Şimdi Ara

Seboreik Dermatit (364. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
8.421
Cevap
197
Favori
1.202.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sende işe yaramadı diye kimsede yaramayacak mı sanıyorsun cahil kişilik? Hiç bir yerinde mesubu değilim. Sadece salakça kurduğun cümleyi düzeltmeye gelen birisiyim Sen 20K TL öderken bazıları hiçbir şey yapmayarak yeniyor hastalığı Kafalar gene pırıl pırıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _BlackShadow -- 11 Mart 2020; 13:43:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BlackShadow

Bugün öneri üzerine Schwarzkopf 3D MEN Root Activator sipariş ettim. Saçlarım ince telli, yağlanma ve dökülme gibi sorunlar yaşıyorum. Bu şampuanı deneyeceğim. Araştır istersen.

Alıntıları Göster
    Bende zamanında 110-120 tl'ye saç dökülmesi etkili şampuan almıştım fakat 2 farklı kimyasal şampuan kullanmak ne kadar mantıklı emin olamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

çözüm arayacağınız vakti bu hastalığa alışmakla geçirin.bu hastalık ilk önce kendini hafif kepek ile gösteriyor zaten,sonrasında ilerliyor, 15 yıldır kıdemli seboyum. denemediğim kaplıca,yurt dışı ürünü kalmadı,15 yılda 20 bin tl harcamışımdır.hafifletilebilir bir hastalık ama kullandığınız her şeye anında bağışıklık kazanıyor,ilk kullanımda işe yarayan losyon,şampuan,melhem bir sonrakinde etkisiz kalacaktır. demem o ki alışın
    2 yıldır saçımda kepeklenme sorunu var, vücudumun başka yerlerine sıçramadı. Gittiğim doktorların verdiği krem,losyon gibi şeyleri kullanıp bıraktan sonra tekrar nüksediyordu ve bu kremleri duştan sonra kullanmak külfet gibi geliyordu. Şampuanı duştayken kullandığım için açıkçası zor gelmiyor fakat dediğim gibi düzenli olarak bir ilacı veya kremi sürekli kullanmak zor geliyor insana. Vücudumun başka yerlerinde çıksaydı dediğiniz gibi sanırım seboreik dermatit ile yaşamaya alışırdım.
  • Arkadaşlar head and shoulders clinical strength almayı düşünüyorum, malum bazı sitelerde sahte olanlar da satılıyor. Sizin aldığınız ve güvendiginiz yer neresi, önerilerinizi alabilir miyim, teşekkürler.

Edit: Hepsiburada Pharmacity satıcısından aldım, ürün turuncu renkli diğer arkadaşların tanimlamalarina göre orjinal duruyor. Son kullanma tarihi 07/2021 daha bir buçuk senesi var yani, bu yüzden Pharmacity saticisini öneriyorum bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaatSanWalt -- 19 Mart 2020; 11:21:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Arkadaşlar head and shoulders clinical strength almayı düşünüyorum, malum bazı sitelerde sahte olanlar da satılıyor. Sizin aldığınız ve güvendiginiz yer neresi, önerilerinizi alabilir miyim, teşekkürler.

Edit: Hepsiburada Pharmacity satıcısından aldım, ürün turuncu renkli diğer arkadaşların tanimlamalarina göre orjinal duruyor. Son kullanma tarihi 07/2021 daha bir buçuk senesi var yani, bu yüzden Pharmacity saticisini öneriyorum bende.
    n11.com'dan Pharmacity satıcısından temin edebilirsin.
  • Teşekkürler hocam bende hepsiburada pharmacity satıcısından aldım. N11 mağazasında clinical strength satmiyordu ilginç bir şekilde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben de yıllardır bu hastalıkla uğraşıyorum. Benim tavsiyem saç değil yüzdeki kızarıklıklar için olacak. Şimdi kullandığım dünya kadar kremi yazmaya gerek yok zaten genellikle vücut alışıyor işe yaramamaya başlıyor geçen başka bir sebeple cildiyeciye gitmiştim. Doktor reçete yazarken yüzümde kızarıktı ona da merhem yazayım dedi. İçimden işe yaramaz diye düşünürken bana çok çok etkisi oldu hatta uzun süre çıkmasını bile baskılıyor adı ekze-mant eczanelerde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: primum non nocere

Hocam kombucha yaparken kültür olarak elimizdeki kombuchadan bir miktar koymanın da yeterli olduğunu görmüştüm bir yerde doğru mu, denediniz mi hiç? Bu fiyatlara ana almaktansa öyle oluyorsa daha mantıklı görünüyor.
    Hocam doğrudur ama zorunlu değil. Benim bir çok yerden baktım kombucha yapımında en doğru kaynak shamansecret.com kombucha Beril Hanımı buldum. Videoları ve yazıları tüm detayı veriyor.shamansecret.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet205

Arkadaşlar ben de yıllardır bu hastalıkla uğraşıyorum. Benim tavsiyem saç değil yüzdeki kızarıklıklar için olacak. Şimdi kullandığım dünya kadar kremi yazmaya gerek yok zaten genellikle vücut alışıyor işe yaramamaya başlıyor geçen başka bir sebeple cildiyeciye gitmiştim. Doktor reçete yazarken yüzümde kızarıktı ona da merhem yazayım dedi. İçimden işe yaramaz diye düşünürken bana çok çok etkisi oldu hatta uzun süre çıkmasını bile baskılıyor adı ekze-mant eczanelerde var.
    Kremi gidip aldım ve yüzümdeki kızarıklıkları halletti . çikolata şeker kahve vs. azdırıyordu bunları da bol bol tükettim.yine çıkmadı.demek ki mantar kökenliymiş.tabi alerji hapı kullanmaya başladım bir aydır oda yarısını götürmüştü kızarıklığın. bu geri kalanını da temizledi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Berberler açıldığı vakit saçımı usturaya vurmayı düşünüyorum. Farmaside aynı sefa kremi var 49.99 tl fiyatı egzamaya vs iyi geliyormuş onu alıp süreceğim bakalım kazıtmak işe yarıcak mı?

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    ben sacı kazıttım bende de bu hastalıktan var kıvamlı kepek gibi saçımın dibini tırnağımla kazıyınca arası doluyor ve sürekli yağlanıyor artık bıktım
  • qwerty_tr Q kullanıcısına yanıt
    Saçı sıfıra vurmanın bi yararı oldumu hocam benim saç 3 numara şuan ama dipleribe krem sürmek için kazitiyim diyoru?

• quote:

Orijinalden alıntı: StaatSanWalt

Arkadaşlar head and shoulders clinical strength almayı düşünüyorum, malum bazı sitelerde sahte olanlar da satılıyor. Sizin aldığınız ve güvendiginiz yer neresi, önerilerinizi alabilir miyim, teşekkürler.

Ben şubat ayında hepsiburada 3KA satıcısından aldım Kasım 2020 son kullanma tarihi. Alacak arkadaşlar ona göre alsın.
  • S.a arkadaşlar bende bir kaç ay öncesine kadar bu cilt probleminden muzdariptim. Tavsiye üzerine aktardan 15tl ye aldığım ardıç katranı sabunuyla çok şükür bu problem den tamamen kurtuldum. Yüzümü hergün saçımıda iki üç günde bir bu sabunla yıkıyorum. (saçlarım kısa) Deneyin bi kaç yıkamadan sonra bütün şikayetleriniz yok olacak

• Selamlar
    Yorumlarıda okuyun ve kendiniz karar verin , işe yarıyor.
    https://www.webkenti.net/2012/06/seboreik-dermatit-tedavisinde-cozum.html
  • Merhaba arkadaşlar burada böyle bir kampanya yapmışlar. Head & Shoulders Clinical Strength Şampuan 2 adeti 163 Tl gibi bir fiyata geliyor. Son kullanma tarihi hakkında bir bilgim yok.
    https://www.happy.com.tr/head-shoulders-clinical-strength-sampuan-400-ml-x-2-adet
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç bir faydası olmadı yağlanma aynı kepeklenme aynı , sadece kafada saç olmadığı için saçın yağlanınca oluşan kötü görüntüsü olmuyor zaten saç yoksa da bi halta da yaramıyor yani :(

• quote:

Orijinalden alıntı: lordlevent

Selamlar
    Yorumlarıda okuyun ve kendiniz karar verin , işe yarıyor.
    https://www.webkenti.net/2012/06/seboreik-dermatit-tedavisinde-cozum.html
    Ben genelde duşa girmeden elma sirkesi sürüyorum 30 dakika saçta durup duşa giriyorum. Duştan sonra saçlar canlı güzel gözüküyorda arkadaş yağlanıyor yine ertesi güne. Babamın saçlar yağlı abimin yağlı. Genetik faktörlere birşey yapamıyorum malesef.
  • Bu rahatsızlık kronik rahatsizlik sayılırım

Korona yüzünden goturmesin bizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakuk kullanıcısına yanıt
    Alakası yok, bir çeşit mantar hocam, kendi kafasına göre o da bizim cildimizde yaşıyor işte, bizden bağımsız sayılır
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.