Şimdi Ara

Şebeke Logoları update 'i iphone umu bozdu!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
3.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sanırım niff sorun çıkarttığını anlayıp listeden çıkartmış logoları şimdi nereden nasıl yükleyeceğiz bunları?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gsyagtu

quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

elinde olan varsa şebeke logolarını PNG olarak buraya koysa customize ile kendimiz değiştirsek nasıl olur ??

http://r****share.com/files/104648849/System.zip.html

bu dosyayı direk olarak iphone browserda root a atınca oluyor olması gerekiyordu upload ettim. ha eğer olmazsa zaten içindekiler png dosyalarından ibaret alır kullanırsın customize da.

hattın turkcell ise bu yöntemle yapabilirsin.

• turkcell ama browser ile bağlanmaya tırsıyorum cihaza.
    dün baglandım sonra bir daha itunes görmedi cihazı restore yapmak zorunda kaldım sorunlar çıktı falan 1 gece 3 defa restore yaptım
    bugun ve haftasonumuda restore ile geçirmek istemiyorum :D
  • kablo ile sorun yaşadıysan open ssh yükleyip cute ftp yada winscp ile kablosuz bağlanmayı deneyebilirsin bi sorun olacağını sanmıyorum
  • Arkadaşlar,
    Bende de aynı problem oldu. Ben önce 1.1.3 e restore ettim ve Ziphone 2.3 ile unlock yaptım sonra 1.1.4 e restore ettim ve Ziphone 2.5c ile unlock yaptım 3.9BL'a düşürmeden yani Ziphone 2.1'e gerek duymadan unlock oldu ve şimdi problem yok her şey normal çalışıyor.
  • Arkadaşlar size küçük bir tavsiyede bulunayım çünkü ben böyle yapıyor ve faydasını görüyorum.
    İphone'nize attığınız ve atacağınız tüm mp3 ve restore ettiğinizde geri gelmeyecek dokümanlarınızı,bilgisayarınızda bi yerde ARŞİV olarak saklayınız ki cihaz göçtüğünde tekrar atması kolay olsun.Ben 200 tane mp3'ü 5 dk atıyorum bir sorun olmuyor.Diğer türlü ara, bul,at vs vs çok zaman alıyor.Geçenlerde de yazmıştım,herkes kendine İTunes'in dışında bir ARŞİV hazırlasın ve gerektiğinde buradan kullansın.Çok basit bir öneri gibi görünse de çok işe yarayacağını biliyoru ve yaşıyorum.
    Bu arada,şebeke logolarıyla birlikte benim de ararken gitmiş olan "Arama yönlendirme etkin" yazısı tekrar geldi.
  • Her yeni çıkanı hemen yüklemeyin arkadaşlar.Her çeşit operator logosu da burada var.
    http://rapid share.com/files/94924151/LOGOLAR.rar

Logolar Privacy tarafından eklenmiştir.
  • Ben herhalde kaçırdım update yi:) hatta önceden bu logo bir ara kayboluyordu,şimdi öle bir sorunda kalmadı ne hikmetse? ama bu arama etkin yazısı uyusuma gidiyor
  • hassasiyetin ve emeğe saygından ötürü sana çok teşekkür ediyorum arkadaşım saoalsın
    quote:

Orjinalden alıntı: jamboree

Her yeni çıkanı hemen yüklemeyin arkadaşlar.Her çeşit operator logosu da burada var.
    http://rapid share.com/files/94924151/LOGOLAR.rar

Logolar Privacy tarafından eklenmiştir.
  • şimdi 3 telefon hattım var avea,vodafone ve turkcell değişimli olarak herbirini kullanıyorum o yüzden 3 ününde logosunu yüklemek istiyorum bununla ilgili ufa k bir açıklama yazısı yazabilecek arkadaş varmı?

logolar için teşekkürler bu arada.
  • kimse cevap vermemiş tekrar yazmak istiyorum

şu anda turkcell için logoyu düzgün görebiliyorum avea ve vodafone için nasıl yapmam gerekiyor_?
  • 1.1.2 de nasıl değiştiriliyor carrier image bilen warmı ?
  • sanırım artık yok şebeke logosu felann?? niffobdan başka türkçe destek veren source var mı bildiğinizz?
  • turkcell sorunsuz ve yapmasıda basit kaybolmuyor..

vodafone kastım yapamadım yarın boş bir vakitte bida kasmayı planlıyorum.niff den ses seda yok gibi.
  • bugün niffob installerdan yeni update çıkarmış şebeke logosu için. Deneyen varmı?? 1-2 cesur çıksın denesin lütfen
  • http://niffob.com/ u takip ederseniz, arkadaş blog una yazıyor güncellemeleri. Bir problem olursa zaten orada söylüyor.
    Şahsen ben şu anda yükleyeceğim. Bilgilendiririm sizi.
  • Evet yükledim. Hiçbir problem yok, sorunsuz bir şekilde çalışıyor. (1.1.4)
  • aynen bende yükledim bi sorun yok..
  • evet bende yükledim sonunda arkadaşlar denedikten sonra :) bir problem yok
  • Yanlız bende arama yönlendirme mesajını düzeltmedi. Hala çıkıyor. Sizde düzeltti mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.