Şimdi Ara

Seboreik Dermatit (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.436
Cevap
198
Favori
1.206.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neutrogena T/Gel Therapeutic Şampuan.
    Kesinlikle denemeyenlerin denemesini tavsiye ederim.
    Yüz içinde Beklazon krem ve Ketoral deri kremi kullaniyorum. Sorun kalmadı. Bilginiz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğal antihistaminik besinler: Safran, meyan kökü, kakule, çörek otu, rezene, anason, papatya ve kimyon karışımı bitki suları alerjik reaksiyonlardan korur. Portakal, limon, elma, kuş üzümü, çilek, yaban mersini gibi narenciyeler, brokoli, ıspanak, marul, baklagiller gibi sebzeler alerjik semptomları azaltır

beyler kullanın. ben portakal suyu içtikten sonra düzelimler gördüm araştırmalar yaptım böyle bi konuya ulaştım yararlanırsınız inşalalh.
  • Head shoulders clinical strenght kullanımlarında herkes memnun muş önceki sayfalarda. Son durum nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: headshotçı

Head shoulders clinical strenght kullanımlarında herkes memnun muş önceki sayfalarda. Son durum nedir

Son durum yok selenyum sülfat olan şampuan sorunu çözer sadece sorun ağır bi madde olması kafadaki yararlı zararlı herşeyi silip süpürüyor
  • guzikovi kullanıcısına yanıt
    Saol bilgiler icin

• Asterix kullanıcısına yanıt
    Hocam siz kullanıyor musunuz? Saç dökülmesinden korkuyorum. Yararlı zararlı herşeyi götürüyor dediniz de kullanıyorsanız ne gibi durumlar oldu kötü olark.

• @guzikovi Bir uyarı: Portakal suyunda fruktoz var...hergün içilmesi tavsiye edilmez...fruktoz karaciğer'e zarar verir...portakalı olduğu gibi tüketmek(azı karar) tavsiye edilir...konu hakkında prof.canan karatay'ın kitaplarında ayrıntılı bilgiler var..google'dan da ulaşabilirsin.

@headshot sana şöyle söyleyeyim, Selenyum sülfid içerikli şampuan ,saç derisine adeta format atar ! Haftada 2 den fazla kullanma...geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 7 Ocak 2016; 1:51:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: headshotçı

Hocam siz kullanıyor musunuz? Saç dökülmesinden korkuyorum. Yararlı zararlı herşeyi götürüyor dediniz de kullanıyorsanız ne gibi durumlar oldu kötü olark.

Ben kullanmıyorum alıp hastalık azdığı zaman kullanabilirsin
  • Bu sampuanlar falan var ya hepsi hikaye arkadaslar..gecici cozum bunlar..birakin bakalim cikiyor mu cikmiyor mu..bosuna para gomuyoruz..

Bir makale okudum siz de arastirin isterseniz..soyle yaziyor b7 vitamini alin biotinmis diger adi..bunun eksikliginden oluyormus bu hastalik..simdi bunu danisacagim doktoruma ben

• Şimdi şehir dışındayım o yüzden süremedim fakat 1hafta önce Ümit Akçay ın önerdiği kür ü hazırladım. Kaşıntı olan yerlere sürüyorum bir süre bekliyorum sonra yıkıyorum. İyi geldi fakat 2 kez sürdüm daha. Şuan kaşıntı var fakat yanımda değil. Cok kötü bir kokusu var fakat bakalım devam edebilecek miyim.
    Kürde; tereyağı, Hindistan cevizi yağı, havacıva otu, aynısefa otu var

• quote:

Orijinalden alıntı: melbourne

Bu sampuanlar falan var ya hepsi hikaye arkadaslar..gecici cozum bunlar..birakin bakalim cikiyor mu cikmiyor mu..bosuna para gomuyoruz..

Bir makale okudum siz de arastirin isterseniz..soyle yaziyor b7 vitamini alin biotinmis diger adi..bunun eksikliginden oluyormus bu hastalik..simdi bunu danisacagim doktoruma ben

yıllardır biotin alıyorum ne yazıkki o kadar basit bir çözümü yok
  • sincabi S kullanıcısına yanıt
    bu şampuanı sakına yüzünüze sürmeyin benim yüzümü perişan etti
  • Ben yediklerime hic dikkat etmiyorum ya fast food da yiyoruz waffle da ama kesmem lazim bunlari beslenmesine dikkat eden var mi

• bağırsak mantarı ile ilgilisi varsa bu mantarı yenecek ilaçlar soralım doktorlarımıza bence
  • sefer33 kullanıcısına yanıt
    abi kim ne derse desin. ben şifayi portakalda buldum :)
  • melbourne kullanıcısına yanıt
    Var tabiki ama onlarında birçok yan etkisi var. Mecburen kullanmak zorunda kaldım haftada bir defa yutuyorsun. Özellikle karaciğere çok zararlı ilaçlar. En güzeli hergün sarımsak yemek kefir içmek turşu yemek küflü yiyeceklerden ve şekerli şeylerden uzak durmak. Aynı safa otunu kaynatın için 21 günde geçer diyor Saraçoğlu
  • melbourne kullanıcısına yanıt
    Ben 1 hafta boyunca zolax kullandim 200 mg liginda baya etkili geciriyor kullandiginda ama tabi devamli kullanamiyorsun dogal yollarla haletmek gerekiyor ama o da zaman alici birsey ve dayanmak bu diyete gercekten zor

• BELEŞ PORTAKALAA GEL :D

Beyler portakal suyunu deneyın. eger isterseniz kargolayım portakal sıkın suyunu için :D ama hastalıgı ileri seviyede biri olsunki onda işe yaradıgını direk görsün. ilaçsız vs geçicek ayıca portakalları ücretsiz yollucagım.

Bide sorum var. ibrahim gökçekten ilaç almış kimse yokmu ? adam cidden baya bilgili bu konularda. o kadar şey kullanmışız onu kullanan cıdden yokmu
  • guzikovi kullanıcısına yanıt
    Ben kullandim ama 4-5 yil once falan bende bi etki olmadi yada ben birakmis da olabilirim ama berbat kokuyodu tadlari falan bi degisikti

• tyly13 T kullanıcısına yanıt
    ne kadar süre kullandınız
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.