Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (688. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
57.732
Cevap
368
Favori
2.584.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

Herkese keyifli forumlar beyler. aracımın üstündeki style opsiyonu olan 17" dynamic jantları 18"'e geçeceğimden dolayı satıyorum bilginize.
    ilan:http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-yeni-leon-mk3-style-opsiyonu-dynamic-jant-163825702/detay/
    foto:
    SEAT LEON MK3/5F ANA KONUSEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Jantlar güzelde, jant lastik maksimum sizin yazdığınız fiyatın 1000 tl altına gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ACG3 kullanıcısına yanıt
    İnsallah olmaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

İnsallah olmaz :)

Amin,

Olursa o kucucuk parcanin fiyati
    veee yuksek dereceli asiri iscilik fiyatlarini dusunmek istemem,

O bolgeyide dikkat tehlike li alan olarak degerlendirmek gerekir ruh sagligi bakimindan...

• arkadaşlar selamlar 2009 makyajlı kasa style paket Leon um vardı 1 ay önce sattım
    elimde parçaları var 2009 makyajlı kasanın orijinal ön ve arka tamponu isteyen olursa uygun fiyata vermeyi düsünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem_cinar

arkadaşlar selamlar 2009 makyajlı kasa style paket Leon um vardı 1 ay önce sattım
    elimde parçaları var 2009 makyajlı kasanın orijinal ön ve arka tamponu isteyen olursa uygun fiyata vermeyi düsünüyorum

Yanlış yere gelmişsin sen
    Aşağıdaki konuda veya SCT, SCW gibi sitelerde paylaşırsan daha etkili olacaktır satışın:
    http://forum.donanimhaber.com/m_40552349/mpage_89//tm.htm#91621026

• quote:

Orijinalden alıntı: WhiTeRaVeN

quote:

Orijinalden alıntı: UFitos06

Ama önceki sayfalar'da STYLE paket kullanan arkadaşlar kontak çevrildiği an LED'ler yanıyor ve söndürülemiyor denmiş. Test aracında LED paket olduğunu sanmıyorum sonuçta

LED farlar hiçbir donanımda standart değil. İsteyenlerin her halükarda opsiyon olarak alması gerekiyor yani.

Hocam şu an satılan Leon 2014 1.4 140 TSi FR (standart FR) şu led stop lambaları var değil mi;

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Bir de ön farlardaki beyaz ledler? Bu sadece opsiyonel ek pakette var galiba?

• Fr pakette standart ek opsiyon değil benim aracim öyle

• maybel M kullanıcısına yanıt
    Arka tamam peki, öndeki beyaz ledler de standart mı şimdi?
  • Standart değil 2013 de fr pakette plus paket adında 3000 tl idi suan 4500 sanırım.far ve sanrof plus paketin açılımı.

• FR aracı olupta alcantara koltukları tercih edenler var mı acaba aranızda ? Opsiyon fiyatı 1.500 TL görünüyor fakat Style pakettede aynı, FR pakettede aynı fiyatı. FR' da zaten spor koltuklar ve deri-kumaş geliyor, Style pakette hem spor koltuk yok, hemde tamamen kumaş koltuklar var. İkisinede aynı fiyatı istemelerinde bir tuhaflık yok mu sizcede. Yoksa FR pakette mevcut koltukların fiyatı düşerek mi hesaplanıyor ? Düşerek hesaplanıyorsa FR pakette alcantara koltuklar kaça geliyor ? Bilgilendirme için teşekkürler.
  • 207m kullanıcısına yanıt
    Fr daki spor koltukların style ile şekilsel bir farkı yoktu hatırladığım kadarıyla. sadece kenarları deri orta bölümü kumaş ve kırmızı dikişli koltuklar. forumu bakımından bir faklılık yok diye biliyorum.

eğer fr daki koltukların style ile fr arasındaki fiyat farkına zaten eklenmiş olduğunu ve alcantranın fr daha düşük bir opsiyon fiyatla sunulması gerektiğini düşünüyorsanız tuhaf gelebilir. ama koltukların aynı fiyata olması tuhaf değil bence. mevcut koltuk yerine alcantralı koltuk alıyorsunuz sonuçta ve fr ile style arasındaki döşeme farkının fabrikaya mal oluşunda 50 dolar fark yoktur bile bence. yanlardaki deri ile kırmızı dikiş pek bir maaliyet yaratmaz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

Fr daki spor koltukların style ile şekilsel bir farkı yoktu hatırladığım kadarıyla. sadece kenarları deri orta bölümü kumaş ve kırmızı dikişli koltuklar. forumu bakımından bir faklılık yok diye biliyorum.

eğer fr daki koltukların style ile fr arasındaki fiyat farkına zaten eklenmiş olduğunu ve alcantranın fr daha düşük bir opsiyon fiyatla sunulması gerektiğini düşünüyorsanız tuhaf gelebilir. ama koltukların aynı fiyata olması tuhaf değil bence. mevcut koltuk yerine alcantralı koltuk alıyorsunuz sonuçta ve fr ile style arasındaki döşeme farkının fabrikaya mal oluşunda 50 dolar fark yoktur bile bence. yanlardaki deri ile kırmızı dikiş pek bir maaliyet yaratmaz gibi.

Koltuklarda farklı hocam. Style pakette normal koltuklar geliyor, kenarları kavramıyor seni, FR pakette spor koltuklar geliyor direkt ve alcantara istendiğinde, sadece kumaş kısım alcantara oluyor o kadar. Style pakette, hem kumaşlar değişiyor, hemde koltuklar farklı. Fakat ikisininde opsiyon fiyatları aynı :) FR' da alcantara koltuk istendiğinde, standart koltukların fiyatı düşmeli. Daha önce Vw' de satış temsilcisiydim, bizde böyleydi. Mesela atıyorum 18'' jant alacaksınız Golf' de. Comfortline' da fark 1.000 TL ise, Highline' da 500 TL idi. Çünkü comfortline 16'', Highline 17'' jantla geliyordu. Normalide böyle olmalı. Aynı şey Leon' da ön-arka optik park sensörü içinde geçerli. Style pakette arka park sensörü yok ama FR' da var. Bu opsiyonu isterken, FR' da arka park sensörü ( PAK ) donanımının fiyatı düşülmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

quote:

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

Herkese keyifli forumlar beyler. aracımın üstündeki style opsiyonu olan 17" dynamic jantları 18"'e geçeceğimden dolayı satıyorum bilginize.
    ilan:http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-yeni-leon-mk3-style-opsiyonu-dynamic-jant-163825702/detay/
    foto:

Jantlar güzelde, jant lastik maksimum sizin yazdığınız fiyatın 1000 tl altına gidiyor.

1000 lira altına nerde gösterir misiniz? Alacak arkadaşlara da yardımcı olursunuz.

• Yan aynalar titanyum fakat jantlar özel titanyum paketteki 18" harika olan titanyum jantlar değil.

O nasıl oldu hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

Yan aynalar titanyum fakat jantlar özel titanyum paketteki 18" harika olan titanyum jantlar değil.

O nasıl oldu hocam?

Aynaları ben serviste yaptırdım o şekilde hocam
  • 207m kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz fiyatlandırma için haklısınız. bence de öyle olmalı. bunla beraber vw deki alcantra farkına nazaran seat daki fark yarı yarıya nerdeyse

ayrıca mesela fr da led stoplar standart ama ön ledleri de istediğinizde style led paketi ile aynı. park sensörü karartılmış camlar vs olan paketi yine aynı fiyattan alıyorsunuz halbuki fr ın arka stoplar zaten led park sensörü zaten var.

ayrıca fr daki koltuklar style dan farklı diyorsunuz ama bence öyle büyük bir fark yok. ne yandan kavramasında ne de oturma bölümünde. arka koltuklarda zaten form yok dümdüz.. belki fr ın yan destekleri biraz daha içe doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 12 Mayıs 2014; 15:12:47 >
  • fr koltuk

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

style koltuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 12 Mayıs 2014; 15:17:19 >

• Style koltukların kumaşı çok kötü. Her türlü leke üstünde kalıyor. Tozu, kiri hemen belli ediyor. Çırpıyorsun yine de geçmiyor.
    Fr daki koltuklar da öyle midir bilmiyorum ancak style koltuklardan hiç ama hiç memnun değilim.
  • Kıdemli Yarbay kullanıcısına yanıt
    Benim bir sıkıntım olmadı koltuklarla ilgili. Fr ın orta kısmı daha gozenekli bir kumas. Fileli ofis koltukları gibi. Daha zor temizlenir bence. Ve formu daha kolay bozulur.

Bir kac alcantralı golf gordum yakından. Ozellikle yazın terlediginizde filan oturdugunuz bolumdeki guderimsi yer berbat bir goruntu alıyor.

Alcantranın ayrı bir havası var ama bakımı en kolay olan kumas bence. Cok kafamı bozarsa halı yıkama makinesiyle bile temizleyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 12 Mayıs 2014; 16:42:29 >
  • Bu arada ne zamandır aklımda ama soramamıştım.

Soru şu: Kapıların dışarıdan açılamamasını engelliyebiliyoruz. Peki içerden açılmasını engelleyebiliyor muyuz? Engelleyebiliyorsak nereden?

Bizim kızın yaşı(şu an 1.5 yaşında) ilerledikçe kapıları içerden açmaya çalışıyor. Hatta geçen gün açtı
  • 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.