Şimdi Ara

Seçim Arabaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar resmen bıktım özellikle son bir haftadır ortalık seçim otobüsü kaynıyor saçma salak marşlar şarkılar çalıyorlar beynimin içine ettiler bıktım artık konsantre olamıyorum. İl kütüphanesine bile geliyor ses şimdi böyleyse martta ne olur bunların hali. Efendi efendi gezseler neyse veriyorlar sesi adamın beynine beynine vallahi bıktım artık. Bunlara bir çözüm bulunmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mondfinsdernis -- 2 Şubat 2014; 18:48:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mondfinsdernis

Arkadaşlar resmen bıktım özellikle son bir haftadır ortalık seçim otobüsü kaynıyor saçma salak marşlar şarkılar çalıyorlar beynimin içine ettiler bıktım artık konsantre olamıyorum. İl kütüphanesine bile geliyor ses şimdi böyleyse martta ne olur bunların hali. Efendi efendi gezseler neyse veriyorlar sesi adamın beynine beynine vallahi bıktım artık. Bunlara bir çözüm bulunmalı.

Dostum ben zamana pazarları giriyorum tam dershanenin dibinde var haline şükret
  • Ama ayıp yaptıkları başlarım il başkanına da aday adayına da 23 martta bile yapan olur bu ayılığı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mondfinsdernis

Ama ayıp yaptıkları başlarım il başkanına da aday adayına da 23 martta bile yapan olur bu ayılığı

Doğru söylüyorsun işte tam Avcılar'da benim dershane tam merkezde orda sabitlenmiş araba gibi bir şeyler var akşama kadar çalıyor ders yaparken sınavda hiç bir şey değişmiyor herkes bıktı.
  • Yalova'da 23'ünde miting yok
  • yalnızca 23ü de önemli değil hocayla ders yapıyoruz dışardan ak ak ak .... insan çileden çıkıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.