Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Seçimden sonra sesi kısılan muhalefet cenabının, tekrar iktidarı aşağılayan konuları açması

29
Cevap
1
Favori
842
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Seçimden sonra sesi kısılan muhalefet cenabının, tekrar iktidarı aşağılayan konuları açması
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      640 Mesaj
      15 Temmuz 2018 12:00:45

Ulusalcı seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      MiLLETiNVEKiLi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Donanım Haber Robotik Klübü
    • Yarbay
      3002 Mesaj
      15 Temmuz 2018 12:03:20
      So what ?
      |
      |

tekseker
    • Yarbay
      2089 Mesaj
      15 Temmuz 2018 12:04:11
      ülke batıyor...adam iktidarı aşığılayan diyor...

gerçekten şaka gibi..
      |
      |

All we need is hope
    • Yarbay
      4407 Mesaj
      15 Temmuz 2018 12:42:04
      Muhalefet cünubü size laf anlatmaktan bıktı yoruldu. Artık arkamıza yaslanıcaz ve malesef ülkenin yok oluşunu izleyeceğiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yüzbaşı
      899 Mesaj
      15 Temmuz 2018 12:53:55
      Bence artık ülkede muhalefet felan kalmadı. Sonsuz yıla kadar Reis İktidarda.
      |
      |

SAMSUNG GALAXY S III
      4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.1.1 (Jelly Bean) İşletim Sistemi
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      15 Temmuz 2018 13:13:30
      Türkiyedeki muhalefet kadar boş muhalefet dünyanına başka bir ülkesinde yoktur. Fazla kaale almayın onları,bırakın takılsınlar. Biz yolumuza bakalım. Mete yarar diyor ya 4 milgem ihrac ettik pakistana bu muhteşem bir şey ama adam bana samandan bahsediyor,özel olarak gittim araştırdım 100bin dolar civarı fiyatları dengelemek için devlet ithalat yapmış 2 kere adam bunu ısıtıp ısıtıp önemli bir şeymiş gibi sunuyor diyor. Bizim muhalefet otla beslendiği için kafaya takmamak lazım.

Bakın memleket nereden nereye gelmiş, sabaha kadar içen değil camiide kuran okuyan Lider.
    • Binbaşı
      1369 Mesaj
      15 Temmuz 2018 19:35:11
      quote:

Orijinalden alıntı: devrezcayi

Türkiyedeki muhalefet kadar boş muhalefet dünyanına başka bir ülkesinde yoktur. Fazla kaale almayın onları,bırakın takılsınlar. Biz yolumuza bakalım. Mete yarar diyor ya 4 milgem ihrac ettik pakistana bu muhteşem bir şey ama adam bana samandan bahsediyor,özel olarak gittim araştırdım 100bin dolar civarı fiyatları dengelemek için devlet ithalat yapmış 2 kere adam bunu ısıtıp ısıtıp önemli bir şeymiş gibi sunuyor diyor. Bizim muhalefet otla beslendiği için kafaya takmamak lazım.
      Mercimek, pirinc, nohut, ceviz , kuru fasulye, et, bugday. Aklina ne gelirse her turlu gidayi ithal ediyoruz. Onlara sesiniz çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 15 Temmuz 2018; 19:39:33 >
      |
      |

• 15 Temmuz 2018 20:09:26
      iktidar seçmen profilini çok iyi yansıtıyorsun. beyefendiyi ülkedeki olumsuz gelişmeler o kadar rahatsız etmemiş gelmiş iktidarın aşağılanması zoruna gitti diye konu açmış hemen. 17-25 aralıktan sonra sizin oy vermemeniz gerekirdi bu adamlara daha ne diyelim...
      |
      |

• Yarbay
      6336 Mesaj
      15 Temmuz 2018 21:21:21
      Konuşsalar ne yazaaaarr, konuşmasalar ne yazar kardeş. Ezbere konuşan, sürekli eleştiren adamdan ne hayır gelir. Hala kendilerini kaf dağında görüyorlar, hep onlar haklı, Bırak felaket tellallığı yapıp debelensinler.
      |
      |

• Yarbay
      2473 Mesaj
      15 Temmuz 2018 21:40:39
      Şiler'in mehdiyi beklediği gibi,

Hristiyanların mesih'i beklediği gibi,

Fetöcülerin hocalarının gerçek çıkan bir rüyasını beklediği gibi

Chp seçmeni kriz çıkmasını bekliyor.

Ama hiçbiri bir türlü gerçekleşmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Aşırı uçtaki her üyeyi blokluyorum. Aşırı solcu, aşırı milliyetçi, aşırı dinci farketmez.

Müslümanlar bir vücudun azaları gibidir. Biri bir rahatsızlık çekse diğerleri de o acıyı hisseder. Hz. Peygamber (SAV)
    • Çavuş
      51 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Fenerbahçe Taraftarı

15 Temmuz 2018 21:51:31
      Muhalefet vasat olduğu kendilerinden olmayanları aşağıladıkları yobaz olarak nitelendirdikleri için iktidar bu kadar rahat alternatifleri olmadığını biliyorlar insanlar ölümü görmektense sıtmaya razı oluyor
      |
      |

Reklamlar
nice türkiye
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
paykasa
millenicom;internet;servis
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.