Şimdi Ara

Seda Sayandan 550.000TL'ye 60km hız yapan Audi R8 =D (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
0
Favori
21.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hadi babası neyse, hiç yoktan beşiktaşlı

Dolgun maaşla işe başlayıp ilk aylarında altına 40binlik araba çeken,

sürekli birşeyler isteyen, canı sıkıldığında alışveriş yapan,

çorabından ıı kem küm üne kadar marka meraklısı arkadaşıma;

yoldan geçerken kopardığım tek bi papatya yüzünde tarifi olmayan mutluluk

belirtileri oluşturuyorsa yemişim R8 ini de bilmemkaçbin dolarını da :)

Herkesin hayattan aldığı zevk başka.

Polemiğe

Seda Sayandan 550.000TL'ye 60km hız yapan Audi R8 =D

diyenler bence hayattan zevk almaya baksınlar...

• Cici babam Nihat Doğan gibi bir karektersiz olacaksa varsın r8 de f430 da gallardo'da onların olsun. O yüzle dolaşamazdım etrafta. Civic olsun temiz olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cossolina

Bu seda sayan az kirli çıkı değil hhhaaaa nefret ediyorum ondan.Kokulu kokulu öpüyormuş öpme lan!!İnşallah şeytan girer aklına da bariyerler ok gibi saplanır vücutuna hiç de üzülmem

Yakıştı mı şimdi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ozdamar

quote:

Orjinalden alıntı: Polemik

Hayat işte...

Ben Türkiye derecesi yaptım ÖSS'de, cebimde de taş gibi akbilim var.

Bu eleman ise büyük olasılıkla ucundan kıyısından girmiştir Bahçeşehir İşletmeye, bir de altında R8.

Polemik, bunları söyleyip ÖSS derecesi yapıyorsan sınavın seçiçiliği bir kere daha sekteye uğramıştır demek !

Bakın herşeyi, her olayı, herkezi, her toz tanesini bile ORTAMINDA değerlendirin

Sen Polemik, seda sayanın oglu olsan, bahcesehiri kazanınca altına R8 alıcak alen olsa ÖSS derecesi yapabilirmiydin ?

Ben ne adamlar tanıyorum, değil bahçeşehir, dahada ittirme yerlerde okudular, okumadılar ama zekiler akıllılar sorumluluk sahibiler

İleride tirilyonlar yöneticekler, konuşmayı biliyorlar, oturmasını kalkmasını biliyorlar, iş halletmeyi biliyorlar, 4 değil 44 gözleri war

Son olarak söle bişi sölicem, zengin olmak için zeki olmak lazım, zeki oldugunuz zaman ise anlaşabileceğiniz kadar akıllı bir hatundan çoçuk yaparsınız

Sonuçta, zengin çoçukları genelde akıllıdır, ama sorumluluk sahibi değildir keza imkanları dahilinde

Bir çoçugun hatalarını kapatacak kadar paraları wede sorumluluklarını yukleyebilecekleri aile yada ailelerinin tahsis ettiği sofor-avukatları oldugu için

Bir "zengin cocugunun" tek gorewi sorumluluk sahibi olmaktır, keza genetiksel olarak halkın buyuk kesiminden öndedir

Sorumluluk sahipliğini, konuşmayı bilmek, is bitirmek, hızlı wede dogru karar wermek izler

Okumasalar bile iyi yerlere gelirler, söz meclisten dışarı, aptal zengin çoçugu görmedim, geneli zekidir buyuk kısmı başarılıdır

Kısacası, dunyanın bir adaleti olduguna wede herkezin hak ettiği hayatı yaşadıgına inanıyorum

Arada EMBESİL çıkar harbi saf salaklardan bahsediyorum, onları kanapede yapmışlar, aceleye gelmiş

• inşalllah adam gibi kullanır da yarın birgün masum birinin canına kastederse onu anası da kurtaramaz.
  • Bu kadını hiç sevmiyorum hakkıyla para kazanan alsın ama bu kadın ne mok yiyorda bu kadar veriyorlar anlamak için dötümü yırtıyorum ama nafile demekki IQ yetmiyor gerizekalımıyım neyim vizyona bak Mahsun,Nihat,Onur pöhh...
  • quote:

Bu seda sayan az kirli çıkı değil hhhaaaa nefret ediyorum ondan.Kokulu kokulu öpüyormuş öpme lan!!İnşallah şeytan girer aklına da bariyerler ok gibi saplanır vücutuna hiç de üzülmem

Yakıştı mı şimdi?
  • quote:

Yakıştı mı şimdi?
  • alsın o r8 i müsait bir yeereee... okadar insan aç susuz, şunların yaptıgına bak
  • @extremeenvy

para olunca (ki zor olur biraz) zevk almaya bakıcaz bizde
    şimdilik tırtıl modda sürünmekle meşgulüz

buarada 3 dk ara ile aynı mesajı atmak sana yakıştımı hiç
  • Sen de genelleme yapıyorsun sayın drahte. Her zengin çocuğu akıllı olmuyor. Okulda çok akıllı zengin çocukları da var, bildiğin embesiller de. Oranlarsan da bir tarafa doğru inanılmaz bir rakam çıkmaz.

Ben zengin çocuğu olsaydım derece yapabilir miydim? Bilmiyorum, ama sen de bilemezsin. Eğer babam deseydi ki: Oğlum, param var ama senin Boğaziçi, GS, İTÜ, ODTÜ gibi bir okulda okumanı istiyorum. Öpe öpe çalışırdım o zaman da. Bu kadar basit.

Bir de, mesajımın tamamını okusan anafikrin çok daha farklı olduğunu anlarsın. Ben adaletsizlikten değil, mutlu olmayı bilmek gerektiğinden bahsettim. Şu anda o kadar zengin bir ailenin çocuğu olmak ister miyim? Hayır. Neden dersen: Mutluyum çünkü. Herkesin sorunları farklı.

Konuyu lütfen saptırma. Mesajın tümünü oku ve ona göre değerlendir.

Ayrıca kendinle de çelişiyorsun, hem bu zengin çocukları başarılıdır diyorsun, ardından da hatalarını yükyelebilecekleri başka insanlar var diyorsun. Ayrıca genetik bir saçmalığa girmişsin ki evlere şenlik. Zeka tamamen genetik işi de değil.

Eğer mesajımın tamamını okuyup cevap yazacaksan eyvallah, tartışalım.

• @suicide

Boşver ya dalgana bak.Allah sağlık sıhhat versin.

Para da olsun.Ama çok olmasın.Çok olup azmayalım, yetiremeyip muhtaç olmayalım

Gerisinin .... .....

Ben zaten çok para istemiyorum.

Azıcık imanım gevresin, anam dinim ağlasın birşeyi almak için.

Peşinden it gibi koşayım.

Yoksa zevki çıkmıyor

MAnyak mıyım neyim

Bu arada o mesajları ben de anlamadım.İbret olsun diye silmiyorum

Az önce msnde de cevap verdiğim halde "niye cevap vermiyosun insan!"

diye bi tepki aldım.

Nette problem var.Forumda da mesajı göndermek için tamama basıyorum ama

vistanın yuvarlağı fırıl fırıl dönmekten başka bi iş yapmıyo

• Kazasız belasız kırımsız sürüşler sessiz kalma hakkımı kullanıyorum sizde öyle yapın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Polemik

Sen de genelleme yapıyorsun sayın drahte. Her zengin çocuğu akıllı olmuyor. Okulda çok akıllı zengin çocukları da var, bildiğin embesiller de. Oranlarsan da bir tarafa doğru inanılmaz bir rakam çıkmaz.

Ben zengin çocuğu olsaydım derece yapabilir miydim? Bilmiyorum, ama sen de bilemezsin. Eğer babam deseydi ki: Oğlum, param var ama senin Boğaziçi, GS, İTÜ, ODTÜ gibi bir okulda okumanı istiyorum. Öpe öpe çalışırdım o zaman da. Bu kadar basit.

Bir de, mesajımın tamamını okusan anafikrin çok daha farklı olduğunu anlarsın. Ben adaletsizlikten değil, mutlu olmayı bilmek gerektiğinden bahsettim. Şu anda o kadar zengin bir ailenin çocuğu olmak ister miyim? Hayır. Neden dersen: Mutluyum çünkü. Herkesin sorunları farklı.

Konuyu lütfen saptırma. Mesajın tümünü oku ve ona göre değerlendir.

Ayrıca kendinle de çelişiyorsun, hem bu zengin çocukları başarılıdır diyorsun, ardından da hatalarını yükyelebilecekleri başka insanlar var diyorsun. Ayrıca genetik bir saçmalığa girmişsin ki evlere şenlik. Zeka tamamen genetik işi de değil.

Eğer mesajımın tamamını okuyup cevap yazacaksan eyvallah, tartışalım.

Benim yaptıgım genelleme değil, bir örnek group için önermeler ile modelleme yapıyorum

Zengin olmak için zeki wede wasıflı olmak gerektiği önermesi ile, zengin kişilerin, en azından frekanslarının uyacagı kapasitede insanlardan çoçuk yapacagını

Sonuçtada dogucak çoçugun genetik olarak, wasıflı olucagını soyluyorum

İkinci olarak sen 30.05.09 daki polemiksin, değil zengin çoçugu, sana 500.000 lira wersek dahi farklı bir insan olursun

Bu para ile bir yatırım yaparsın sosyal cevren değişir, beklentilerin değişir, başarı eşiğin tanımın değişir, komple farklı bir Polemik olursun

Senin aynı klonlarından dünyanın 4 bir yanına dagıtsak, kimisi şarapçı olurken kimiside dini lider olabilir

Soylemem oki cevre faktorleri önemli, yetiştiğin ortam ise çok daha önemli

Ama kesin soyluyorum, değil babası surayı kazanı, sınıfını geç C55AMG alıcam diyen adam biliyorum ya, çoçuk lise 1 de daha

Ha nedir ben biliyorum, o çoçuk çalışşa war ya, okul birincisi olucak yapıda, cin gibi zeki, işine gelen işi unutmuyor yapıyor ama okumayı sewmiyor

Başarılı insanlarında hataları olur olmaz diye bişi yoktur, keza ben başarılı ibaresini 20+ yaşlardaki hareketleri için, hatalarını yuklenicek sahısları ise okul yılları için soledim

İfadelerimiz vasıfsız sıfatlar ile anlamsızlaştırıp, dialogumuzu basitleştirmessen sewinirim,

İfadelerime saçma diyorsan sonunu getirmelisin

• quote:

Bu seda sayan az kirli çıkı değil hhhaaaa nefret ediyorum ondan.Kokulu kokulu öpüyormuş öpme lan!! İnşallah şeytan girer aklına da bariyerler ok gibi saplanır vücutuna hiç de üzülmem

bir insandan bahsediyorsun farkındamısn yok bariyer girsin falan çocuğun suç günahı ne yuh diyorum
  • Tamam iyi hoş diyorsunuz da bu kadin yaşi gittikçe büyüyen, bazi şeylerin farkina varmaya başliyan oğlunun gözlerine at gözlüğünü başka nasil takicak.Bence en güzel yolu bu.Kızlarda gelip gidiyodur evine , altinda R8 var daha ne olsun.Ama nereye kadar.......
  • Konuyu saptırdın, mesajımın tümüne cevap verirsen tartışmaya devam edeceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChymerA

Tamam iyi hoş diyorsunuz da bu kadin yaşi gittikçe büyüyen, bazi şeylerin farkina varmaya başliyan oğlunun gözlerine at gözlüğünü başka nasil takicak.Bence en güzel yolu bu.Kızlarda gelip gidiyodur evine , altinda R8 var daha ne olsun.Ama nereye kadar.......

Katılmamak elde değil.Yakında 19luk Playboy diye ortalarda dolaşırsa hiç şaşırmam.Gece clubunden yanında yiyici manken hatunlarla aleme akmaya başlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAJAY

quote:

Orjinalden alıntı: ChymerA

Tamam iyi hoş diyorsunuz da bu kadin yaşi gittikçe büyüyen, bazi şeylerin farkina varmaya başliyan oğlunun gözlerine at gözlüğünü başka nasil takicak.Bence en güzel yolu bu.Kızlarda gelip gidiyodur evine , altinda R8 var daha ne olsun.Ama nereye kadar.......

Katılmamak elde değil.Yakında 19luk Playboy diye ortalarda dolaşırsa hiç şaşırmam.Gece clubunden yanında yiyici manken hatunlarla aleme akmaya başlar

İyi de bunlar kimseyi ilgilendirmez. Alan razı veren razı ise kime ne? Özel hayat başkasını rahatsız etmediği sürece sorgulanmaz.

• drahteye birkaç noktada katılıyorum.benimde bahçeşehir kadar uç noktada olmasada yine özel ünilerde okumaya devam eden arkadaşlarım var.açıkçası belki benim şansımadır ancak hepsinin sermayesi ile kuracağı bir iş planı var ve hepsinin ortak noktası ailesinin yarış atı hazırlar gibi 4 sene öncesinden üniversite sınavına hazırlamak yerine çocuklarını bunun yerine daha sosyal bir gelişim yaşamaları için son senede biraz kasarak kazanılacak özel üniversitelere yollama istekleridir.ayrıca bu insanlarda gerçekten başarısız olmak gibi bir opsiyon genelde olmuyor.çünkü çocuk daha okurken yolunu çizmiş oluyor.doktor olacağım mühendis olacağım diyenler yok zaten.hepsi fix işletme.maksat üni mezunu olmak gibi.ayrıca supersport araçlarda tabiki kazalar oluyordur.ancak alım satım durumuna göre diğer model araçlarla kıyaslandığında genelde aklıbaşında insanların kullandığı açıktır ve kaza oranı düşüktür.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.