Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (695. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
57.711
Cevap
368
Favori
2.584.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: farozlu_61

quote:

Orijinalden alıntı: ayduz

quote:

Arkadslar standart olarak gelen 5 inçlik ekrani snradan serwiste 5.8 inclik ekran takılıyor mu yada yaptıran var mı?

Mutlaka yapılıyordur ama astarının yüzünden çok daha pahalıya geleceğine eminim. 1500 TL civarına navigasyon + geri görüş kamerası taktırmak daha mantıklı.

Peki 5.8 incmi takılıyor?

necvox marka ve 7inch boyutunda, araç özellikleri kullanılabiliyor ama ses kalitesi tartışılır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: firozat

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ayduz

quote:

Arkadslar standart olarak gelen 5 inçlik ekrani snradan serwiste 5.8 inclik ekran takılıyor mu yada yaptıran var mı?

Mutlaka yapılıyordur ama astarının yüzünden çok daha pahalıya geleceğine eminim. 1500 TL civarına navigasyon + geri görüş kamerası taktırmak daha mantıklı.

Peki 5.8 incmi takılıyor?

necvox marka ve 7inch boyutunda, araç özellikleri kullanılabiliyor ama ses kalitesi tartışılır..

2014 modele oluyr mu 7 inc?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

2014 modele oluyr mu 7 inc?

5F (Mk3) Seat Leondan bahsettiğimize göre 2014 model aracada uyar tabikide :)
    Serviste 2binlira üzerinde. Sahibinden.comda 1500lira civarlarında vardı ilk çıktığında. Sanırım onlarda ayıktı fiyatı değiştirdiler.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-yeni-kasa-seat-leon-multimedya-navigasyon-dvd-geri-gorus-tv-bt-153636270/detay

• Ya isin asli ben yeni arac aldim onda 5inc var biraz kucuk gbi onu serwiste 5.8 inc olani takarlarmi.opsiyon 750 tl di ama ?

• quote:

Ya isin asli ben yeni arac aldim onda 5inc var biraz kucuk gbi onu serwiste 5.8 inc olani takarlarmi.opsiyon 750 tl di ama ?

Takarlar ama en az 5000-6000 tl isterler o iş için. Opsiyon fiyatı ayrı yedek parça fiyatı ayrıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

öncelikle geçmiş olsun lastik basınç uyarısını okuyunca aklıma geldi. bizim araçlarda lastik basınç sensörü yokmuş ancak genel denge sensörü mevcutmuş.

önde 2 arkada 1 olmak üzere 3 adet seviye sensörü var imiş.aracın dengesi bozulduğunda ilk olarak lastik basınçarı düşük olma ihtimali yüksek olduğundan lastik basınç ikazı veriyormuş. oysa ki aracın amortisörü patlayıp aracın dengesinde bir bozukluk olsa o gibi durumlarda da lastik basınç ikazının yanma ihtimali yüksek oluyor bu nedenle. lastik patladığında amortisör patladığında vs. yani aracın dengesi bozulduğunda uyarı veriyor. aklımızda bulunsun

Yanlış bilgi
    Araçta lastik basınç sensörü yok ancak esp sensörleri sürekli olarak lastik tur sayısını saymakta. Lastik havası düştüğünde tur sayısı artar ve bu algılandığı an araç uyarı verir

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

Ya isin asli ben yeni arac aldim onda 5inc var biraz kucuk gbi onu serwiste 5.8 inc olani takarlarmi.opsiyon 750 tl di ama ?

Takarlar ama en az 5000-6000 tl isterler o iş için. Opsiyon fiyatı ayrı yedek parça fiyatı ayrıdır

Vay maşallah. Peki islevsel olarak aralarndaki fark ne sadece inç olarak mi fark?

• farozlu_61 kullanıcısına yanıt
    Golfte bluetooth teknolojisi de geliyor 5.8" ünitese park kamerası bağlanabiliyor usb girişi de var.

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

Golfte bluetooth teknolojisi de geliyor 5.8" ünitese park kamerası bağlanabiliyor usb girişi de var.

Bluetooth 5lik olandada var sanırım usb de standart yanlış mi biliorm?

Seatta farklılık olabilir

• TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    mümkündür. ben de başkasından duymuştum..
    5" standart ekranda bluetooth usb aux in ve sd kart okuyucu standart. sesli komut bulunmuyor ama.
  • quote:

5" standart ekranda bluetooth usb aux in ve sd kart okuyucu standart. sesli komut bulunmuyor ama.

O sesli komut dedigin nedir hocam neye yariyor?

• ben de çok düşündüm sonradan 5.8 veya yan ürünleri alıp takmayı ama sonra vazgeçtim. bin tane işi var..ayrıca yan ürünlerin ses kalitesi ve grafikleri iyi değil bence. araba ya bu.. 7 inç ekranı ne yapacağım dedim sonra. müziğimi usb ye atıp diliyorum telefonumu bağlıyorum yeter..

2 bin tlye led tv var.. adamlar kıçı kırık ekranı 2 bin tkye satıyor.. kaldı montajı kodlaması..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 24 Mayıs 2014; 19:59:02 >
  • quote:

Desene vw kazıklamış golfte müşteriyi 5.0 lık ünitede ne usb ne bluetooth var:)

direksiyonda soldaki kısımdaki tuşlarda konuşan bir adam resmi var. ona basıp ahmeti ara tarzında komut verdiğinizde arıyor misal
  • Hmmmm.peki 5lik olanda eller Serbest sekilde konulmuyor mu?

• TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    aslında maliyet olarak bakıldığında çok ufak şey bir usb adaptörü koyulması.. golf gibi bir araçta özellikle.. baz donanımda bile olması gereken bişey
  • hocam trabzonda mısınız?
  • quote:

hocam trabzonda mısınız?

Yok hocam ama trbznluyum?

• 
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.