Şimdi Ara

Seçimlerde sandık görevlileri kaç para alıyor?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
15.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Coder85

ya hep merak ediyorum bu sandık görevlileri oy kullanıyormu

Evet kullanıyorlar görevli oldukları sandıklarda .

Bana sandık başkanlığı düştü 180 tl veriyorlarmış yaklaşık olarak 29 mart doğum günüm olduğundan o günüde sandık başında geçirmek istemediğimden vazgeçtim

Sanırım sizede 50-60 tl verirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeWD@Li -- 25 Mart 2009; 22:51:51 >
  •  Seçimlerde sandık görevlileri kaç para alıyor??
  • Burada 150 ile 180 arası.

Edit: Sandık başkanları için bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakiki Osmanlı Torunu -- 25 Mart 2009; 23:10:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: FRAPS

Seçimlerde sandık görevlileri kaç para alıyor??

• quote:

Orjinalden alıntı: heyula07

Burada 150 ile 180 arası.

Edit: Sandık başkanları için bu

Sandık görevlilerini sormuş arkadaş onunda fiyatı verilmiş yaklaşık 50 Lira.Fena para değil aslında pek birşey de yaptırmıyorlar sanırım.
  • Bakırköy - 80TL

nası değişiyo bu ücretler böyle ya?
  • Bu konuda kesin bir bilgi yokmu acaba?
    Birde nereden alınıyor? kimlikle gitmek yeterlimi acaba...
  • Bizim öğretmenlere sordum 180 ytl alıyoruz dediler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeRo-34

Bizim öğretmenlere sordum 180 ytl alıyoruz dediler.

Onlar öğretmen sandık başkanıdırlar büyük ihtimalle.Sandık başkanları daha fazla alıyorlar.
  • bizim burda 40 sanırım. ama tanıdıklarını alıyolar diye bişey yok. muhtarlığa git söle chp muhtardan istiyo çünkü görevlileri 40 milyona ihtiyacı olan oluyomuş. bazısının okuması yazması bile yok.
  • arkadaşlar bi tanıdığımızdan duydum da kocası bilgisayar başında bi işler yapmış bu seçimde 500 tl verceklermiş. benim pek inanasım gelmedi ama bahsettiğim kişiler annemin arkları yalan da söyleyecek yaşta değiller. adam da bilg müh.ydi bu arada
  • oy verdiğim sandığın başkanının icraatlarını gördükten sonra , kendisi öğretmen olan bu vatandaşın öğrencilerine çok üzüldüm. iki sayfa kağıdı doldurup, birer birer 350 ye kadar sayamayan kişi, gençliği yetiştirecek de, yazılılarını okuyacak da memleket kalkınacak...

bir de üste para veriyorlar.
  • Biraz önce seçim kurulunu aradım ve 15 Mayıstan sonra verileceğini söyledi. Yerine göre değişiyormu acaba yada başka bir bilgisi olan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.