özellikle Sakıp Sabancı örneği ile paranın salt mutluluk getirmediğini belirttim.

Ama drahte benim mesajımın sadece bir bölümüne odaklanmakla benim anlatmak istediğimden farklı anlamlar çıkarmış. Eğer mesajımın tamamı okunursa ne anlatmak istediğim çok net ortaya çıkar. Yoksa ben de drahte'nin her mesajından sadece bir cümleyi cımbızla çekip konuyu başka taraflara çekebilirim ama bu anlamsız olur. Yazı kendi içinde bir bütünür ve bütün içinde değerlendirilir. Benim de mesajlarımı bir bütün olarak değerlendirirseniz sevinirim.

İyi geceler.

• İki kere yazmışım, birisi şikayet etsin de silinsin bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polemik -- 30 Mayıs 2009; 17:58:04 >
  • Çocuk yapmadan önce iq testi yaptırın hatuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 911GT3 -- 30 Mayıs 2009; 2:27:03 >
  • Banane ya

Ne garip haberler çıkıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Polemik

Hayat işte...

Ben Türkiye derecesi yaptım ÖSS'de, cebimde de taş gibi akbilim var.

Bu eleman ise büyük olasılıkla ucundan kıyısından girmiştir Bahçeşehir İşletmeye, bir de altında R8.

Olsun, benim akbilim var. Tüm Merso'lar benim akbilim dolu olduğu sürece. Hatta Merso ne ki, canım sıkıldığında tüm vapurlar da benim, metrolar da, tramvaylar da.

Mutlu olmayı bilmek gerek. Her gün şükrediyorum Allah'a, hepimizin yapması gerek bunu.

Helal olsun diyelim sana ve dusuncelerine ama sunuda unutma cok mutevazi olmakta kibirliligin baska bir yuzudur

Ayrica sunu soylemeliyim ;

Bu memlekette oss derecesi yapsak ne olur , yapmasak ne olur.

Girecegimiz bolumde 3 saatlik bir sinav ile belli oluyorsa , soylenecek cok soz kalmiyor malesef...

Gununde olmazsin hasta olursun konsatrasyonun bir sinavda hoduk yuzunden kaybolur ondan sonra tembelmis bu cocuk diye damgayi yer

Ne derece yapanlar issiz bu memlekette ozel okulda okuyanlarda oyle firsatlar yaratiyorki anasinin babasinin cebinden birsey almayip fikir uretip parayi gotuyuyor

kisaca egitim dallarina gore hangi universite olduguna gore degisir kimisi ozel girer kimisi burslu.

Birisi cikip diyebilirmiki bu turkiyemde su universite tum dallarda cok iyidir diye...

Keske anasi babasi yasi 23-25 yasina gelince guclu arac alsaydi , delikanliligini atsaydi.

Ama kimbilir belki bu cocuk olgundur , ne hiz yapar ne tehlikeye atar. Direkt yargilamisiz arkadasi.

Bu arabayi her turlu tasiyacaksa , teror yaratmicaksa benim gozumde 3 kat daha yukselir.

Otobanda 1600cc araclarla 200km yapan elemanlar yerine bu arac 200km hiz yaparak gormek isterim

en azinda viraja girerken daha az tehlike arz eder , fren mesafesi , yol tutusu gibi gibi...

• quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

Bakın herşeyi, her olayı, herkezi, her toz tanesini bile ORTAMINDA değerlendirin

Sen Polemik, seda sayanın oglu olsan, bahcesehiri kazanınca altına R8 alıcak alen olsa ÖSS derecesi yapabilirmiydin ?

Ben ne adamlar tanıyorum, değil bahçeşehir, dahada ittirme yerlerde okudular, okumadılar ama zekiler akıllılar sorumluluk sahibiler

İleride tirilyonlar yöneticekler, konuşmayı biliyorlar, oturmasını kalkmasını biliyorlar, iş halletmeyi biliyorlar, 4 değil 44 gözleri war

Son olarak söle bişi sölicem, zengin olmak için zeki olmak lazım, zeki oldugunuz zaman ise anlaşabileceğiniz kadar akıllı bir hatundan çoçuk yaparsınız

Sonuçta, zengin çoçukları genelde akıllıdır, ama sorumluluk sahibi değildir keza imkanları dahilinde

Bir çoçugun hatalarını kapatacak kadar paraları wede sorumluluklarını yukleyebilecekleri aile yada ailelerinin tahsis ettiği sofor-avukatları oldugu için

Bir "zengin cocugunun" tek gorewi sorumluluk sahibi olmaktır, keza genetiksel olarak halkın buyuk kesiminden öndedir

Sorumluluk sahipliğini, konuşmayı bilmek, is bitirmek, hızlı wede dogru karar wermek izler

Okumasalar bile iyi yerlere gelirler, söz meclisten dışarı, aptal zengin çoçugu görmedim, geneli zekidir buyuk kısmı başarılıdır

Kısacası, dunyanın bir adaleti olduguna wede herkezin hak ettiği hayatı yaşadıgına inanıyorum

Arada EMBESİL çıkar harbi saf salaklardan bahsediyorum, onları kanapede yapmışlar, aceleye gelmiş

+1

• senin gibi bende polyanna ve buna benzer karakterleri çok benimsemiş durumdayım hayat işte evet.
    quote:

Orjinalden alıntı: Polemik

Hayat işte...

Ben Türkiye derecesi yaptım ÖSS'de, cebimde de taş gibi akbilim var.

Bu eleman ise büyük olasılıkla ucundan kıyısından girmiştir Bahçeşehir İşletmeye, bir de altında R8.

Olsun, benim akbilim var. Tüm Merso'lar benim akbilim dolu olduğu sürece. Hatta Merso ne ki, canım sıkıldığında tüm vapurlar da benim, metrolar da, tramvaylar da.

Mutlu olmayı bilmek gerek. Her gün şükrediyorum Allah'a, hepimizin yapması gerek bunu.

• quote:

Orjinalden alıntı: bulker

bi tane serce alip vericen tokadi, bak o zaman noluyo

OHha sadist adam

Vericen tokatı dedi yaaa bizene çocugu neden dövüyoruzz bu ne kıskançlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rx8|CaRLioNe -- 30 Mayıs 2009; 6:53:24 >

• Ayrıca hiç kimse çocugun oynadıgı takımdan çok sağlam para aldığını söylememiş inanın o çocuk boş beleş bir sıpa değil.. En az polemik kardeşimizin öss sınavına çalıştıgı kadar o da futbol'cu olmak için çalışmıştır hatta daha fazlazını...

Ha birde şu kesin bir Kanı'dır çocuk o R8'i kendiside alabilirdi çünkü çalıştıgı futbol klübünden muazzam para alıyor

Sanırım Şu haber Yerli, yersiz suçsuz, günahsız çocuga Zengin p.çi işte alır bende zengin olsam alırım diyenlere kapak olur.. Bak çalışırsan seninde olur önemli olan zeki olmak! Sen zengin olsan yatarsın ama bak habere çocuk ne yapmış

Haber transfer gerçekleşti mi?
    -hayır
    Ama ilerde gerçekleşmeyeceği ne malum?
    Ateş olmayan yerden duman çıkmaz..
    Beşiktaş bugün vermedi onu Ya Yarın elinde tutabilecekmi?
    Velhasılı çocuk R8'e kendi şartlarıyla'da binebilecek kapasite'de bizim gibi oturupta afedersiniz eşşek gibi öss'ye çalışmamış..

OĞULCAN İNGİLTERE PREMİER LİGİNDE
    Seda Sayan'ın 17 yaşındaki oğlu 1 milyon pounda transfer oluyor.

28.07.2007 10:32

Seda Sayan'la Sinan Engin'in oğlu Oğulcan, İngiltere'ye transfer oluyor. West Ham'la anlaşan genç futbolcu 1 milyon pound alacak.

Seda Sayan'la Sinan Engin'in 1990 yılında dünyaya gelen oğulları Oğulcan'ın başına devlet kuşu kondu. Beşiktaş Genç Takımı'nda oynayan Oğulcan, İngiltere'nin West Ham United takımına transfer oluyor. Oğulcan, 1 milyon pounda (2 milyon 640 bin YTL) mal olacak.

GELECEĞİN YILDIZ ADAYI

Futbol kariyerine başladığı Beşiktaş'ta geleceğin yıldızı olarak gösterilen Oğulcan'ın, önümüzdeki sezon A Takım'a yükselmesi bekleniyordu. Sinan Engin'in, bir süre önce İngiltere'ye giderek oğlu için ev ve okul araştırması yaptığı öğrenildi.

17 yaşında Premier Lig'de

Beşiktaş eski menajeri Sinan Engin'in Siyah- Beyazlı kulübün altyapısına yerleştirdiği Oğulcan Engin, 17 yaşında, tüm futbolcuların hayalini kurduğu İngiltere Premier Ligi'nde oynama şansını yakalayacak.

Sinan Engin'in Seda Sayan ile evliliğinden olan ve Beşiktaş'ın genç takımında forma giyen oğlunun, Premier Lig ekiplerinden West Ham ile anlaştığı öğrenildi.

Beşiktaş'ın genç takımında forma giyen Oğulcan Engin'in İngiltere Premier Lig'in köklü takımlarından West Ham United ile anlaştığı öğrenildi. Beşiktaş'ın eski futbolcusu ve eski genel menajeri Sinan Engin'in, Seda Sayan ile evliliğinden 1990 yılında dünyaya gelen Oğulcan için İngiliz ekibinin genç futbolcuya 1 milyon paund (Yaklaşık 2 milyon 640 bin YTL) ödeyeceği bildirildi. Beşiktaş'ın alt yapısında hemen her kademede görev yapan Oğulcan, İngiltere'de Tugay, Emre ve Tuncay'la ile birlikte forma giyecek.

Sinan Engin'in, Oğulcan'la birlikte geçtiğimiz hafta İngiltere'ye gittiği ve Premier Lig kulübüyle görüşme yaptığı iddia edildi. Sinan Engin'in ayrıca oğlu için ev ve okul araştırması yaptığı da öğrenildi. Futbola 10 yaşında Beşiktaş altyapısında başlayan 17 yaşındaki Oğulcan Engin, takım arkadaşı ve şu anda Beşiktaş A takımında yer alan Batuhan Karadeniz ile birlikte en çok göze batan genç futbolculardan birisi oldu. Orta sahada tekniği ve yüksek pas yüzdesiyle göze çarpan Oğulcan, duran toplarda da çok becerikli.

TAKVİM

• eğlence sektörü böyle bir şey
    bazıları çok iyi para kazanabiliyor
    bu arada oğluna kısaca trafik kurallarına uy demiş
  • aslında aramak lazım sedanın programını bir bir konuşmak lazım hani sn sorumlu annelleri yetiştiriyordun bunebu diye.sorumlu anne bak r8 o çacuğun canını geçtim birilerini ezer mezer...
    ben seda hanıma sorumlu anne değil soruNlu anne demek istiyorrum...
    tabi para onda istediğini alır oda başka
  • Allah kaza bela vermesin.
  • R8 neyine Cetta alsaymış
  • Polemik abi,sonuna kadar katılıyorum.

Suicide abi

Salih abi, şu yazdıklarınla bende şüphelenmeye başladım senden

Bu arada drahte abi, tartışma çıkarmak yerine biraz sakin olmayı denesen çok sevenler olacaktır seni bu forumda.Çok yanlış anlamlar çıkarıyorsun doğru söylenmiş bir sözden, hatta uğraşıyorsun bile diyebilirim.Yapmazsan daha güzel olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: suicide

....gerçi şöyle birşey var, o çocuğun yerinde olup r8 im olmasını istemezdim. neden derseniz, hiç bir şey bana öyle bir annem olması fikrini kabul ettiremez

@suicide;

sana sonuna kadar katılıyorum.

R8 uğruna seda sayan'ın anneliği kabul edilemez.
  • Oğulcan diye isim mi olur yahu?Madem oğullu birşey demek istiyorsun oğlum de geç hadi olmadı oğulcuğum de...
  • Ben 18 yaşında babamın Lada Samarasını kullanırdım. O cahillikle yarışırdım herkesle.Bir gün Basın Ekspres yolundan E-5 çıkmak için bağlantı yoluna 120KM ile girmiştim. Ama nasıl çıktığımı bana sorun. Frene basmasan uşucam köprüden aşağı. Biraz fazla bassam araba savrulup yine uçucam. Neyseki optimum şekilde fren pedalına basabildim ve tekerlekler öte öte aldım o virajı.

Demek istediğim 18 yaşındaki velede bu araba alınırsa ve çocuk kaza yaparsa dizlerini çok döverler. Ayrıca 18 yaşında her istediğini elde etmiş ve bir amacı kalmayan birinin psikolojisini de düşünmek lazım. Sonu uyuşturucu olacak büyük ihtimal.
    Ben 34 yaşındayım ve şimdiki amacım bir Hyundai Era almak.Onu da alınca bir ev ya da Jetta hayal edip onun için çalışmak.
    Hayattan beklentilerimiz,amacımız biterse ve kuracak hayalimiz kalmazsa o yaşam bitmiştir
  • Yuh!

quote:

Orjinalden alıntı: cossolina

Bu seda sayan az kirli çıkı değil hhhaaaa nefret ediyorum ondan.Kokulu kokulu öpüyormuş öpme lan!!İnşallah şeytan girer aklına da bariyerler ok gibi saplanır vücutuna hiç de üzülmem
  • İsterse Cetta alsın çokda tın
  • ek: gerçi şöyle birşey var, o çocuğun yerinde olup r8 im olmasını istemezdim. neden derseniz, hiç bir şey bana öyle bir annem olması fikrini kabul ettiremez.
    seni gözlerinden öpüyorum kardeşim,hislerime tercüman olmuşsun.ALLAH bana -bugatti veyron- da nasip etmesin,böyle bir kadının annem olmasını da....
    dünya da en nefret ettiğim en yapmacık insanlardan bir tanesi şu seda sayan.bu arabayı oğluna reytingleri biraz sallantıya gelince gündeme gelmek için almıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defrecmantasyon -- 30 Mayıs 2009; 11:00:45 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.