Şimdi Ara

Seboreik Dermatit (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.469
Cevap
199
Favori
1.207.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tatile gittiğimde deniz suyu benim yüzümede iyi gelmişti. Memlekete dönünce tekrarladı.
  • arkadaşlar denemediğim krem yapmadığım şey kalmadı ama olmadı .

Bana tek iyi gelen şey o da çay ağacı yağı bunu yüzüme sürüyorum 2 gece sonra banyo ile birlikte krem sürüp iyi geliyor 1 hafta böyle devam ediyorum ne kızarma oluyor ne de alevlenme lakin bunu da geçici 1 hafta sonra yine aynen devam yine çay ağacı yağı bu şekilde gideriyorum ama olmuyor.

Yediklerim de mi diyorum 2 aydır ağzıma şeker vurmuyorum. Bol bol probiyotik dostu ürünler tüketiyorum. Dışarıda üretilen ürünleri yemiyorum. Ama sonuç yine aynı

Bugün kafama tak etti artık .Antalya'da bir doktor buldum gideceğim. gelişmeleri buraya yazacağım .

Ekşide bir kişi alibaba'dan krem almış ve baya faydasını görmüş doğal bir kremmiş . Onu deneyeceğim.

Yemin ediyorum bazen diyorum bu hastalğın çözümünü acaba bilerek mi çözmüyorlar. O kadar krem şampuan vs. Muhteşem bir gelir kapısı .

Peki sonuç ne oluyor arkadaşlar geçici bir mutluluk. Diyorsun tam gitti ohh ve rahatladım diyorsun çatt bir sonra yine devam .

Psikoljik felan olduğunu da düşünmüyorum. İnsanoğlu bunun çaresini neden bulamaz anlamıyorum .Sanırım para

• quote:

Orijinalden alıntı: NorveçliMühendis

arkadaşlar denemediğim krem yapmadığım şey kalmadı ama olmadı .

Bana tek iyi gelen şey o da çay ağacı yağı bunu yüzüme sürüyorum 2 gece sonra banyo ile birlikte krem sürüp iyi geliyor 1 hafta böyle devam ediyorum ne kızarma oluyor ne de alevlenme lakin bunu da geçici 1 hafta sonra yine aynen devam yine çay ağacı yağı bu şekilde gideriyorum ama olmuyor.

Yediklerim de mi diyorum 2 aydır ağzıma şeker vurmuyorum. Bol bol probiyotik dostu ürünler tüketiyorum. Dışarıda üretilen ürünleri yemiyorum. Ama sonuç yine aynı

Bugün kafama tak etti artık .Antalya'da bir doktor buldum gideceğim. gelişmeleri buraya yazacağım .

Ekşide bir kişi alibaba'dan krem almış ve baya faydasını görmüş doğal bir kremmiş . Onu deneyeceğim.

Yemin ediyorum bazen diyorum bu hastalğın çözümünü acaba bilerek mi çözmüyorlar. O kadar krem şampuan vs. Muhteşem bir gelir kapısı .

Peki sonuç ne oluyor arkadaşlar geçici bir mutluluk. Diyorsun tam gitti ohh ve rahatladım diyorsun çatt bir sonra yine devam .

Psikoljik felan olduğunu da düşünmüyorum. İnsanoğlu bunun çaresini neden bulamaz anlamıyorum .Sanırım para
    Antalya'da bir doktor buldum gideceğim***
    nerede acaba doktor?
    Özelliği neymiş?
    merak ettim
    ben Antalya da yaşıyorum ama ününü duymadım..

• quote:

Orijinalden alıntı: narsess

Antalya'da bir doktor buldum gideceğim***
    nerede acaba doktor?
    Özelliği neymiş?
    merak ettim
    ben Antalya da yaşıyorum ama ününü duymadım..

Alıntıları Göster
    recep çelik hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: NorveçliMühendis

recep çelik hocam

Alıntıları Göster
    genelde ticarete dökülmüş. Alanya'daki bu doktor hakkında nette cok iyi yorum yok araştır boşuna paranı ve ümidini harcama
    https://www.facebook.com/pg/DRrecepcelik/reviews/?ref=page_internal

google yorumları da kötü.
    https://www.google.com/maps/place/Dr.+Recep+%C3%87EL%C4%B0K/@36.548835,31.9855213,17z/data=!3m1!4b1!4m7!3m6!1s0x0:0xa08165ea4432bfd6!8m2!3d36.548835!4d31.98771!9m1!1b1

• Ben elma sirkesi sürüyorum pamuğa döküp ve yıkamıyorum öylece kalıyor sirke zaten cilde faydalı kaşıntı maşıntı kalmıyor 2 3 günede kabuk atıp dökülüyor egzamalar yüzümdeki. Tahmini 4 senedir çarem bu doğal ilaç yok kaşıntıyı şıp diyede kesiyor markete girin herhangi bi elma sirkeyi alın çıkın bukadar basit benim çözümüm. Ara ara girp yazıcam buraya çünkü ilaç falan sürekli öneriyorlar ben bazılarının ilaç mümessili olduğundan şüpheleniyorum. Bu hastalıkla 12 13. Senem. Geçeceğinede inanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende duydum elma sirkesi iyi gelir demişlerdi bimden gidip elma sirkesi aldım pamukla sürdüm saç derisine sonra kaşıntıdan duramadım, bir iki kez kullandım bir dahada kullanmadım.
  • Arkadaşlar saçım ve cildim çok yağlı. Sivilce sorunumda var hemde seboreik dermatit var. 22 yaşındayım ve hâlâ kurtulamadık sivilceden ve en son doktora gittim problemlerimi anlattım. Roaccutane adlı ilaca başladık. 28 ocakta başladım şuan 5. Aydayım ve cildim bebek gibi oldu,seboreik dermatitim yok oldu arada elim gidiyor kaşımaya herhalde alışkanlık olmuştu. Cildim artık kuru ve 1 hafta yıkamasam saçlarım yağlanmaz. Aşırı dereceli sorunu olan doktoruna danışabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihan4292 kullanıcısına yanıt
    Fermente elma sirkesimi acaba bende kaşıntıyı geçiriyor ve sürdükten sonra yıkamamak önemli yedire yedire sürüyorum 2 3 güne tertemiz oluyor egzamalı alanlar. marka olarak ben carfur migros ve fersan kullandım en memnun olduğum fersandı diğerleride çok iyiydi. Fermente market sirkesi 4 4lük geliyor 3 4 yıldır bu şekil idare ediyorum.

• Arkadaşlar bu seboreik saç dökülmesi yapıyor mu? Benim saçlarım dökülüyor uzun zamandır seboreikle mi ilgili bilmiyorum sizde de var mı böyle bir sıkıntı moralim bozuluyor saçlarımın dökülmesi durmadı bi

• sanırım dediğin sirke doğal. fermante elma sirkesini hangi marketten alıyorsun hocam ?
  • Cihan4292 kullanıcısına yanıt
    Bildiğimiz doğal elma sirkesi ev yapımı denemedim ama oda başarılı olur heralde fermente yazacak migros carfur denedim fersanda denedim kullanıyorum hala.
    banyodan sonra sürüyorum saçlar sakallar kaşlar kuruyken pamukla yedire yedire çokda acıtmıcak şekil 15 20 sn sürüp öylece bırakıyorum kesinlikle temizleme yok sirkeli kalacak sirkeyi sürüp de sabunla mabunla yıkamamak lazım çünkü egzama sabuna bayılır fazla sabun şampuan kullanmamalı.
    2 3 güne pul pul dökülüyor egzamalı yerler altından cillop gibi deri çıkıyor. Kaşıntımı oldu gene sirkele anında kesiyor kaşıntıyı egzama cansızsa 1 günde geçiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumerna -- 8 Temmuz 2019; 17:16:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

Bildiğimiz doğal elma sirkesi ev yapımı denemedim ama oda başarılı olur heralde fermente yazacak migros carfur denedim fersanda denedim kullanıyorum hala.
    banyodan sonra sürüyorum saçlar sakallar kaşlar kuruyken pamukla yedire yedire çokda acıtmıcak şekil 15 20 sn sürüp öylece bırakıyorum kesinlikle temizleme yok sirkeli kalacak sirkeyi sürüp de sabunla mabunla yıkamamak lazım çünkü egzama sabuna bayılır fazla sabun şampuan kullanmamalı.
    2 3 güne pul pul dökülüyor egzamalı yerler altından cillop gibi deri çıkıyor. Kaşıntımı oldu gene sirkele anında kesiyor kaşıntıyı egzama cansızsa 1 günde geçiriyor.
    aynen kaşıntıyı önledi ama kesin çözüm olmadı ben de
  • narsess kullanıcısına yanıt
    Kesin çözümü yokki çözüm beklemeyin ne ilaçtan ne kremden ne sirkeden şansa bala geçerse geçer

• Uzun zamandan beridir var bu hastalık cildiye bir kere gittim devlette ilgilenmedi doktor bı şampuan yazdı gönderdi almadım bile şampuani ama bu aralar yine arttı kafamda kaş kenarlarında kuruluk kepek kaşıntı acaba doktora gitsem mi diye düşünüyorum ama o kadar çok araştırdım ki bu hastalığı artık bir cildiye doktoru kadar bilgim vardır herhalde. Acaba son önerileriniz ne olur hangi şampuanı kullanmayın hangi kremi alayım ? Beni rahatlatacak olan şey nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayatliarif3 -- 10 Temmuz 2019; 9:22:11 >
  • Aynı dert bende de vardı 1 sene önce nette araştırırken forumun birinde okumuştum hatırlamıyorum hangi forum olduğunu Vichy yeşil ambalajı şampuan aldım eczaneden benim saçlar yağlı olduğu için yağlı saçlar için olanı aldım siz saç tipinize göre istersiniz eczaneden 1 senedir hiçbir sıkıntı yok şükür herşeyi de yiyorum bi deneyin size de faydası olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayatliarif3

Uzun zamandan beridir var bu hastalık cildiye bir kere gittim devlette ilgilenmedi doktor bı şampuan yazdı gönderdi almadım bile şampuani ama bu aralar yine arttı kafamda kaş kenarlarında kuruluk kepek kaşıntı acaba doktora gitsem mi diye düşünüyorum ama o kadar çok araştırdım ki bu hastalığı artık bir cildiye doktoru kadar bilgim vardır herhalde. Acaba son önerileriniz ne olur hangi şampuanı kullanmayın hangi kremi alayım ? Beni rahatlatacak olan şey nedir ?
    şunu denedin mı?

Head and Shoulders Clinical Strength Kepek Şampuanı
  • Reçeteyi veriyorum arkadaşlaren iyi ikili bu bana iyi gelen

Head and Shoulders Clinical Strength (SAMPUAN)

Blue Cap (Krem)

• quote:

Orijinalden alıntı: narsess

şunu denedin mı?

Head and Shoulders Clinical Strength Kepek Şampuanı

Alıntıları Göster
    Denemedim ama çok duydum siz kullaniyormusunuz gerçekten faydasını gördünüz mü birde Vichy markasını öneriyorlar .

• quote:

Orijinalden alıntı: crysis85

Aynı dert bende de vardı 1 sene önce nette araştırırken forumun birinde okumuştum hatırlamıyorum hangi forum olduğunu Vichy yeşil ambalajı şampuan aldım eczaneden benim saçlar yağlı olduğu için yağlı saçlar için olanı aldım siz saç tipinize göre istersiniz eczaneden 1 senedir hiçbir sıkıntı yok şükür herşeyi de yiyorum bi deneyin size de faydası olabilir
    Gerçekten tamamen bitirdi mi sürekli şampuan değiştiriyorum hangisi fayda eder diye daha bulamadım ve saclarimda dökülüyor egzamadan mi bilmiyorum bu şampuan saç dökülmesinide engelliyor mu?

• 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.