Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (696. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57.732
Cevap
368
Favori
2.584.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hemşeri sayılırız. ben trabzondayım da ondan sordum hayırlı olsun aracınız bu arada
  • Oo topram :) eyvallah saolasin daha iyileri sizin olur ins:) trbznn neresi bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEAT LEON ST NEZAMAN TÜRKİYEYE GELECEK. ALTEA XL ARTIK ÇIKMAZ SANIRIM BU GELİNCE
  • farozlu_61 kullanıcısına yanıt
    amin amin:) akçaabat salacıktayım.
  • Daha once burada yakit pompasindan bir ses geldigini belirtmistim , pompa degisince ses kesilmisti, suan yine ayni ses basladi.tavsiye edeceginiz bisey varmi ? Sanirim 3 kez ayni arizayi verirse tuketici kanununa gore hakli oluyorum

• Benim aracimda 5.8" var sanirim fark olarak sadece sesli komut var baska herhangi bi artisi varsada ben bilmiyorum ama oldugunda sanmiyorum ama benim aracta aux girisi yok bu nasil bir rezilliktir anlayamadim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Fresta

Benim aracimda 5.8" var sanirim fark olarak sadece sesli komut var baska herhangi bi artisi varsada ben bilmiyorum ama oldugunda sanmiyorum ama benim aracta aux girisi yok bu nasil bir rezilliktir anlayamadim..

Bnde arastrmama göre sadece sesli komut var sanırım. Yalniz sizde nasil aux olmaz standart o

• quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

amin amin:) akçaabat salacıktayım.

Bnde çarşıbasi:) hatta carsibasndaki sahil plajini amcam isletio yolun düşerse haberm olsn:)

ya bu aux girişini herkes arıyor ama araca usb takıp şarkıları ekrandan görüp değiştirmek yerine aux ine taktığınız cihazla uğraşmak daha zor değil mi? hele bir de torpido açık kalıyor?

veya farklı bir yöntem var da ben mi bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

ya bu aux girişini herkes arıyor ama araca usb takıp şarkıları ekrandan görüp değiştirmek yerine aux ine taktığınız cihazla uğraşmak daha zor değil mi? hele bir de torpido açık kalıyor?

veya farklı bir yöntem var da ben mi bilmiyorum.

Ben araci p.tesi teslim aliyrm henuz tam olarak minciklamadim aracn orasini burasini ama bnm aracta standart ekran gelio onda Torpido da bse yok büyük ihtimalle yalnız bn aracta usb aux 'un standart oldgna kesinlikle eminim.kitapcida aciklamasi lazm

• sağolasın yolumuz düşerse söylerim
    standart 5" ekranlı araçlarda ekranda orta kısımda sd kart girişi mevcut. torpidonun içinde sağ üstte ise bir aux in ve bir usb girişi mevcut

genel olarak denedim. aynı müziklerden usb den dinlediğim daha kaliteli geldi. tabi aux a bağladığınız cihaz da önemli.
  • Hocam valla bakmadigim yer kalmadi , 5" ekranda aux usb sdcard hepsi mevcut torpidoda sag tarafta gorebilirsiniz. Bende yok kitapcik dahil heryere baktim. Aux girisi genelde cok kullanirimdim eski araba oyuzden olmamasi sinir boZucu

• Samsun seat bayiisinde markayı ve fiyatı tam hatırlamıyorumda galiba 5.8 lik ekrandan büyük navigasyonlu dokunmatik ekran satıyor bayi . Yeni leonlara göre yapılmış ekran , fake bir ürün değil yani . 2.500 tl 'di galiba .
  • Yok artıklık bir durum,

direksiyonun kırılması nasıl garanti kapsamı olabilir ki,

bişey olmaz abici adamlar herşeyi müşteri hatasına endekslenmişken, kırık direksiyon tabiki kullanıcı hatası...

şikayet şu,

Seat Aracımın Direksiyonu Garanti Kapsamına Alınmadı.

2013 model Seat #leon 'umun direksiyonu kırıldı. Firma kullanıcı hatası deyip kabullenmiyor. Doğuş grup hiçbir arızayı garantiye almıyor.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2465032/seat-aracimin-direksiyonu-garanti-kapsamina-alinmadi/p1vza

• quote:

Orijinalden alıntı: farozlu_61

quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

Orijinalden alıntı: farozlu_61

Ya isin asli ben yeni arac aldim onda 5inc var biraz kucuk gbi onu serwiste 5.8 inc olani takarlarmi.opsiyon 750 tl di ama ?

Takarlar ama en az 5000-6000 tl isterler o iş için. Opsiyon fiyatı ayrı yedek parça fiyatı ayrıdır

Vay maşallah. Peki islevsel olarak aralarndaki fark ne sadece inç olarak mi fark?

Tabikide sadece boyut farkı yok. 5,8" ekranlı sistemin adı yanlış hatırlamıyorsam media system plus olarak geçiyordu.
    5" standart ekranlıdan farklı olarak ekran dokunmatik hassasiyeti daha farklı.
    Sesli komut var, şunu ara bunu ara demekten başka bir sonraki parça falan gibi şeyleride algılıyor rehberdeki isimleride algılıyor.
    Auxtu bilmem ne girişiydi gerek yok, Media-in girişi mevcut bu girişe diğer ucu farklı olan bir çok kabloyu bağlayıp kullanabilirsiniz. Video ipod kablosu kullanarak video oynatabilir, kontrol edebilirsiniz. Gerekirse bir ucu RCA kablosu bağlayıp kamera veya video oynatabilen bir cihazı bağlayabilirsiniz. Gerekirse bir ucu Aux girişi olan kablo bağlayıp kullanabilirsiniz ayriyeten bu yüzden dolayı USB, aux benzeri girişi yoktur. Tek bir girişten her birini kullanabilirsiniz.
    Ayrıca yine yanlış hatırlamıyorsam standar 5" ekranlı olan sistemlerde 4 hoparlör 2 tweeter olması lazım. 5,8" ekranlı cihazlarda 4 hoparlör 4 tweeter var diye hatırlıyorum, en azından benim aracımda öyle.

• firozat kullanıcısına yanıt
    Aciklayici Bilgileriniz icin cok tesekkur ederim aklimdaki butun soru isaretleri cevabini buldu. Peki bu kablolari tekno marketlerden edinebiliriz dimi??

• quote:

Orijinalden alıntı: firozat

quote:

Torpidoda sag tarafta aux girisiyo yok 5" inclerde var ama bende orda media in girisi var bayi iki tane kablo verdi biri usb digeri ise ipod kablosu ama aux girisini hic bir yerde bulamadim. 5.8 inc ekrani olan arkadaslar yardim edebilirse cok sevinirim ...

Yanlış hatırlamıyorsam bizim araçlarda aux girişi yok. Onun yerine media in girişinden bağlanabilecek aux kablosu temin edilebilir sanırım.
    Bu arada bizim 5.8" ekranlı araçlarda video oynatabiliyoruz sadece apple ürünler ile. Verdikleri ipod kablosu sadece ses dosyasını aktarabiliyor. Aynı kablonun video dosyasınıda aktaranı var bende. Torpidoya 32gb lık ipodda attım ama şimdilik hareket halinde videoyu kesiyor, onuda kısa zamanda çözecem inşallah. Ayrıca 720plik videoların ses kalitesi oldukça farklı ve mp3den çok daha iyi.
    aux girişinden bağlanan cihazlarında ses kalitesi düşüyor. Size tavsiyem video oynatmasanız bile media in girişine bir adet ipod veya iphone bağlamanız olacaktır.

hareket halinde video izleyebilmeniz için vag kablosuyla kodlama yapmanız gerek.
    (8" ekranlı golflerde bu şekilde hareket halindeyken video izlenebiliyor)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Aciklayici Bilgileriniz icin cok tesekkur ederim aklimdaki butun soru isaretleri cevabini buldu. Peki bu kablolari tekno marketlerden edinebiliriz dimi??

Bahsettiğim video oynatan kabloyu Türkiyede zor bulursunuz. Ben yurt dışından getirttim, fazladanda getirtip sattım, imzamda ilan linki mevcut. Aux girişli kablo belki VW servislerinde falan bulunadabilir ama merak ettiğim aux girişini ne için kullanacaksınız. Daha kaliteli ses alabilceğiniz farklı girişler varken neden aux?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firozat -- 25 Mayıs 2014; 10:24:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isok

hareket halinde video izleyebilmeniz için vag kablosuyla kodlama yapmanız gerek.
    (8" ekranlı golflerde bu şekilde hareket halindeyken video izlenebiliyor)

Bizim elimizdeki vag-com kablosu ile hareket halindeyken video oynatma olayı yapılamıyor. Veya yapılabildiğini biliyorsanız nerden hangi kodla olduğunu paylaşırsanız çok işime yarar. Sırf bu hareket halinde video oynatma olayını çözebilmek için daha yeni VAG-CAN Commander denilen kablodanda sipariş verdim, beklemedeyim..
  • 
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.