Şimdi Ara

SEAT LEON MK3/5F ANA KONU (2731. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57.730
Cevap
368
Favori
2.584.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27292730273127322733
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, leon aracımı aldığım bayi tarafından arandım. Led far yazılımının güncellemesi gerekiyormuş ücretsiz olarak randevu tarihi ayarlayalım dediler. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Herhangi bir sıkıntım yok farlar ile ilgili, sizce gitmeli miyim? Aracım 2017 model leon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibiza123 -- 24 Ocak 2020; 8:33:22 >
  • 2016 yılından beri araçta aynı yazılım mı var servis bir update yapıyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibiza123

Arkadaşlar merhaba, leon aracımı aldığım bayi tarafından arandım. Led far yazılımının güncellemesi gerekiyormuş ücretsiz olarak randevu tarihi ayarlayalım dediler. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Herhangi bir sıkıntım yok farlar ile ilgili, sizce gitmeli miyim? Aracım 2017 model leon
    hocam aracınız makyajlı kasamı?
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    evet hocam makyajlı fr
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibiza123

evet hocam makyajlı fr
    ne değişti acaba gözünüze çarpan bir değiiş olursa paylaşırsanız iyi olur hocam
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    ne değiştiğini anlamam için yazılımı güncellettirmem gerekiyor :) bilen kişiler olabilir diye yaptırmalı mıyım diye sormuştum aslında.
  • ibiza123 kullanıcısına yanıt
    Benim aracım da 2017 ama beni arayan olmadı.

• ibiza123 kullanıcısına yanıt
    Sinyal kodlaması ile ilgili bir yazılım güncellemesi galiba. Yarın netleştirip size söylerim.

• Merhaba arkadaşlar
    Dün bir durumla karşılaştım. Yakıt göstergesinde iki diş yanarken birden tek kırmızı yandı ve 70 km yakıt uyarısı verdi. Daha önce böyle yapmamıştı hiç. Bu normal mi ?

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    Merhaba, benzininiz azalmış olabilir en kısa sürede bir benzinliğe uğrayıp aracınıza uygun akaryakıt almanızı tavsiye ederim. Benim çok sık başıma gelir her defasında sakinliğimi korur panik yapmam.
  • Dr.Leon kullanıcısına yanıt
    Ben servise geldim, sistemden plaka ile kontrol ettiler ama benim araç için bir aktivasyon yokmuş.

Daha önce konuşulmuştu. Çok önceleri yazmıştım ama bulamadım.

Depo göstergesine pek güven olmuyor. 2 diş varken az gaza dokunun ve ortalama artsın hemen kırmızıya düşüyor. Menzil odaklı haraket etmek lazım.

Analog sistemler gibi değil malesef. Depoyu tam doldurunca 200 km sakin gidiyorsunuz hiç düşmüyor sonra gaza yükleniyorsunuz sular seller gibi iniyor.

Bazı serilerde var bazı serilerde yok. Basit yazılımsal bir güncelleme. Servislerin bağzıları yoğunluktan uğraşmıyor bile...

Makyajlı golf aracımda media ekranı takılıyordu. Belki 4 kere sırf onun için gittim. Bi baktılar sorun yok dediler 15 dk da geri verdiler. En son bakımda yalan attım; geçen ekran kapandı bir saat açılmadı dedim. Akşam teslim ederken yazılım güncellemesi yaptık dediler.

İşleri güçleri para...

Bu gavurun malı ülkeye girmiş adam para vermiş almış garantisi bitmeden ufak da olsa sorununu çözelim diye bir şey yok.

Tabi... Parayla arıza tespiti yaptırmak 350 tl. Senin beleş media ekranı güncellemen için 30 dk harcarlar mı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Leon -- 25 Ocak 2020; 16:32:54 >
  • Arkadaşlar herkese keyifli Pazarlar diliyorum. Dün serviste aldığım bir bilgiye göre, full link özelliği artık kablosuz olarak kullanılabilecekmiş. Sanırım bunun için bir güncelleme hazırlanıyor. Yetkilinin bana söylediği, tam olarak hangi araçlar için geçerli bir durum bilmiyor ama böyle bir bilgi vermiş merkez.

• SEAT LEON MK3/5F ANA KONU

Yeni fiyat listesinde ibiza ile 1.0 leon aynı fiyat bu nasıl olabiliyor?

• Kd®? K kullanıcısına yanıt
    Once liste hatali dedim ama dikkatli bakinca hata yok. 1.5 motor icin style donanim gelmis. 1.0 icin ise manuel vites secenegi gelmis. Listede problem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trexin -- 26 Ocak 2020; 14:14:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kd®? K kullanıcısına yanıt
    Ibiza Dsg, leon manuel. Ibiza fiyatina leon.

• Evet manuel miş demek yeni geldi bu secenek.Ama yinede aynı fiyat olması çok garip

Hocam tek diş hep kırmızı yanıyor benim bildiğim. 2 dişten sonra tek diş kırmızı yanması normal yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracımı ilk aldığım gün Ankara'dan gelirken beyaz renk tek dişi gördüm ben. O yüzden iki beyazdan sonra direk kırmızıya düşmesi garip geldi.

• 
Sayfa: önceki 27292730273127322733
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.