Şimdi Ara

Seç Baklava, İmam Çağdaş ve Karaköy Güllüoğlu Baklava [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
9
Favori
52.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Havuç Dilimi : 75 TL oldu arkadaşlar bilginize

Seç Baklava, İmam Çağdaş ve Karaköy Güllüoğlu Baklava [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar]
  • kardeş bi tek sen yemiyon baklava seçe de bir tek sen gitmiyon,bizde biliyoz nerede ne satıldığını ne bu bakın ben 70 liraya baklava yiyorum tavırları bide resim koyup milletin canını çektiriyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: malaustası

kardeş bi tek sen yemiyon baklava seçe de bir tek sen gitmiyon,bizde biliyoz nerede ne satıldığını ne bu bakın ben 70 liraya baklava yiyorum tavırları bide resim koyup milletin canını çektiriyorsun

Konularım bilmeyenler için

Fotoğraflarım neye para vereceğiz görmek istiyoruz diyenler için
  • afiyet olsun, teşekkürler paylaşım için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, recep ivedikin psikologa götürdüğü özgüngören baklavası nasıl? hiç denediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fıstıkzadeyi de deneyip yazın bir gün bakalım..

Seç ten kesinlikle daha güzel fıstıkzade

• Biz bu konuda daha sansliyiz Adanali oldugumuz icin. Antep yakin gidebiliyoruz. En son gittigimde kocak tan aldim getirdim tadanlar begendi zaten tavsiye uzerine gitmistim. Firsatiniz olursa antepte tatli yemenizi tavsiye ederim.

• Ben de arara ara gaziantepten baklava getirtirim. Geçende imam Çağdaştan İstanbul'a göndermeleri için 2 kg kuru baklava sipariş ettim. İmam Çağdaş'tan ilk siparişimdi. Vermez olaydım. İnternet sitesinde telefon ederek ya da email atarak sipariş verileceği bilgisine dayanarak, kendilerine tüm bilgilerimi içeren ve ödeme yaptığım dekontu email attım. Hatta üstüne teyit etmek amacıyla 2 defa aradım. Çok kararlı bir tonda yarın 12 de çayırağasından alırsınız. Ertesi gün yani Cumartesi günü Beylikdüzünden kalktım, esenler otogara gittim. Benim baklava yok, oradaki adamcağız imam çağdaşı arıyor.. Yok onlar gönderdik diyor. Bir telefon trafiği. Netice de göndermedikleri ortaya çıkıyor. Çünkü başka siparişler gelmiş oracıkta köşede duruyordu. Beylikdüzünden kalkmış esenler otogarına gitmişim, cumartesim gitmiş. Adamlar bana tekrar gönderelim diyor.. Diyeceğim odurki, Siz siz olun imam çağdaştan sipariş verirken bir daha düşünün...

• Bence bunların hepsi hikaye. Gerçek baklavayı gaziburma yapıyor fakat duyduğum kadarıyla Pendik dışında şubeleri yokmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ricecake

Bence bunların hepsi hikaye. Gerçek baklavayı gaziburma yapıyor fakat duyduğum kadarıyla Pendik dışında şubeleri yokmuş.

Sırf bunu yazmak için geldim, yorumlara baktım göremedim. Üzülmüştüm ama sen yazmışsın
    Kesinlikle. Hepsi hikaye gaziburma efsane.
  • 1kg havuç dilimi kaptım

kg fiyatı aynı 75 lira

Seç Baklava, İmam Çağdaş ve Karaköy Güllüoğlu Baklava [Tadım Notlarım ve Fotoğraflar]
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    Hangi bayisi hocam İstanbul'da ?
  • realistspary kullanıcısına yanıt
    ben Akdeniz Cad. bayiisini tercih ediyorum dostum

http://www.secbaklavalari.com/?syf=subelerimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

ben Akdeniz Cad. bayiisini tercih ediyorum dostum

http://www.secbaklavalari.com/?syf=subelerimiz

Teşekkürler.

Hocam bir de böyle bir firma ne düşünüyorsunuz ?

https://www.secbaklava.com/kurumsal.asp?SecKurumsalPageName=subeler

• realistspary kullanıcısına yanıt
    dostum hiç denemedim. onun için birşey diyemem.
  • Seç baklava çok ağır geldi bana nasıl beğeniyorsunuz anlamadım.

Fıstıkzade den hiç denediniz mi ?

• yeşil şobiyet tavsiye ederim. tamamen fıstık ortası kaymaklı harika bir tatlı. denk gelirsen incelemeni beklerim. yaprak şöbiyet diye de geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jedi Mind Tricks -- 19 Ağustos 2017; 7:38:17 >
  • seç'e uğradım

havuçdilimi kg'ı 85 TL'ye çıktı

• ogameci kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin aldığınız paket ne kadar, yada şöyle sorayım 1 kg'lık alsak kaç dilime denk geliyor ?
  • Karaköy güllüoğlundan iyi mi bu seç'in baklavası ? Ona göre bir ara gidip alayım fotoğraflara bakınca ağzımın suyu aktı resmen yav.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.