Şimdi Ara

Seçim Bütçesi Açıklandı 547 MİLYON TL !! Yok artık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
10.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
179 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben olsam seçim otobüslerini yasaklarım.Hiçbir parti seçim otobüsüyle sokakta dolaşamaz.
    Boşuna masraf boşuna gürültü.
  • forumun siyaset bilgisi bu konuyla belli oldu lütfen siyaset konuşmayın ya gidin kumdan kaleler yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufanumur12

ah be kardeşim daha akp diyorsun tüm siyasi partiler aynı azı çoku yok hepsi örtülü ödenek alıyor sen ben düzgün bir gıda bile alıp yiyemezken dışarıda gezemezken onların yedikleri arkasında yemedikleri önünde hepsi aynı hiç birinin birbirinden farkı yok hepsi daha fazla nasıl kopartırız derdindeler. Ben chp de rüşvet yiyen kaç kişi tanıyorum akp dede mhp de. Anlatsam roman olur.kimsenin umurunda değiliz o bahsettikleri siyasi ideolijiler onların ki. bize karşı sadece perde üstünde hacivat karagöz oyunu.
    Bu ödenek alma işini AKP çıkardı sonuçta. Ama doğru hepsi kendi cebine bakıyor bizim halkta ancak destek veriyor. Seçim barajı kalksa keşke de millet bu sümsüklere oy verip durmasa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haram olsun derdim ama dinlere ve yaratıcıya inanmayı bırakalı çok oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paranın değeri yok ki. Helal olsun AKParti'mize! Her yerde otobüsleri,şarkıları ve R4BİA'ları göreceğiz inşallah. Her gördüğümüz R4BİA , bize doların 4 olduğunu hatırlatmak için,oyumuzu doğru düzgün kullanmamız için karşımıza çıkacak.
  • Çoğunluk Akpartiye kızıyor kısmen haklı da , bu kızan arkadaşlar chp'nin aldığı 147 miyon TL yada diğer partilerin aldığı parayı konuşamıyor. Çünkü partizanlık aklı ve vicdanı yok ediyor. Milletin cebinden çıkan para bu arkadaşların umrunda değil amaç "karşı olduğum partiye çakayım". Bu partici zihniyetle nasıl ülke düzlüğe çıkacak
  • Birileri şeriat dediğinde cezaevine giriyor. Birileri demokrasinin kötü yanlarını gösterip eleştirdiğinde anayasal düzene aykırı devleti yıkmaya yönelik suç vs vs diye eleştiriyor.

Ben şimdi demokrasi kötüdür bakın bu kadar aç ve işsizin olduğu ülkede bu kadar para zırt bırt seçime aktaralıp israf ediliyor dediğimde neden ülkeyi bölmeye yönelik bir suç işlemiş olayım ?

Senin hakkın değilmi bu para ey vatandaş ? Kimin parasıyla seçim yapıldığını zannediyosun ? Tayyip kendi parasıylamı bastırıyo bu pusulaları ?

Şu devletin saçma sapan yerlere harcadığı paraları insanlara kullansaydı bugün kira ödemek gibi bir derdimiz kalmazdı ! Vallahi abartmıyorum türkiyede evsiz kalmazdı yemin ediyorum abartmıyorum türkiyede kira ödeyen insan kalmazdı ! Bu parayı sadece seçimlerde harcanan paralar olarak görmeyin. Belediyelerin yaptığı usulsüz ihaleler atılan kazıklar sömürülen paralar örtülü ödenekler 5 trilyonluk makam araçları ! Ya biraz utanın biraz utanın şu taptığınız liderler uğruna ülkeyi kaosa sürüklediğiniz partiler hepsi sizin cellatlarınız ve celladınıza aşık oluyosunuz bu ne cahillik !

İsraf politikasının artık önüne geçin be arkadaş israf edilen sizin paranız bu ne cahillik ey vatandaş

• Bu seçim bütçesi kaldırılmalıdır.
    Parti arabaları yasaklanmalıdır.
    Parti bayraklarına sınır getirilmelidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi bizim beslenme zamanımız

• La otobuse binip cumaya gidecek dolmus param yok bunlar neler goturuyor of ulan of

• tufanumur12 kullanıcısına yanıt
    Kim ne derse desin ben bu sene şunu anladım ki bizim insanımız gerçekten kalitesiz. Menfaat için kim olursa olsun yapmayacağı şey yok.

• Yemeyenin malını yerler. Çalışma şartları, emeklilik şartları, iş referansları, arabaları, evleri, seçim bütçeleri vs bu ülkede siyaset bir harika! Vatandaş bunu istiyor, onlar da hakkını veriyor.

• Bari düzgün bir şey için kullansalar diyecem de yine her yer parti bayrağı çöplüğüne dönecek. Seçim arabaları kiralanıp gereksiz gürültü kirliliği yapılacak. Ülke bu kadar borç batağındayken tasarruf yapmıyorlar yine olan biz halka olacak.
  • Bence meblağ çok az, dünyanın kıskandığı ülkeye yakışmamış. Ben birkaç milyar beklerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General. -- 21 Nisan 2018; 18:13:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Müstehak!
  • Herkes hak ettiği gibi yaşıyor. Yolsuzluk bu ülkenin vazgeçilmezi. Buna kimse dur diyemez. Al birini vur ötekine.

Bu siyaset biçimini çöpe atıp yeni bir anlayışa geçilmeli diye düşünüyorum.

• Sözde müslüman olmak bunu gerektiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sanjayra

Hazine yardımı almayan Saadet ve İyi parti gibi partiler tv de yer bulamayacak. Şarkılı otobüs sayısı da muhtemelen her ilde olmayacak.Zor iş olar için.
    sen merak etme kardes iyi partinin arkasi saglam. taaaa dunyanin obur ucuna dayamislar arkalarini

• o paraya söz verdikleri birçok projeyi yapabilirlerdi. bunun yerine 2 ay boyunca birbirimizi yiyeceğimiz bir seçime gidiyoruz.
  • 2 ayin butcesi bu bir de. 2019da olsa herhalde ulkenin kepengini kapatacaktik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genccizer -- 22 Nisan 2018; 4:58:11 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.