Şimdi Ara

silinebilir (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
51
Favori
220.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yunemko bilgileriniz çok kıymetli diyebilirim . Aynı şampuanı kullanıyorum çok memnunum piyasa fiyatı 40 -45 tl . Benim kremim Coresatin sarı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamancokzor

Benim saç derimde var ufak bir yerde. Betnovate kullandım geçti ama sonra tekrar başladı ? Sen şampuanla hallettim demişsin nasıl oldu yav

Hocam kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Ben Head & Shoulders şampuanı kullanmaya bıraktığımda kar gibi kepek yağıyordu saçımdan. Bağımlılık yaptırıyor herhalde bu şampuan sonra saç derisinde seborik dematit başladı yüzümde de var. Uzunca araştırmalarımdan sonra Vichy dercos yeşil şişe şampuan önerisi buldum. İnanın denemediğim şampuan kalmamıştı. En sonunda bunu denedim ve daha 2-3 yıkamada ciddi oranda kepek azaldı. Araştırdığım yerde (kadınlar klübü :)) 3 kutu bitirince daha kullanmaya gerek yok yazıyordu hakikaten 3 kutu bitti (3-4 ay sürüyor) ve şu an bitkisel farklı şampuanlar kullanıyorum ve tekrar belirme olmadı. Hayatım boyunca kepek olan saçımda bir tane bile kepek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ensonahmet

Yunemko bilgileriniz çok kıymetli diyebilirim . Aynı şampuanı kullanıyorum çok memnunum piyasa fiyatı 40 -45 tl . Benim kremim Coresatin sarı..

hocam bu coresatin'i araştırdım da sedef hastalığı için kullanıldığı yazıyor ? Seboreik dermetit için nasıl kullanımı ? Bende geçen seneden beri var özellikle aralık gibi başlıyor mayıs gibi bitiyor. Dubai'de yaşıyordum geçen yıl ne kullandıysam hangi doktora gittiysem çare etmedi. Sigortalı olmama rağmen 500-600 TL harcamışımdır.

Türkiyeye gelince Eser Acıöz adında bir doktora gittim devlet hastanesinde. Bana 2 krem verdi, karıştırıp kullanacaksın dedi. Eczacı ikisini karıştırıp bir kutuda verdi. 3-4 günde iyileşti vallahi. Ama kremi 2 gün kullanmayınca tekrar ortaya çıkıyordu. Siz de bu kremi sürekli mi kullanıyorsunuz yani kullanmayınca tekrar beliriyor mu ?

• Benim yüz kızarıklıgım var . Bende ara verirsem malesef geri yüzüm kızarıyor.yani senelerdir kremlerle yaşayacagız sanırım. Sedefe iyi gelirmi bilmiyorum coresatinin 4 -5 farklı rengi var doktora danışsanız daha iyi olur.

• "coresatin" krem sadece yüz bölgesine mi uygulanıyor yoksa uygulama alanı saç derisi de olabilir mi ?
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Şampuanın resmi bu..coresatini ben yüz bölgesine sürüyorum saça sürülüyormu bilmiyorum..
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensonahmet -- 6 Ocak 2016; 12:01:00 >
  • quote:

Benim yüz kızarıklıgım var . Bende ara verirsem malesef geri yüzüm kızarıyor.yani senelerdir kremlerle yaşayacagız sanırım. Sedefe iyi gelirmi bilmiyorum coresatinin 4 -5 farklı rengi var doktora danışsanız daha iyi olur.

coresatin zaten sedef içinmiş o şekilde araştırma yapınca görünüyor. Ek olarak bu kremleri kullandıktan sonra 4-5 gün ara vermeden tekrar kullanınca cildi inceltiyormuş
  • ensonahmet kullanıcısına yanıt
    sağolasın ustam bende bu şampuana başlayacağım ve yukarıda yorumunu okuduğum yunemko arkadaşımızın söylediği şeyleri yapacağım; inş. bende de kaşıntı problemi biter artık
  • dreamblue35 D kullanıcısına yanıt
    Coresatin kotalogu 2 sene önceki..
    En alttakinin açıklamasında sedef falan yazıyor .. coresatin yazan bi doktor bulsan tamamdır .. hangi versiyon sana uygunsa.... onun için kafamıza göre kullanamayız diye düşünüyorum..
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ensonahmet -- 6 Ocak 2016; 23:21:14 >
  • ensonahmet kullanıcısına yanıt
    sağolasın ustam paylaştığın resimler için, topikdeki yazı yazan arkadaşların dertleri ile hemen hemen aynı benim derdimde; ayrılan noktalarımız var sadece 1-2 tane bende eskisi gibi karlanma şeklinde kepek olmuyor(yoğun anlamda) saçımı kısa tuttuğum için olabilir ikincisi bende saç derimde kaşıntı var sürekli olmasa da ilk zamanlar bu meretin daha ne olduğunu anlamadığım zamanlar sürekli bir kaşıntı vardı neyse o da artık eskisi gibi olmuyor fakat yine de var, bazen yoğun şekilde yine olabiliyor saç derim hassas olduğundan mevsimsel bir şey olabilir, son olarak kafa derimin bazı yerlerinde sivilce oluyor(ense kısmında) ve yağlanma banyodan çıkınca özellikle sıcak yaz günlerinde 2-3 saat sonra olabiliyor; benim derdim yağlanma kaşıntının tamamen kesilmesi onun haricinde zaten bu problemlere çözüm bulabilirsem kaşıntı ile berber gelen saç döküntüsü de ortadan kalkar kanaatindeyim denemediğim bir bu şampuan ve krem var onları da yakın zamanda denerim yüzümün t bölgesinde çok az miktarda oluyor deri döküntüsü tabir-i caiz se var ile yok arası gibi diyebilirim ama yinede kaşıntı oluyor
    bu seboroid dermatid i yok edemeyeceğimin farkındayım içsel bir durumdan kaynaklı büyük ihtimal ile vitamin desteği ve yeme içmedeki kontrol ile en azından denetim altında tutulabilir ama bu kremler ve şampuansız tabiki de olmaz çünkü dış etkenlerde var; hem iç hem dış etkenlere karşı kişinin kendisini muhakkak kontrol altında tutması lazım ben zamanında sarımsağı ezip saç derime direk sürdüğüm bile oldu şifa niyetine :) neyse lafı çok uzattım bende bu kadar dediğim gibi yunemko arkadaşımızında yazdığı yorumu dikkate alın o da belli ki çok araştırmış bu hastalığı iç faktörleri de göz önünde bulundurmak gerek

• Sanırım bu ürün toplatılmış sonra tekrar satış izni almış.Benim sorum ürün aynı etkisini gösteriyor mu? Ona göre almayı düşünüyorum.Çünkü yorumlar çok olumlu.Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olsun.

• Kepege cok havali isim bulmuslar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • A

• Benimde saçlarda kaşlarda burunda sakalda ve biyiklarda seboroik dermatit(egzama) vardi. Head & shoulders rahatlatıcı bakım okaliptüs özlü olan sampuanla kurtuldum sayılır. Dusa girin egzamali olan yerleri sıcak su ile yumusatin ve ovalayarak kaldırın sonra ellerinizi sampuanla yikayin durulayin sonra sampuanla ellerinizi tekrar kopurtup egzamali yerlere sürün ve 2-3 dakika bekletin ve durulayin. Saçları ayrı yüzü ayrı yikayin ki egzama dağılmasın. Dustan sonra Yüzünüz kizariyor ama 1-2 gun sonra iyileşiyor. Yüzünüzü sadece duş alırken yikayin. Su cildi kurutuyor. Cildiniz eğer kuruysa dustan çıkınca arko nem sürün. Ben 3-4 günde bir duş aliyorum böyle idare ediyorum şükür. Benim çözümüm bu bence deneyin ise yarayacaktır

• Benim sadece burnumdaki kaldi diğer yerler tamamen geçti. Burnum aşırı yağlı olduğu için tekrarlıyor ama hafif sekilde

• quote:

Benim yüz kızarıklıgım var . Bende ara verirsem malesef geri yüzüm kızarıyor.yani senelerdir kremlerle yaşayacagız sanırım. Sedefe iyi gelirmi bilmiyorum coresatinin 4 -5 farklı rengi var doktora danışsanız daha iyi olur.

Kurtuldunuz mu hocam yuz kizarikligindan

• Coresatin denilen kremi suren arkadaslar ilac ise yariyor mu nerden bulabilirum

• quote:

Orijinalden alıntı: oceqn

quote:

Orijinalden alıntı: bitli kene

Kardeşim Allah senden razı olsun. Yıllardır hiç bir işe yaramayan kortizonlu kremlerle alamadığım sonucu 3 günde coresatin sayesinde aldım. Yüzüm bebek gibi oldu çok memnunum. Gerçekten sağol @oceqn

iyileşmene sevindim dostum. bu illeti çeken herkese acil şifalar.
    bu arada kremi halen kullanıyorum ve herşey kontrol altında. mükemmel bi krem.(coresatin sarı)

Kremi kullanmaya devam mi hocam

• Egzamanın kesin çözümü !!!! mutlaka okumanızı tavsiye ediyorumhttp://adf.ly/1bjAE8
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.