Şimdi Ara

Seçili MSI Z590 veya B560 Anakart Satın Alanlara Para İade Kampanyası! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
38.598
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • B660 olsa iyiydi, daha yeni topladık

• Hirotaro kullanıcısına yanıt

Wifiyi ne yapcan hocam kablo varken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omara kullanıcısına yanıt
  • Ambarad kullanıcısına yanıt

Hocam piyasa hep böyle artık. İnsanlar buna ticaret diyor ancak bildiğiniz dolandırıcılık. Bu çocukların anne babası elinde telefon Instagramda bot takipçisi olan insanların tavsiye ettiği ürünleri alan insanlardır muhtemelen. Bilinçli olmakla ilgili. Yaşla ilgili değil olay.

• Msi anakartlarından kesinlikle uzak durulmalı. Ekran kartları için bir şey diyemem, kişiselleştirilebilir olup, ara yüz programları çok stabil, sade ve basit olması tercih sebebi olabilir.

Fakat bilgisayarın beyni olan işlemci için randımanlı uzun soluklu performanslı almak isteyenler msi dan uzak dursun. bios hataları yüzünden driver günceller gibi sürekli bios flashlamak zorunda kalabilirsiniz.

Satış sonrası hatta garantisi biten ürünleri çöpe atın direk servis hizmeti yok çünkü.

Ek: Yayıncı tayfa ergenlerin cebindeki 3 kuruşu düşünmez zaten. Sponsor olan mı var msi dan başka donanımda. Onlarda haklı.

• msi bende garantiye yolladım biraz zaman alıyor ama ilgileniyorlar

• SaMoVe kullanıcısına yanıt

servicespoint

• 1 hafta oldu geri dönüş yok garanti dışı ürün için ben de biliyorum servispointin servisi olduğunu...

Seçili MSI Z590 veya B560 Anakart Satın Alanlara Para İade Kampanyası!
  • İlk kez MSI anakart satın aldım. Daha önce nedense hep Asus kullanmıştım. Bir de bunu deneyelim. Önceki kampanya iyiymiş ya bu sefer sadece bir Steam kodu hediye ediyorlar herhalde kampanyayla? Zararı yok, yazarız bir inceleme Seçili MSI Z590 veya B560 Anakart Satın Alanlara Para İade Kampanyası! 

• AMC A kullanıcısına yanıt

Bazıların ailesi abloya izin vermıyor malesef

• vay

• garantiye iyi değil diyorlardı msi

• hiç garanti deneyimim olmadı

• ne diyorsunuz güzel midir

• alınır mı yani

• Bu kampanyadan B560 Bazooka almıştım. Şu an sorunsuz çalışıyor.

• 150 lira Steam kodum geldi. Zahmetli biraz bu kampanya, oyun fiyatlarının 500-1000 liraları bulduğu günümüzde uğraşmaya değmez. Ancak ben zaten aldığım ürünlere genelde inceleme yazıyorum, çok da problem olmadı MSI'da hesap açıp eklemek.

Aldığım ürün Pro 690-A WiFi DDR4 anakart bu arada. Bence gayet yeterli bir ürün. Önceki sistemimi 8 seneden uzun kullandım, sadece birkaç ay overclock falan uğraştım. Kendinizi kandırmayın, belli birkaç oyun-program haricinde o fan seslerini dinlediğinize değmez, senelerce uğraşmazsınız. Çoluk çocuk işi.

Daha pahalı ürünlere biraz daha iyi soğutma için 2 kat paralar vermeye gerek yok yani. Stabil çalışan eli yüzü düzgün bir ürün bulun, alın keyfinize bakın.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.