Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (684. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
57.723
Cevap
368
Favori
2.584.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "gündüz farının 0 konumunda iptali" ne gibi bir avantaj sağlıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

"gündüz farının 0 konumunda iptali" ne gibi bir avantaj sağlıyor?

Tasradayim ortalama hız ancak 16-18 ve çok dikkat çekiyor o nedenle gereksiz geldi,
    gerekirse park açık iken zaten faal, uzun yolda parkları açıyorum gündüz ön arka ledler yanıyor, yani özel tercihten dolayı kapattırmistim.
    Gece kontak açık birşey yapacaksam ışıl ışıl olurdu, bazen RAHATSIZLIK verirdi,
    Gündüz farlarının ülkemizde acma kapanmasını bize biraksalarmis daha iyi olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DogrucuMustafa -- 30 Nisan 2014; 14:00:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen gündüz farını kapatmak istiyorum bende. lazım oluyor ama malesef sürekli açık. Vag com ile menü geliyor ekrana aç kapa diye. bi ara vag com işine gireceğim artık
  • Dsg. sorunu şurada " DSG Şanzımanımın gizli kusurlu olduğuna dair mahkeme kararı " başlıklı olarak tartışılmakta,

http://forum.donanimhaber.com/m_88154445/mpage_20//tm.htm#91230371

mahkeme kararıyla dsg.sorunu gizli ayıp denmiş doğuş itiraz etmiş ama kesinleşmiş,

dsg.li arkadaşlar bir baksınlar konuya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DogrucuMustafa -- 30 Nisan 2014; 12:48:00 >
  • Araçlarda bulunan gizli öZelliklerle ilgi golf konusundaki arkadaşlar baya bilgiler. Golf ve leon elektronik olarak aynı zaten.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=82053557&p=1260#91237079

• quote:

Orijinalden alıntı: junkerss

Hocam hız sabitleyicisini devre dısı bırakıyorsunuz ama tam kapatmıyorsunuz anladıgım kadarı ile. Sol sinyalin ustundeki hız sabitleme tusunu tamamen sag tarafa yatırın off komuna gecince --- olan kısım kilometreye donusuyor.

Tesekkurler hız sabitleyici kapatınca
    Normale döndü simdi gorebiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: drmert

Pedal seti orjinal mi hocam ? Fiyat ?
    Silikon kılıf kesin lazım zaten.
    Led paket var zaten dediğiniz gibi Fırat Hocam.

Orjinal bagaj havuzunu da teslimat esnasında servisten alacağım inşaallah.

Orjinal kauçuk paspaslar da hediye

Bagaj havuzunu servisten almayın.yps den alın.daha ucuz, daha kaliteli ve daha uyumlu.

• Arkadaşlar bir sorum olacak. Babam arabayi pek kullanmayı bilmediği için kilometreyi sifirlayim demis.ve set yazan ekranin altındaki dugmeye basmış. Su anda aracin kac kilometrede olduğunu göremiyoruz. Ve ilk aldığımızdan itibaren kac lt yaktığını gösteren veri silinmiş. Özellikle kilometre kısmını nasıl duzeltebiliriz?

• Merhabalar,

soldaki sinyal kolunun üzerinde hız sabitleme mandalı var. onu tamamen sağ tarafa yatırırsanız sistem kapanır ve bilgi ekranının sol altında --- olarak veya son sabitlediğiniz hız olarak görülen değer yerine aracın kilometresi gelir. Sıfırlama tuşu trip sıfırlar. yani sağ alttaki kilometreyi.

yakıt tüketimi verisine gelince, eğer sıfırlandı ise geri getirmenin bir yolu yok. Teypten car tuşuna basıp yakıt tüketimi değerlerine bakın. uzun süreli kısmında aracın kilometresi yazıyorsa sıfrılanmamıştır. eğer sıfırlanmamışsa göstergelerin ortasındaki ekrana gerti getirebilirsiniz değeri. gösterge paneli başka menüye atlamıştır. direksiyonun üstündeki soldaki döner tuşun üzerindeki sağ sol tuşlar ile sürüş bilgileri menüsünden tüketim değerleri geri getirilebilir.

• Cevabın için teşekkür ederim dedigin şekilde yapinca yani mandali saga çekince bu sefer hiz sabitleyici kapatılıyor. Neyse artik olan olmuş geri dönüş yok herhalde

• Resimlerde tamamı ankara 3200 km ve depo boşken yakıt aldığımdan itibaren yakıt ortalamaları mevcut.
    Konuyu baştan okumayanlar için araç 1.2 tsi dsg. Çoğu kullanıcıya göre performanslı kullanıyorum, ve genelde hız kurallarına uyuyorum.

• lotus1 L kullanıcısına yanıt
    Bizim 1.2 tsi dsg de 70 km otoyol yolculuğunu 5.0 litreyle tamamladı. Araç 500 km de.

• quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

Siz boyle dusunuyorsaniz niye leona niyetlendiniz anlamadim.
    Zevkler renkler tartisilmaz niye golf aliyorsunuz diye kimse size laf etmiyor,soz soylemiyor.
    Leon alicaktim resmi gordum golf aldim cok komik bir olay.
    Evet tekrar ediyorum fr leon golfu 10a katlar 20ye carpar 100e boler
    Hayirli olsun gule gule kullanin lepn forumunuda artik bosverin

Üstadım neye göre 10' a katlar, 20' ye çarpar, 100' e böler, açıklarsanız sevinirim. Burada fikir sahibi olamayan birçok arkadaşımızı aydınlatmış olursunuz bu sayede.
  • burdengn B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı satışlar:) araca en çok yakışan en zarif jantlar bence:)
  • burdengn B kullanıcısına yanıt
    Peki neden sattığınızı öğrenebilirmiyiz acaba eğer bir mağsuru yoksa? Orjinal jantlar değeri yaklaşık 4000TL iken 1500TL görünce şaşırdım. Çok iyi bir fiyat o yüzden soruyorum.
  • Ne cimrilikse bu bir dk. bile reklam olmazmı görsel medyada

301 in günlerdir reklamlarını ezberledik, Leon dan daha doğrusu doğuş tan tık yok bazı gazetelerde küçük ebatlı reklam hariç..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DogrucuMustafa -- 1 Mayıs 2014; 17:49:38 >
  • Ayazovina kullanıcısına yanıt
    45 gündür 2000 ve 1750e satamadım :D fiyatıda kırdım. Aracımda orjinal 18 siyah jantlar olduğu için satıyorum, benim hoşuma gitmiyor bunlar.

• DogrucuMustafa kullanıcısına yanıt
    la liga maçlarındaki reklamları yeter :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: burdengn

la liga maçlarındaki reklamları yeter :))

yetseydi keşke

üç kuruş vermeyi tenezzül enselerde gümbür her kanalda kasıla kasıla seyretsek tadından yenmezdi,

insan, aldığı bir çuval para verdiğinin reklamını görmek ister...

Servise sorsam cevap şu olurdu, "abi ilk senden duydum"

demek ki kalite anlatılmaz yaşanır kafasında adamlar

bir örnek buldum eski ama ...

http://www.vidivodo.com/video/seat-leon-reklam-autocar/503989

buda Autocar kazası, hepsi leon

http://www.vidivodo.com/video/seat-leon-kazasi-autocar/508061

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DogrucuMustafa -- 1 Mayıs 2014; 18:43:14 >

• 
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.