Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Şebekenizin Kapsama Alanlarını Öğrenin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
20
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Şebekenizin Kapsama Alanlarını Öğrenin
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    902 Mesaj
    GSM Kapsama Alanı bir GSM şirketinin bazistasyonları ile kapsadığı, diğer değimle şebekenin çektiği, bölgedir.

Türkiye'deki GSM şirketlerinin kapsama alanları:
    <font color='red'><font size='4'><b>Aria

Aycell

Telsim

Turkcell
    </b></font id='size4'></font id='red'>

Saygılar...

|
    |
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj
    Turkcell İle Aria Arasındaki Fark Bariz Bir Şekilde Belli Oluyor :))
    |
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    turkcell aşmış valla. telsim de az diilmiş hani ama aria ve aycell naapmış öyle yaw? ben trabzondan çıkınca aria kullanamayacağım demek ki. oha?
    |
    |
  • Yarbay
    3151 Mesaj
    bence arianın haritasında bir yanlıslık var.ne yani trabzondan eskişehire gelene kadar hiç bir yerde cekmeyecek mi?
    |
    |
  • Yarbay
    2579 Mesaj
    hepsi istanbulda full cekiyo galiba
    |
    |
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj
    Artık Aycelle Birleştiğinden Trabzonda Geçer :)
    |
    |
  • Yarbay
    3151 Mesaj
    hakikatende öyleymiş karadenizde trabzonla samsundan baska yerde yok.yazık ki böyle bir yerde bunun cekmiyor olması bence cok vahim.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj
    Yaw sizce bunların bu kadar çok alana yayılması iyimi kötümü bence kötü adım başı bir baz istasonu var beni çok rahatsız ediyor bu durum ama bir yandanda iyi iletişim sorunu ortadan kalkıyor
    |
    |
  • Yarbay
    3151 Mesaj
    rahatsızlık vermesi kötü ama neticede bunlarda bizim kesintisiz iletişim sağlamamız için.bir gün asansörde kaldıgında baz istasyon yetersiz diye telefonun cekmemesinden dolayı yarım saat içerde beklesen daha bir anlarsın kıymetini.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    ya bunlar yanlı$. roaming diye bir olay var. aycell ve aria telsim ve turkcellin altyapısını kullanıyorlar eşitlik sağlasın diye.ama en son turkcell ve telsim kullandırmadıkları için epey dava açılmıştı falan filan..
    |
    |
  • Yüzbaşı
    586 Mesaj
    turkcell istasyon do$uyor, 65 milyon insan radyasyon yiyor, cocuklari sakat doguyor. turkcell buyuk hizmet sunuyor, 100 milyon degerindeki radyasyon panzehirini haziranda 500 kontor yukleyene bedava veriyor. turkiye cali$iyor, turkcell kazaniyor.
    |
    |
  • Yarbay
    7352 Mesaj
    bu maviler nedir?yeşiller nedir?ayrıca +1 neverwinter arianın bu haritada kapsama aanına girmeyen yerlerde ben aria dan ariaya görüşme yapmıştım.hemde aycell ile birleşmeden önce...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    732 Mesaj
    arianın haritası dogru trabzondan istanbula giderken hicbir mola yerinde cekmiyo
    |
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    '...radyasyon panzehirini haziranda 500 kontor yukleyene bedava veriyor.'
    travis hocam nedir bu olay ilk defa duyuyorum?
    |
    |
  • Binbaşı
    1590 Mesaj
    ne yapalım yani radyasyondan korunucaz diye dumanla mı haberleşicez
    |
    |
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by NeverWinter</i>
    <br />'...radyasyon panzehirini haziranda 500 kontor yukleyene bedava veriyor.'
    travis hocam nedir bu olay ilk defa duyuyorum?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'> Bende ilk defa duyuyorum radyasyon panzehiri once zehirlen sonra zehiri tedavi et ben bi şey anlamadım
    |
    |
  • Yarbay
    11007 Mesaj
    bu haritalar eski olmalı
    |
    |
  • Yarbay
    5966 Mesaj
    kaynak nire ve doğruluk payı ne kadar?
    |
    |
  • Yarbay
    3750 Mesaj
    aria çekmiyo çoğu yerde doğru ama el atılcak o işe
    |
    |
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj
    Arkadaşlarwww.gsmworld.com adresinden aldım resimleri isteyen oradan inceleyebilir :))
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.