Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2845. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
57.732
Cevap
368
Favori
2.584.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28432844284528462847
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maşallah cok güzel

• gorwell G kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Mib 2 ve navigasyon işi de hallolursa süper olacak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yaz başından beri düzelmeyen bir sorunla ilgili yardım istiyorum.
    Telefonumu Bluetooth üzerinden bağlıyorum ve Spotifydan müzik dinliyorum. İlk bir ya da iki şarkıda sorun yok. Sonrasında yeni bir şarkıya geçtiğinde multimedya ekranında hala eski şarkının bilgileri duruyor. Telefonda çalan şarkıyı görüyorum ama multimedya ekranında parça ismi değişmiyor. Bu durum ancak multimedyayı kapatıp açınca düzeliyor ama bir iki şarkı sonra yine aynı sorun devam ediyor. Sorun muhtemelen telefondan bir ayar ile ilgili ama ben bulamadım. Eklediğim resimler sanırım herşeyi anlatıyor.

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

• Fiyatlar yine güncelleniyor.
    FR 600 lira olur artık.

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

• lektonstar kullanıcısına yanıt

güncellemişler

SEAT LEON MK3/5F ANA KONUseat turkiye
    SEAT | Yeni Leon Fiyat Listesi
    https://www.seat.com.tr/firsatlar/fiyat-listesi/leon

459.000 tl 1.0 tsi style

1.5 tsi act dsp fr da dediğiniz gibi 599.000 tl olmuş

2016 ocakta 1.2 tsi style full led paket ön arka park sensörlüsünü 58.000 tl ye almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh-r -- 9 Aralık 2021; 16:19:57 >
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Cok korkutucu rakamlar. Durum hic iyi degil.

• piyasa ucmus sarı sıtede 1.1 mılyona satılıga koymuslar leonu :)

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemturk -- 10 Aralık 2021; 23:31:36 >
  • cemturk kullanıcısına yanıt
    Yok artık daha neler 😃

Ama full paketmiş.
    Arabada torpido aydınlatması varmış. Yahu kriko bile varmış. Vay be. Böyle ekstralı FR da görmemiştim. 😁
    Bi anahtarsız giriş çalıştırma ya da bir Seat sound yok ama olsun, araba da kriko var. O da önemli bir donanım 😁
    Arkadaş eğleniyor kendi çapında. Bırakın eğlensin.

Lastiğin patladığında seat sound ile değiştiremezsin kriko daha büyük bir donanımdır. Türkiye Krikocular Derneği.. SEAT LEON MK3/5F ANA KONU SEAT LEON MK3/5F ANA KONU 

• Arkadaşlar biliyorsunuzdur DUNLOP sportmaxx ile gelen leonların lastiği tamir edilemez şekilde patladığında lastiğin sıfırı türkiyede yok artık çıkmalarda çok eskiler kalmış sanırım. 2020 model leon'da 1 adet lastik ihtiyacım var ancak bulamıyorum. 2 adet alıp ön 2 aynı arka 2 aynı yapılabilir mi ? Eğer yapılırsa lastik önerisi olan var mı ?

• Eklediğim videoda bahsedilen gıcırtı sesi, benim aracımda da mevcut. Yavaş giderken, kasis, tümsek ya da bir çukurdan geçerken ön takımdan gıcırtı geliyor.
    Videoda çözüm bulunmuş. Sizin için de faydalı olabilir.

https://youtu.be/3WzExlVkatQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lektonstar -- 14 Aralık 2021; 12:2:40 >
  • Yakıta zam üstüne zam !
    Benzin 12 ye dayandı. Bir bisiklet almak şart oldu.

• Tabi alabilirsiniz. İki ön iki arka sorun olmaz. İyi birşey istiyorsanız Nokian olabilir. Uygun fiyatlı derseniz Millestone ya da Falken olabilir.

• 2020 model aracım stop start a girmediği için garantiden akü değişti. Aküyü değiştireli ortalama 2 ay olmasına rağmen araba tekrar start yaptığında halojen olan ampullerim gücü düşüp geri geliyor. Demek istediğimi umuyorum anlatabilmişimdir. Bu durum 2 aylık aküde normal mi ? Yardımlarınız icin şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hykr0 kullanıcısına yanıt
    Durum normal değil. 2017 model aracımın aküsü hala değişmedi ve hiç bir zayıflık belirtisi yok.
    2 aylık akünün böyle yapmaması gerekir. Servis durumu anlayıp aküyü değiştirecektir. Umarım araçta voltaj kaybına neden olan başka bir arıza yoktur.

Öncelikle değerli desteğiniz için teşekkür ederim. Sizin araç led far olduğu için belli etmiyor olabilir mi ? Benim araçım halojen far, özetle araç tekrar start yaptığında öndeki araç yansimasindan çok belli oluyor. Farlar anlık olarak enerjisi düşüyor geri geliyor. Bu durumun sifir aküde olması kafamı karıştırıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Telefonda uygulama izinler kısmından, spotify'a bütün izinleri açıp o şekilde deneyin.

Olmazsa geliştirici seçeneklerinden bluetooth sürümlerini değiştirmeyi deneyin, avrcp 1.4 mesela.

• Hykr0 kullanıcısına yanıt
    Araç çalışır halde iken, farın ve akünün akım değerleri kontrol edilmeli. Aslında ulaşabileceğiniz biri obdeleven ya da vagcom cihazı ile de bir kontrol yapsa iyi olur.

• GAJU kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Hafta sonu bi bakayım bunlara.

Nokian Powerproof aldım 2 adet önlere onu takacağım arkaya dunlop sportmaxx leri.

• 
Sayfa: önceki 28432844284528462847
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.