Şimdi Ara

Seçimlerden Muharrem İnce birinci çıkabilir!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teror ittifakı Cemaat savaşları vs. derken bir tek Muharrem İnce kalıyor sadece.

• Nerede.
    Parelel evrenlerin birinde mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • su bidonunu aday göstersen bile chpnin %25 sabit oyu var

• Bence imkansız. Keşke olma ihtimali olsa koşa koşa oy atardım.

• Adam fizik öğretmeni. Hesap kitaptan da anlıyor. Ülkeyi matematikçilerin fizikçilerin yönetmesi gerekirken bakkal yönetemeyecek kişiler alınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 5 Ocak 2022; 11:8:27 >
  • %3 alırsa öpsün başına koysun.

• kendisi hanımının oyu 3-5 de yalova dan alır o kadar. sonracıma gazı verip kaçan trollerden dolayı nerde lan benim arkamdaki halk der, adam kazandı be hikayesini anlatır ikinci defa.

Maaremi gazlayan sevgili troller siz daha yakınsınız finansörlere proje tutmadı söyleyin üstekilere mamasını kessinler boşa yatırım. kendine hayrı yok, boş kutu kola bile ondan fazla oy alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fixriterzi -- 5 Ocak 2022; 12:50:28 >
  • Bizim halkımız biraz şey.....

Aynı şeyi 132425534634. kez deneyip farklı sonuç görmeyi umut eder.

%20 - 23 tıpış tıpış gidip CHP ye oy verecek.

HDP liler zaten HDP ye oy verecek.. Eğer HDP Batıda CHP kazanmalı Doğuda biz kazanacağız derse geçen sefer gibi HDP liler de batı illerinde CHP ye Doğuda da HPD ye oy verirler. CHP lilerde Doğuda HDP ye oy verir.

MHP liler zaten MHP ye oy verir çünkü neden olmasın :)

AKP liler de büyük oyunu bozma girişimi vol. 8375 sonucu tabiki AKP oy verecekler.

Ertesi gün de herkes çıkıp ;

Seçimlerden Muharrem İnce birinci çıkabilir!

Diyecekler.

• Çok kaliteli bi insan o yüzden fazla bir şey alamaz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geçen seçim gözüm kapalı oy attım çünkü birleştirici bir yapıdaydı ama bu seçim kesinlikle benden oy alamaz çünkü başımızda bir tane sivri dilli varken başka birini daha senelerce çekemem.

• KK koltuğunu değil ülkesini düşünseydi, o dönemde koltuğunu İnce'ye devreder ve seçime partinin başkanı olarak sokardı... Muharrem İnce'yi severim ama mevcut durumuyla seçilmesi imkansız..

• ya meral ya da babacan

• Son anketlerde 1 - 1.5 bandında ilerliyor. Ben çok daha az bekliyordum açıkçası. Seçime kadar belki 2 alır ama o kadar işte. Gelecekte bir iş yapar mı Muharrem bilemiyorum. Bekleyip göreceğiz.

• Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt
    Ben ekonomistim demeyene oy vermem ben! Önce ekonomist olacak yönetici dediğin.. Bak ondan sonra faizle, dolarla nasıl uğraşılır gör.. 🤭

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vista1 -- 5 Ocak 2022; 21:7:52 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cumhurbaşkanı adayları

Erdoğan

Kılıcdaroğlu

Muharrem ince

Demirtaş

olursa 2. tura Erdoğan ve incenin kalma ihtimali yüksek

• agresif ya

• ince Turkiye genelinde 10,000 oy alsin öpup basina koysun,

• Tugrul_512bit kullanıcısına yanıt

Aynen analitik düşünce yapılı mühendis ya da bilim adamlarının direksiyon başında olması lazım. Diğerleri hepsi zübükzade, al birini vur ötekine.

• Hahahaha köyünde birinci çıkarsa öpsün de başına koysun Seçimlerden Muharrem İnce birinci çıkabilir! 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.