Şimdi Ara

silinebilir (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
51
Favori
220.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bahtiyar64

Kaş ve T bölgesi denilen burun çevresinde pullanma ve kızarıklık oluyordu. Cok kötü bir görüntü oluyordu.

Cilt doktoruma sorduğumda kullanma, bi işe yaramaz dedi...

Ama Coresatin sarı kutu.... Işte kurtuluşun adı !

Şiddetle tavsiye ederim. Ikinci günden itibaren hicbir sorun kalmadı...

Bu konunun başından beri Coresatin i tavsiye eden arkadaşa sonsuz teşekkurler..
    hocam link var mı, tam hangi sarı kutu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kaş ve T bölgesi denilen burun çevresinde pullanma ve kızarıklık oluyordu. Cok kötü bir görüntü oluyordu.

Cilt doktoruma sorduğumda kullanma, bi işe yaramaz dedi...

Ama Coresatin sarı kutu.... Işte kurtuluşun adı !

Şiddetle tavsiye ederim. Ikinci günden itibaren hicbir sorun kalmadı...

Bu konunun başından beri Coresatin i tavsiye eden arkadaşa sonsuz teşekkurler..
    hocam son yazanlar, artık içeriğinin değiştiğini,
    işe yaramadığını yazmışlar?

• _FaCtS_ kullanıcısına yanıt
    Ben saç için 7 yıldır vichy dercos yeşil renk kullanıyorum. Yüz için tacrolin krem 0.01 kullanıyorum. Uzun zamandır en ufak ne saçımda ne yüzümde kızarıklık kalmadı. Tacrolini yüzünüzden günlük temizleyip sürerseniz ömür boyu sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Kremi parmağınızın ucuna azıcık alsanız bütün burun kenarları alın ve kulak arkasına yetiyor. Tavsiyem banyo sonrası kullanım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evet Coresatin Sarı kutu içerik değiştiği için etki göstermemeye başlamıştı.

yüzdeki kızarıklık ve pullanma yağlı ciltte daha fazla oluyor diye okumuştum birçok yerde ki benim ciltte baya yağlı

sabah ve akşam olmak üzere yüzümü yağlı ciltler için olan Himalaya yüz temizleme köpüğüyle yıkıyorum, özellikle yağlı ciltler için mükemmel temizlik yapıyor ve sonrasında yumuşacık bir cilt geliyor karşımıza.

Daha sonra Forever Living Products Aloe Propolis Creme sürüyorum,

İnanılmaz rahatım, artık kızarıklık ve pullanma yok.

Tabi ekmeği kestim bu arada, sadece akşamları bir dilim tam buğday veya çavdar ekmeği yiyorum
  • 8 sene sonuda demiş ama bir şey açıklamamış.
  • Saç derisi için, internette okumuştum head & shoulders clinical strengh diye, kaç yıldır kullanıyorum Elhamdülillah problem çözüldü.

Lakin son yıllarda yüzümde oluşan pullanma için çözüm arayışı içindeyim, ilk başta sadece kaşlarda olan pullanma önce burun etrafına daha sonrada çeneme sıçradı. Hatta bi ara kulağımın arkasına bile sıçramıştı.

Konu daki birçok mesajı okudum, blucap fiyatı baya yüksek maalesef. Coresatin de artık etkisinin olmadığı söylemiş birçok kişi. Çözüm önerilerizi bekliyorum

• ancak 10 gün dayanabildiğim candida diyeti yaptım 3. günde hiçbişey kalmadı dişler bembeyaz oldu yüzüm parladı. kısacası bu işin sorunlusu yediklerimizden başka birşey değil. özellikle bu konuda verilen kortizonlu kremlerden uzak durun.
  • saç için 3 lü prozinc alıyorum internetten ucuza ve 1 yıl rahat götürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: çerkes89

ancak 10 gün dayanabildiğim candida diyeti yaptım 3. günde hiçbişey kalmadı dişler bembeyaz oldu yüzüm parladı. kısacası bu işin sorunlusu yediklerimizden başka birşey değil. özellikle bu konuda verilen kortizonlu kremlerden uzak durun.

nasıl bir diyet yaptın ve diyeti bırakınca sorunlar tekrarladı mı

• ornitolog kullanıcısına yanıt

Arkadaşın dediği kesinlikle doğru.Hastalık tamamen yeme içme yüzünden artıyor.Margarin , tereyağı , mayonez ilk başta uzaklaşılması gerekenler.Daha sonra süt , hamur , şeker , paketli gıdalar ve aşırı kahve tüketimi diye devam ediyor.Tabi ki tamamen bu dediklerimden uzaklaşılamıyor fakat azalttıkça hastalığında azaldığını göreceksiniz.

• bir de deniz inanılmaz iyi geliyor bana sizi bilmiyorum da, yaz mevsiminde 3-5 gün denize gidebildiğimde hiç bir şey kalmıyor, ama şu an kulak içlerim dahil sırtım yüzüm tamamen kabarıyor sık aralıklarla. maalesef bir çözümü yok böyle yaşıyoruz

• bahtiyar64 kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba,

Yüz için hangisi pullanmayı gideriyor. İkisini birden almayalım :(

• Özeti yok mu bunun

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

Hocam merhaba,

Merhaba Hocam,

Yıllardır en pahalı ürünleri bile denedim ama çözümü uygun üründe buldum,

Bahsettiğim Himalaya Yüz Temizleme Köpüğü (Yağlı Ciltler için) kullanıyorum,

Bu marka sadece gratis te satılıyor.

Bende çok işe yaradı, umarım sende de işe yarar, çünkü her ürün herkeste aynı etkiyi yapmıyor.

Bide şunu farkettim, benim sana tavsiyem un ile yapılan tüm herşeyden uzak dur, ve şekeri azaltabildiğin kadar azalt.

Bunları yaparak hem vücudum rahat hemde cildim.

Gelişmelerden haberdar edelim.

• bahtiyar64 kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam,

Şekeri hayatımdan çıkaralı 2 sene oldu. Şekeri sadece Pilav vb yiyeceklerden alıyorum. Yani hazır yiyecekleri tüketmiyorum.

Bu arada dün Bim'den 17 TL'e Garnier ürününü aldım. İçerisinde Sebum azaltıcı var gözüküyordu. Onu test ediyorum. Eğer o iyi gelirse onunla devam edeceğim. Gelmezse hemen sizin ürüne atlayacağım.

Teşekkürler. silinebilir 

• quote:

Hocam merhaba,

Yüz için uygun birşey bulursanız yazabilir misiniz? Bende epey sorun yaşıyorum

• by_siverekli B kullanıcısına yanıt
    Pullanmalar için en mantıklısı Bepantol onarıcı bakım merhemi hocam. Fiyat performans.

Kızarıklık için hala arayışlarım sürüyor. Sanki garnier düzenli kullanımda kızarıklığı azaltabilir gibi ama pullanmaları engelleyemiyor tam olarak.

Biraz daha vakite ihtiyaç var. Güncellerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt

Kızarıklık için :

La Roche Posay Posay Kerium Ds Krem

:)

• quote:

Pullanmalar için en mantıklısı Bepantol onarıcı bakım merhemi hocam. Fiyat performans.

Kızarıklık için hala arayışlarım sürüyor. Sanki garnier düzenli kullanımda kızarıklığı azaltabilir gibi ama pullanmaları engelleyemiyor tam olarak.

Biraz daha vakite ihtiyaç var. Güncellerim.

Bepantol bi bakacam İnşaAllah. Yav ağzımıza sıçtı, bu hastalık...

Birde merak ediyorum, benim midem rahatsız. Mide rahatsızlığından önce yüzde pullanma vb yoktu, acaba mide alakalı bir durum mu? Yüzünde pullanma olan diğer arkadaşlarda da mide ilgili bir problemi var mı?

• quote:

Merhaba Hocam,

Yıllardır en pahalı ürünleri bile denedim ama çözümü uygun üründe buldum,

Bahsettiğim Himalaya Yüz Temizleme Köpüğü (Yağlı Ciltler için) kullanıyorum,

Bu marka sadece gratis te satılıyor.

Bende çok işe yaradı, umarım sende de işe yarar, çünkü her ürün herkeste aynı etkiyi yapmıyor.

Bide şunu farkettim, benim sana tavsiyem un ile yapılan tüm herşeyden uzak dur, ve şekeri azaltabildiğin kadar azalt.

Bunları yaparak hem vücudum rahat hemde cildim.

Gelişmelerden haberdar edelim.

Alıntıları Göster

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.