Şimdi Ara

Seboreik Dermatit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7.420
Cevap
169
Favori
953.573
Tıklama
Giriş
    1331 Mesaj
    tesadüen denk geldim konuya, bu kadar geniş bir topluluk olduğumuzu tahmin etmemiştim

Bu illette iyi gelen benim denediklerim:

TACROLIN %0.1 pomad krem - yüz için, 1kere gece yatarken sürüp sabah temizlediğinizde 24-48 saatte tamamen geçiriyor. 2. gece sürmenize gerek yok. 10-15 günde bir tekrar ediyor.

Betasalic Losyon - Saç derileri için demişti doktor sıvı olduğu için. Fakat çok az sürebilebildiği için yüzüme de tacrolin yerine kullanmaya başladım. Çünkü tacrolin yüzde bütün gece kalınca konforsuz hissettiriyor. Yine tacrolin gibi bir kere sürünce 24 saat içinde tamamen geçiriyor. 10-15 günde bir tekrar ediyor. Sürünce tacroline göre daha fazla yakıyor ilk 3-5 dakika.

Oceral sprey
    - Göğüs bölgesi için kullanıyordum. Aslında yüz hariç tüm bölgelerde tercih edilebilir. Daha hızlı uygulanabiliyor. Yine betasalic losyon gibi kullanıldığında bir kaç saatliğine kızarıklıklar daha belirgin oluyor ve kullanıldığında 5-10dk yanma hissi oluyor.

Saçımın sadece alınla birleştiği yerlerde bu kızarıklık oluyor fakat kepek sorunun için prozinc kullanıyorum. Doktor onun da iyi geleceğini söylemişti. Saç bölgesinde sorunu büyük olanlar deneyebilir.
    |
    |
    Asus Sabertooth Z170S // 7700K @4.8GHz // EVGA gtx 1080 FTW2 // Corsair H110i GT // Thermaltake CoreX31 // Samsung 950 PRO // Corsair HX1000 // Kinston 2x8GB 2400CL16 @3000MHz// Lenovo L24q-20 // EDIFIER Studio R1280T // Logitech G502 Proteus Core // Logitech G105

• Teğmen
    114 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Traful

Kortizondan tutun doğal yağlara kadar her şeyi denemiş biri olarak; head and shouldersın bir şampuanı var bu iş için tr de satılmayan, yurtdışından onu getirtin ve sıkıntıyı çözün. 2 kere kullanılanınca çözüldü. Ama sonrasında haftada 1 15 te bir gibi kullanmaya devam ediyorum. Tam anlamıyla bırakmadım hiç. Çok şükür çok rahat ettim. İçtenlikle tavsiye ederim.

@lazzow head & shoulders clinical strength
    |
    |

Saçı hiç denemedim çok maceraya gerek yok saç için prozinc kullan zaten geçiriyor mor olanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    stxanger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eczacımın önerisi ile derm ecto kullandım ve inanılmaz rahatlattı. İçinde kortizonda yokmuş.

Ayrıca bepanthol sensiderm'in fiyatı 20 liradan 36 liraya çıkmış. Böyle fırsatçılık olmaz. Reklam yaptık diye bu kadar konur mu üstüne yahu.
    |
    |

Steam: igneli7

Psn: igneli
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    prozinc moru 3 aydır kullanıyorum son zamanlarda etkisini kaybetti..yanaklarım pul pul aynı şekilde saçlarda öyle..
    |
    |

Kardeşim bendede iki gündür bazı bolgeler çok kızarık bluecap de kesmedi napaam bilemedim ama keainlikle sıcak ve aşırı nem daha fazla kızartıyor. Hsonu evde oldgum zamanlar bu kadar kızarmıyor. Hava kırlılıgı de arttırıyor

|
    |

Ben bi umut candida diyeti yapmaya başladım:) şeker 0 alkol 0 (bugun hariç 35lik bitti:)

Defneye devam sabah akşam probiyotik başladık bakalım.

|
    |

Bu yüzden diyorum ya herkes tedavisini kendi bulacak bana iyi gelen sana gelmez.

İlaç yok hasta var

|
    |

Hergun ☺️ Yaglandigi icin cok sevmiyorum

|
    |
    Girmisli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben cok ürün denedim en iyi temizleyici bu;

La Roche Posay Effaclar H 200 Ml - Yağlı Ve Akneye Eğilimli Cilt Temizleyicisi

yanlız nemlendırıcı bulamadım 24 saat etki edicek yağlandırmayıp kızartmıcak yüzü,

olanlar da yan etkili zaten..

Bu ürünü deneyin mutlaka 50tl civarı ama güvendiğiniz bi eczaneden alın.

Kardesim istersen bir urage rozasea kremi dene onceki sayfalarda link atmistim kizarikligimi iyi aliyor yagsiz hem guzel urun.

Bunun disinda excipial hydro ve sensidermi oneririm

|
    |
    kadir7090 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her gün duş alıyorum. Saçlarım akşama kadar tekrar yağlanıyor zaten, sinir bir durum.

|
    |
    Girmisli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Son durum nedir nasıl gidiyor ? Yavaş yavaş etkilerini görmeye başladın mı ?
    |
    |
    yuxel85 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Losyon sürdükten sonra çok saçı dökülen var mı ? Ben losyon sürünce betasalic 300 yakın saç geldi kafamı sallamamla saçlarım baya uzundu sizde böyle bisey oldu mu ? Ben şeye bağladım ben duştayken 1 2 kere sacimi kaşıdım ama dökülmedi 1 ay sonra losyon kullandım 400 yakın saç geldi en son sacimi kestirdim seboreik dermatit azaldı.bu dökülen saçlar geri çıkar mı ? Yaş 20 bundan önce saç dökülmedi yoktu.doktorlar geri çıkar diyor ama 1 2 kere kaşıdım diye huylandım

|
    |

Hocam ben duşta 1 2 defa kaşıdım ondan sonra dökülmedi ama betasalic sürdüm saçlar hep kırildi birden 300 saç geldi 1 2 kaşımak zarar vermiş midir yani geri çıkar mı ?

Toplam 2 kere duşta kaşıdım

|
    |
    Saç köklerin ölmez merak etme ama döküldüğünü görünce moralim bozulacak için daha çok stres yapacak ve strese bağlı saç dökülme de artacak o yüzden stres yapma medikal bir şampuan kullan.dermatitli bölgeyi ellememeye çalış

|
    |

Bu sefer içten çözmeye çalışıyoruz bakalım çeşitli destek ürünlerine defne probiyotik prop polis bakalım sonuç ne olacak şu anda bir gelişme yok

|
    |
    NorveçliMühendis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dışarıdan hiçbir müdahalenin işe yaramamasından dolayı 3 gündür bende içeriden çözmeye çalışıyorum şuan bir değişiklik yok ama hadi bakalım bekliyorum - probiyotik toz olarak ve mantar öldürücü kullanıyorum hap olarak. Şekeri, abur cuburu , ekmek gibi mayalı şeyleri tamamen kestim sabah kahvaltıda doyamıyorum resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ixmanx -- 20 Kasım 2017; 13:7:15 >
    |
    |

Aylardır ara ara gider gelirim ve ozaman dedigimde bana kızarlar Di dışarıdan değil icerden çözmek lazım diye ve burada çoğu kişiye söyledim yine söylüyorum Tarkan guveloglu sedef hastalığına çare bulmuş ki bu hastalıktan daha önemli bi hastalık ve seboroit dermatit egzama sedef hepsine doğal yollarla bitkisel kurler hazırlıyor kendi yeğenimi sedeftwn kurtardı okadar şikayet eden var ama giden yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ixmanx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
bankalar.org
Lastik Avcısı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.