Şimdi Ara

Şebeke Logoları update 'i iphone umu bozdu!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
3.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ziphone 3.0 düşürüyor bl yi ziphone blyi düşürmeden kırman için 3.0 la jailbreak yapıp 2.5 ile unlock etmeni tavsiye ediyorlar sanırım forumda biraz araştırırsan bulursun.
  • iTunes'tan Back-Up yaparak restore yapın.

Kırdıktan sonra iTunes'tan back-up restore yaparsanız. Bilgileriniz geri gelir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: iLLogiCaL

Bu arada ziphone 3.0 ile kırıcam..4.6BL telefonum bunu 3.9 a düşürmez dimi ??

Ziphone BL yi düşürüyor.
    iPlus kullan bence. Ben o şekilde kırdım. BL yi 3.9FB yapıyor. İstediğin zaman 4.6 ya çıkartabiliyosun.
  • ya ben Update ettim geçenlerde bir sorun olmamıştı..

1.1.4
  • Buyur burdan yak =)) ziphone mu iplus mı ?? =))
  • gsyagtu bahsettiğin link i bulamıyorum yardımcı olursan sevinirim..
  • 1-2 yerde vardı ama şimdilik bunu bulabildim yönergeyi takip et:
    http://forum.donanimhaber.com/m_21847791/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Niffob

iTunes'tan Back-Up yaparak restore yapın.

Kırdıktan sonra iTunes'tan back-up restore yaparsanız. Bilgileriniz geri gelir.

walla dostum backup almıştım fotograflarım,rehber kayıtlarım, safari 'deki sık kullanılanlar geri geldi ama müzikler geri gelmedi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dimenda -- 3 Nisan 2008; 22:59:15 >
  • Şaka gibi valla, foruma girdim daha bi iyi hissettim kendimi.. :)
    Aynen şebeke logolar update'i gümletti aleti..
    Zi-phone'la do it all yapiym düzelir dedim ama nafile.. Bu arada hard-reset yapıyodu benim alet ama sürekli takılıyodu açılırken..
    Neyse ki yakın zamanda bi back-up yapmıştım i-tunes'ta da telefon defterim gümlemedi.. Ona şükrettim..
    Çaresiz restore yapıyorum, sonra yine Zi-Phone.. Back-up yapıp bırakıcam sanırım uygulmaları yüklemicem, eğer ona da kasarsam zeten yarınki vizelerimde bende gümlerim heralde...
    Bu arada gerekli tüm sourcelar toplayan ve jailbreak sonrası adım adım kurulum işlemini foruma yazan arkadaşa tekrar çok teşekkürler..
  • Şimdilik Ziphone 2.5c ile kırdım şuan rapidden 2.1 i cekip unlock yapcam işallah BL 4.6 kalır... :D
  • Ahh niffob Ahhhh yaktın biziiiii :D :D
  • ya arkadaslar ZIPHONE 2.5C ve 2.1 versiyonlarının download linkini bulamıyorum delircem
    bilen varsa el atsın bi zahmet Allah rızası icin
  • quote:

Orjinalden alıntı: iLLogiCaL

Ahh niffob Ahhhh yaktın biziiiii :D :D

iLLogiCaL pm attım bi bakıver
  • Arkadaşlar hallettimm...Once 2.5c ardından 2.1 ile kırdım..4.6BL 3.9 a düşmedi bilginize...
  • hadi geçmiş olsun
  • elinde olan varsa şebeke logolarını PNG olarak buraya koysa customize ile kendimiz değiştirsek nasıl olur ??
  • hemen birşey sorayım.
    iliberty ile unlock,activate,jailbreak ve 3.9FB işlemlerini İLK KEZ yaptık diyelim.
    sonra böyle bir sorun çıkınca recovery mode a alıp restore ettik.

cihaz restore dan sonra yeniden başlayınca turkcell i buluyor.birdaha unlock etmeye gerek yok değilmi.hatta downgrade bootloader 3.9FB yide işaretlemeye gerek yok değilmi?
    activate ve jailbreak yapacağız sadece?
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

elinde olan varsa şebeke logolarını PNG olarak buraya koysa customize ile kendimiz değiştirsek nasıl olur ??

aman abi bikacgun sebeke logosu falan demeyin

bende hallettim @iLLogiCaL yardımların icin tesekkur ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: XanderJR

elinde olan varsa şebeke logolarını PNG olarak buraya koysa customize ile kendimiz değiştirsek nasıl olur ??

http://r****share.com/files/104648849/System.zip.html

bu dosyayı direk olarak iphone browserda root a atınca oluyor olması gerekiyordu upload ettim. ha eğer olmazsa zaten içindekiler png dosyalarından ibaret alır kullanırsın customize da.
  • teşekkürler dostum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.