Şimdi Ara

Şebeke Logoları update 'i iphone umu bozdu!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
3.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende o sorun eski versiyyonda düzelmişti şimdide bi sorun yok. Çıkmıyor yani ekranda öyle bir mesaj
  • Şimdi ben de yükledim ve Arama yönlendirme yazısı ancak cihazı tamamen kaptıp açtığımda normale döndü.Yani şu an o ikaz çıkmıyor.
  • şimdi asıl denemeniz gereken logo tekrar ucacakmı?
    uçanlar haberderl ederlerse iyi olur
  • yükledim herhangi bir problem yaşamadım
    1.1.3
  • Niffobun yeni güncellemesi Türkçe Şebeke Logoları 1.0 sorunsuz tamamen 1.1.4'e kurup denedim, içiniz rahat olsun
  • 1.1.4'e kuruldu ve sorunsuz çalışıyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaedHrOS

şimdi asıl denemeniz gereken logo tekrar ucacakmı?
    uçanlar haberderl ederlerse iyi olur

Uçmadı..
    Öncekinde baz değişince logo gidiyordu. Bunda olmadı.

Arama yönlendirme mesajı da telefonu kapatıp açınca gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZeneX -- 12 Nisan 2008; 19:29:17 >
  • Arkadaşlar biliyorum kafanızı ütülemek gibi olacak fakat bu logoları ben iphone 'a nasıl kopyalabilirim? Bu arada çaylak bir iphone kullanıcısı olarak soruyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: TorwaK

Arkadaşlar biliyorum kafanızı ütülemek gibi olacak fakat bu logoları ben iphone 'a nasıl kopyalabilirim? Bu arada çaylak bir iphone kullanıcısı olarak soruyorum

installerda sources kısmına niffob.com/triphone.xml adresini ekleyip
    install menusunden iphone turkce kısmına girerek yükleyebilirsinz.
  • Düzeltme:

sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TorwaK -- 12 Nisan 2008; 22:52:47 >
  • Bende bugun oglen yaptım update yı herhangı bı sorun cıkmadı versıon 1.1.3
  • yani sizlerin telefonunu nasıl bozdu anlamadım ama ben daha evvelki versiyonunu da yüklemiştim bişi olmamıştı... şimdi ki versiyonunu da yükledim gene düzgün çalışıyor... hemde benim bi ton değiştirdiğim carrier.plist dosyası Turkcell'e göre yeniden ayarlanmış olarak filan yapılmı... yani logo gözükürken aniden ortadan kaybolma sorunu... şebeke yayını TRTURKCELL iken TURKCELL'e geçince logo kayboluyordu... düzelmiş şekilde... canavar gibi çalışıyor ve FWD Message Fix'de içinde...

o yüzden bence Şebeke logoları iPhone'u bozuyor gibi bir Konu başlığı niffob'a haksızlık olur... değiştirin bence konu başlığını...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xphoid -- 13 Nisan 2008; 1:22:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xphoid

yani sizlerin telefonunu nasıl bozdu anlamadım ama ben daha evvelki versiyonunu da yüklemiştim bişi olmamıştı... şimdi ki versiyonunu da yükledim gene düzgün çalışıyor... hemde benim bi ton değiştirdiğim carrier.plist dosyası Turkcell'e göre yeniden ayarlanmış olarak filan yapılmı... yani logo gözükürken aniden ortadan kaybolma sorunu... şebeke yayını TRTURKCELL iken TURKCELL'e geçince logo kayboluyordu... düzelmiş şekilde... canavar gibi çalışıyor ve FWD Message Fix'de içinde...

o yüzden bence Şebeke logoları iPhone'u bozuyor gibi bir Konu başlığı niffob'a haksızlık olur... değiştirin bence konu başlığını...

dostum 0.6 versiyonlu güncellemesinde sorun wardı 1.0 versiyonunda sorun yokk.. yüklemek isteyen yükleyebilir..

• quote:

Orjinalden alıntı: Xphoid

Katılıyorum.
  • ikisinde de iPhoneu bozacak sorun yoktu... tek sebebi olamaz, olsa benim ki de bundan bozulurdu...
    neyse şimdi tartışacak bişeye gerek yok sonuç olarak şuanda konuyu açan kişi olarak senin bile bir sıkıntın olmadığına göre başlık yanıltıcı bence... hiç bilmeyen biri sadece başlığa bakarak programı yüklemekten kaçınacaktır...

değiştirmek lazım...
  • sorunsuz 113

eline sağlık niffob
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.